- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
2
kraj mlekiem i miodem płynący
0
@marcin62 inflacja panie. Co zrobić:P
11
@marcin62 Za niespełna rok wybory, zobaczysz jak propaganda przybierze na sile...
2
@HighestInTheRoom i co najgorsze chyba nikogo nie zdziwi jak pis znowu wygra te wybory
1
@marcin62 Niestety, jak oni kolejny raz wygrają to już kompletnie stracę wiarę w ten naród.
Chciałbym tu żyć i mieszkać, ale jak wygrają to zastanawiam się nad wyprowadzką z tego kraju, bo będzie tylko gorzej :(
1
@HighestInTheRoom Racja. Problem jest tylko taki że to się tyczy praktycznie każdej partii. Bo czym się oni różnią od PO PSL czy innego SLD?
4
@Kazragore wątpię, że przy jakiejkolwiek innej partii istniało by takie rozdawnictwo plus romans z kościołem czyli dwie najgorsze rzeczy z lewej i prawej strony
0
@Kazragore Jeśli nie widzisz różnicy to nie pisz jiż nic nigdy więcej.
1
@Kazragore ''Bo czym się oni różnią od PO PSL czy innego SLD?''
Ano tym, że za ich kadencji nie było rozdawnictwa pustych pieniędzy, które w zamyśle niby miało zwiększyć dzietność, a tak naprawdę to nic innego niż kupno głosów pieniędzmi uczciwie pracujących obywateli. Samo 500+ kosztuje nas rocznie 41 MILIARDÓW złotych... O 13,14 czy 15-stkach nie będę nawet wspominał...
Dodatkowo próby reformowania sądownictwa, żeby przenieść nas do czasów średniowiecza, romans z kościołem tak jak napisał kolega @karcio czy chociażby dymanie nas wszystkich na cenach gazu, prądu czy paliwa, inflacja 17,4% i jeszcze wieloma innymi rzeczami, ale to już bym mógł książkę napisać...
0
@HighestInTheRoom Czyli tylko konfederacja bo wszyscy inni są za utrzymaniem socjali.