Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW Jaki pas? Jest jakaś gala? Jesli tak na którym kanale w tv?
0
@Medium Masakra. I jeszcze 955 polubienia....
Nie wiem czy tyle osób myśli tak samo czy sobie jaja robią...
0
@MysticCat Dla niektórych to może być i godzina albo mniej :). Wiadomo że oceniamy na jakiejś podstawie czyli tzw średniego wynagrodzenia w Polsce.
1
@IronSanHybrid Chłop musi mieć niezła kasę skoro na coś takiego daje 4000.... Powiedzmy sobie szczerze jaka była na to szansa? Rozumiem jeszcze awans Chorwacja ale po karnych stawiać za 4000.... Prze c... Nic tylko gratulować.
2
@P33ck I niestety my się zatrzymali na latach 70.... Komuna była i ogólnie bieda ake im się chciało grać nie to co teraz.
0
@masq Sezon I nie startuje na premierę. Pierwsze trzy czy cztery miesiące to będzie tylko takie granie żeby popatrzeć co tam się dzieje.
0
Dobrze chłopaki wracać do Barcelony a nie błaznować w jakimś Katarze.
0
Z okazji że zapowiedziano grę Hades II.
Mam pytanie czy ktoś grał w I? Widzę że na internecie dużo ludzi to chwali. Coś ktoś może o tym powiedzieć? Na ile godzin ta gra starcza? Czy tam jest jakaś historia czy zwykłe naparzanie? Czy ogólnie gra warta zainteresowania z jaką inną grą można to porównać?
0
@masq Na Lost Ark było tak samo. Moim zdaniem to nic strasznego tym bardziej że to jest ile? 3-4 dni bo nawet nie wiem kiedy to dokładnie.
0
@Jakchcesz Elden a zwłaszcza port PC to jeszcze nie dawno była techniczna katastrofa. Ponadto gra z 2022 roku nie wspiera 21:9 i trzeba się pier.... z jakimiś programami a przez to musi iść offline. Za samo to nie powinni dostać GOTY.
Cieszy natomiast premiera Diablo 6.6.23 (2 x 3 = 6 więc 666 nie mogło być inaczej). Szkoda że kolekcjonerka jest zje.... jak może kolekcjonerka nie zawierać gry to nie mogę zrozumieć.
Baldur też zdaję się nadchodzi pewnie pod koniec sierpnia.
Ogolnie prawie same dobre wieści.
1
@Homeopata8989 Właśnie dlatego nie poszedł bo mogłoby być za trudno.
0
@kubix05 Nie ma się co bać. Jesteśmy tak mocni że mental zwiał jak szczur :)
2
@ranger3120 Myślę że polityk może zmienić zdanie w ciągu dwóch zdań.
0
@ranger3120 Przecież to stare z 6.08.2021
0
@norbi77 Wiesz o jaką sprawę chodzi?
0
@piessalomon Dokładnie.
Bruce Springsteen - Born in the U.S.A. a chodzi oczywiście o wojnę w Wietnamie.
0
Widzę że tematy wojskowe dominują od kilku dni. To może w podobnym klimacie zagadka (ale nie trudna).
Z jakiej piosenki to cytat i o jaki konflikt chodzi?
Got in a little hometown jam
So they put a rifle in my hand
Sent me off to a foreign land
Ciekawe czy bez Google ktoś skojarzy.
1
@Kgorecki2500 Krokodyla. Nazwał bym go Nakai.
0
@tomek8756 Słyszałem o tym i się zastanawiam co ona robi z tym płaczkiem....
0
@Matheu12 Przecież nasi bezpieczniacy dalej używają maszyn do pisania. Dlatego między innymi do prezydenta nie raz a kilka razy mogli zadzwonić jacyś leszcze i nikt się nie połapał.
1
@wasacz Czekam na to ale nie będę oglądał (wiem że może to dziwnie brzmieć). Ale są tam gry które mnie interesują i z ciekawością rano popatrzę n newsy.
Przede wszystkim Diablo IV mam nadzieję że będzie coś o Baldur's Gate III i chciałbym coś o Space Marine II (chociaż nie wiem czy ekipa za to odpowiedzialna będzie) a na koniec coś z Wu Long.
Poza tym może będzie jakaś nie zapowiedziana jeszcze gra która mnie zainteresuje chociaż tu ciężko strzelać w ciemno.
1
@Kessie Ja nie wiem czy po takim mundialu selekcjoner powinien w radiu opowiadać jak grał na fifie?
To jest chyba jedyne wyjaśnienie tego zdania :)
2
@marcin62 Trzeba przyznać że idiota pierwszego sortu.
Mam tylko nadzieję że niedźwiedź nie poniesie konsekwencji. Żeby się za chwilę nie okazało że ktoś mądry stwierdzi że trzeba do nich strzelać bo agresywne. A już były takie przypadki. Może nie konkretnie niedzwiedzie ale były.
0
@marcin62 W FF grałem tylko na Nintendo 15-20 lat temu i CHYBA na PS2 albo 3 w którąś część co się grało niby myszą (?) chyba Zidane się nazywał. Z późniejszymi częściami doczynienia miałem tylko jak się na YouTube pokazywały filmy z jakimiś strojami. Tylko nie wiem czy to była 7 czy która.
Ale to też jest poniekąd straszne co się dzieje na tak zwanym zachodzie. Gry są niby 18+ można komuś obciąć głowę tak jak w assassin's Creed ale np UWAGA SPOILER sceny seksu czy jak się babka kąpie w wodospadzie są cenzurowane (postacie dalej mają ubraną bieliznę).
Tymczasem w Japonii czy ogóle Azji kobieta może nosić sexi strój przyciągający uwage lub zachowywać się wyzywająco i nikt nie ma problemu.
Nie mówię że gry powinny być przeładowane z braku lepszego określenia "twardym porno" ale come on jest opcja romansu a potem postacie zabawiają się w ubraniach... bo kawałek ciała to już zgorszenie.
W tym kontekście chcę zobaczyć jak to będzie na BG3 gdyż jakiś czas temu był na kanale Larian studios film stricte o romansach w Baldur's Gate 3 polecacm sobie zobaczyć. Mam nadzieję że to będzie jak w tym filmie i się z tego nie wycofają w końcu to jest gra dla dorosłych ludzi.
Wiadomo że tak zwane "momenty" nie są w tej grze najważniejsze ale jak już robią takie wątki to zróbmy to na poważnie jak cała grę a nie jak w assassin's Creed gdzie wypada to śmiesznie.
2
@Aragorn33 Czyli rozumiem że mogło na granicy stanąć 2 miliardy Chińczyków i powinno się ich wszystkich wpuścić i to w miejscu które im pasuje? Ochrony to się mogą domagać w kraju do którego dobrowolnie przylecieli co najwyżej albo w ambasadzie a nie przez las czy jak ten spec co 7 dni i nocy w zimie płynął rzeką....
Po co nam jest w takim wypadku straż graniczna? Albo dlaczego do Stanów nie wpuszczą wszystkich Meksykanów? Tylko najpierw grzecznie idziesz do ambasady prosisz o szansę wiazdu i MOŻE wjedziesz.
Dawniej między innymi w Nowym Jorku na lotnisku ludzi cofali bo po prostu tak i nie było przebacz. A Ty mi mówisz że może sobie byle kto często bez jakiegokolwiek dowodu tożsamości wejść lasem i mamy go tu przyjąć...
Wywalmy pojęcie granic i niech każdy łazi gdzie chce.
0
@Aragorn33 W jakim stopniu "działania funkcjonariuszy były z prawem niezgodne." Zdaje się że jest artykuł mówiący że kto przekracza granice w miejscu do tego nie przeznaczonym podlega karze.
Art. 264. [Nielegalne przekroczenie granicy]
§ 2.
Kto wbrew przepisom przekracza granicę Rzeczypospolitej Polskiej, używając przemocy, groźby, podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Co tu jest nie tak? Straż graniczna robiła to do czego jest powołana czyli pilnowała granicy i tyle. Zostali przez to nazwani mordercami. Czyli artykuł zdaje się o znieważeniu funkcjonariusza publicznego.
Art. 226
§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
No to jak wyrok sądu może być zgodny z prawem? Co w takim razie jest zniewagą skoro ona "nikogo nie znieważyła"?
1
@Aragorn33 Granica nie jest do tego żeby ją przekraczać gdzie komu pasuje. Do przekraczania jest przejście graniczne.
Kiedyś do wrogiego motłochu szturmujacego granicę się strzelało. A nasi celebryci / politycy chcieli ich tu wpuszczać. Weszło by ich 1000 to za chwilę było by na granicy10 razy więcej albo i 1000 razy.
Ciekawe czy teraz jak jest wojna na Ukrainie też by chcieli wpuszczać wszystkich chętnych z Białorusi. Pewnie nie bo są hipokrytami. Zmieniła się mądrość etapu to zmienili narrację.
0
@marcin62 Dokładnie wszędzie otwarty świat. Zamiast zrobić liniową gre na 40-50 godzin i dobra jest. Ale nie teraz musi być 80+.
Niby przeładowane zawartością a do bulu powtarzalne. A do tego mikrotransakcji naj.... że aż żal.
0
@marcin62 Ciekawe jak wyjdzie ten nowy Dragon Age. Bo ostatnio nowe gry wcale nie są przekonujące.
Jestem w 90% pewny Diablo IV i Baldur's Gate 3 a tak to nie ma nic.
0
@marcin62 Nie jest to zły Assassin's Creed. Ale tylko pod względem wizualnym. Zrobiłem podstawkę całą Francję i (chyba) Irland.
Szkoda że walka jest tam najsłabszym elementem. Już bym wolał żeby przeciwników było mniej i walczyło się jakoś normalniej. Mogi by nawet ograniczyć do jednej broni ale żeby motion capture był i to było naturalne.
Pomijam fakt że to było reklamowane jako "najbardziej brutalns odslona serii" a wrogowie to zwykłe worki z HP które latają jak manekiny a "brutalność" to jest obcięcie głowy mieczem dworecznym przy nazwijmy to fatalicie. Inne bronie też mają po jeden taki ruch ale nie są za ciekawe. Jak na grę 18+ to straszna bieda. No chyba że od dlc z Paryżem coś pozmieniali.
Poza tym gra jest za długa tak z 1/3. Sama Anglia podzielona na x obszarów ktorych zdobycie nie daje wiele. Bezsensowne napady na klasztory gdzie nawet nie można zabijać cywili bo wywalą z tego animusa.... Ogólnie moim zdaniem powinni przekształcić serię assassin's na np warriors bo assassina to tam jest co kot napłakał. Może to Mirage czy coś będzie lepsze.