Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NaFazieHitman Manifestacja Boga w ludzkiej postaci Chrystus to tylko syn :)
0
@Emhyr I numer.
0
@Emhyr Nie no bez jaj. Chyba total to wszystko na mundialu przynajmniej tak mi się wydaje. 21 km w 100 minut (4 do pierwszej i 7 drugiej doliczone) gdzie i tak nie biega non stop. To jest nie możliwe.
PS: rekord w pół maratonie wg google:
"Ugandyjczyk Jacob Kiplimo pobił w Lizbonie o sekundę rekord świata w półmaratonie. Uzyskał czas 57.31, poprawiając ubiegłoroczne osiągnięcie Kenijczyka Kibiwotta Kandiego."
Nie ma szans żeby na boisku tyle chłop zrobił.
1
@Pawel13sz Żarty żartami ale niestety sporo prawdy w tym jest.
1
@TheNekro94 O Dembele 100% racja.
0
@Kgorecki2500 To jest takie strasznie słodkie że aż do przesady? Bo chyba kupiłem to ze dwa razy w sklepie.
0
@shahman Racja ale kierowca też udany. Jednak od dorosłego wymagał bym więcej rozumu.
0
@KlonaZepan Nie wiem może. Ale czy ta Tunezja czy Dania grały w jakiś super sposób?
1
@KlonaZepan Sam żeś to napisał "Wstyd że takie łajzy jak Australia gra w 1/8, oni nie umieją grać w piłkę." To co Ci nie pasuje w Australii? My niby gramy lepiej w piłkę?
0
@KlonaZepan Raczej wstyd że oni tam weszli w lepszym stylu niż my.
1
@maniak33333 Moim zdaniem oni wszyscy grają na ekonomicznym. Nie oszukujmy się oni skończyli w czwartek po północy. 2.5 dnia trochę mało. A Australia TEORETYCZNIE jest przeciwnikiem do przejscia przy minimalnym nakładzie sił.
1
Messi Messi Messi
0
@HighestInTheRoom Czyli tylko konfederacja bo wszyscy inni są za utrzymaniem socjali.
1
@HighestInTheRoom Racja. Problem jest tylko taki że to się tyczy praktycznie każdej partii. Bo czym się oni różnią od PO PSL czy innego SLD?
3
@Emhyr W sumie Urugwaj odpadł i dla nas to plus
0
@Emhyr Co on pie..... Gdyby nie 2 obronione karne już siedziałby na kanapie. No chyba że to była część planu - turniej życia gościa który w każdym poprzednim turnieju był raczej przeszkodą niż wsparciem. No to zwracam honor.
1
@Comentateiro Patrząc na to co poszczególne ekipy już pokazały.
Uważam że jest tylko jedna reprezentacja która nie ma szans wejść do następnej rundy. I to niestety jest Polska. Przynajmniej jeśli znów mamy zamiar grać totalnie defensywnie. Nie ma szans żeby nam nie strzelili bramki 90 minut a jak strzelą no to po nas bo trzeba będzie grać wyżej a wtedy Czesioball przestaje istnieć. A jak wiadomo planu "B" nieprzewidziano.
No chyba że te trzy mecze i mecz z Chile przed mundualem to była zasłona dymna. Teraz skończyli dymić i wyjdą gladiatorzy :)
2
@Roni/VEB Dokładnie tak jak w roku w którym wygrał. Clinton miała 103% poparcia wg mediów i celebrytów.
Nigdy nie zapomnę co się stało potem i tej konsternacji na twarzach. Coś jak po Duda vs Komorowski tylko na większą skalę.
1
@Kapitan hawk Jako jedyny ma ocenę na czerwono. Dopasowana do koloru strojów i flagi - MOTM
0
Luis daje radę w sumie.
0
@AlwaysBlaugrana W sumie nie chodzi mi o tylko tą uchwałę. Tylko np o "uznaniu roku czyimś imieniem" albo inne takiego typu rzeczy.
0
@Chaoss Albo więcej godzin :)
0
@Gwyn 1:14 hmmm przynajmniej zapisaliśmy się w historii mundialu.
1
@esem91 Teoretycznie mozna by tak zagrać.
0
@Emhyr Zawsze dziwi mnie robienie uchwał tego typu. Co to niby daje? Wzięli by się lepiej za uczciwą robotę a nie bzdurami się zajmowali.
0
Danke Deutschland - Monika "stokrotka" Olejnik.
0
@MAGNETO Tak jak Tomek lubi.
0
@Geble Może dlatego że 1 punkt 4 miejsce to wstyd.
0
Za chwilę będzie po Hiszpanii.
0
Dawać wytrzymamy 30 minut. Dziś wszyscy jesteśmy z Kostaryką.