0

Ej no co on robi.....

0

Nie panikować....

1

Błagam nie puśćmy tego...

1

Jeszcze daleko do końca. Gramy dalej tak samo.

1

Zmiany już to się nie spodziewałem.

1

Dalej gramy dalej to samo.

0

Dalej gramy dalej tak samo.

1

@maroon Na La Rambli ja to podałem. Ale co my możemy?

Druga sprawa że w mediach i sejmie nikt (poza Konfederacją) tematu nie dotyka może oznaczać że:

a) premier wie że to prawda więc woli siedzieć cicho bo przegrał by w sądzie a przy okazji szambo by wybiło.

b) w sejmie oraz w mediach jest cała masa agentury. Wolą nie ruszać jednego żeby za chwilę się ktoś nimi nie zainteresował. Wystarczy wspomnieć Olejnik towarzyszka "stokrotka" albo byly prezydent Komorowski pseudonim "Litwin".

Ci co najgłośniej innych wyzywają "ruska onuca" sami są agentami tylko że niemieckimi amerykańskimi albo izraelskimi ( tu za przykład niech posłuży zachowanie rządu po ustawie o mieniu oraz brak reakcji w sprawie ustawy 447 kongresu USA).

3

@Deviler Tajner to taki trochę Engel skoków tyle że miał Małysza.

2

@LS Koty to Alf jadł.

0

@LionelM95 U mnie jest natychmiast.

1

0

@paweldunajecfcb A kto to jest?

0

@MesQueUnClub96 No nie wiem.

Czy nie jest tak że "za cztery czerwone kartki w jednej drużynie przyznaje się walkower."? Więc nie jest możliwe żeby oba zespoły dostały 4 bo max jest 4:3.

1

@MesQueUnClub96 Ale masz urojenia.... Widzę że sobota udana haha.

0

@Bochen777 Leo wygrał Copa a CR się nawet niezakwalifikował :)

6

Fakt faktem że to był prze .... Mistrzostwo świata i zdaję się dwa mistrzostwa Europy mówi samo za siebie. I to nie był rezerwowy tylko x lat podstawowy zawodnik. Wiele lat nie tylko w reprezentacji definiował to jak powinien grać defensywny pomocnik.

Cóż można więcej powiedzieć? Chyba jedynie szkoda że tacy ludzie się starzeją bo pokolenie Xavi Iniesta Busquets Messi Puyol schodzi ze sceny i pozostaną tylko wspomnienia. Pomyśleć że oni wszyscy wychowywali się w Barcelonie i to w jednym czasie... To jak wygrywać w szóstkę w lotto co dzień przez tydzień...

0

@draxidox Tu akurat się nie zgodzę. Ja jako prezydent Polski zawsze mówił bym w imieniu i w interesie Polaków więc zwracał bym się do Polaków po polsku.

Są ludzie od tego żeby tłumaczyli mojemu rozmówcy to co mówię ale przede wszystkim zwracam się do Polaków. I oni mają znać moje intencje.

Nie mówię o przywitaniu czy podstawowym pierniczeniu o tzw dupie marynie bo to praktycznie każdy zrobi. Ale żadnego wywiadu czy spotkania nie przeprowadzał bym w obcym języku.

1

@MESSIah16 Z Zidanem to pojechał. Patrząc na jego statystyki to jakiegoś szału nie ma. 125 goli i 138 asyst w Transfermarkt. Pucharów też jedna liga mistrzów Miatrzostwo świata i złota piłka. Dobrze grał ale nie jakoś wybitnie Ronaldinho lepszy był na pewno. Nie wiem czy bym wymienił ZZ w top 10.

1

https://www.ppe.pl/news/310568/henry-cavill-w-warhammer-40-000-amazon-dopina-szczegoly-kolejnej-produkcji.html

No oby NIE. Po tym co zrobili z Tolkienem nawet niech się nie ważą ruszać Warhammera.... Już sobie to wyobrażam Imperator kobieta. Ze dwóch nowych prymarchów oczywiście gej i zaginiona córka Imperatora. Tyranidzi walczący o swoje prawa. Slaanesh oczywiście jako postać pozytywna. Pomysłów jest bez liku.

1

@Peciak To samo pomyślałem. Dziś by pewnie siedział ze 20 lat (nawet gdyby była kara śmierci).

2

@Lionel_Messi10 O nie! Za chwilę się okaże że i koszulek sprzedał wiecej niż CR.... Cris się chyba powiesi jak nawet to mu zabiorą... A siostra to już na 100% je....

1

@tomek8756 Trzeba tam mieć konto?

2

@Faro Właśnie wszedłem w ten link czytam o jakimś dziecku i myślę "o co tam chodzi"?

1

@okiemtypera_lucaxx95 No bo nie znajdziesz. Po pierwsze ci idioci wycofali Warcrafta jak zrobili to zjebane (sorry ale inaczej tego nazwać nie mogę) reforged.

Po drugie jeśli masz płytę nie możesz wejść na battlenet bo ściąga patch do reforged.

Więc jedyną opcją jest kupienie tego na jakimś allegro pobranie patcha zdaję się 1.21b w formie patch.exe i zainstalowanie go ręcznie. A potem granie offline kampanię lub własną bitwę ( nie wiem czy połączenie łan lokalny działa).

Co do tematu o Heroes 3 dowiedziałem się od kuzyna. Trzeba powiedzieć że były to ciekawe czasy (połowa 90 i początek 2000) grało się w różne gry. Pamiętam jak wpisywało się kody z gazetek np w GTA3 i waliło do wszystkiego. A że miało się nie wiele ponad 10 lat i znajomość angielskiego na poziomie 0 to kody wydawały się nie wiadomo jak skomplikowane a ten kod na czołg to było proste Give us a tank pisane razem (z tego co pamiętam). Było dużo fajnych gier do których wracam.

Teraz już albo nie robią takich żeby po skończeniu powiedział "kurde szkoda że koniec zagrał bym jeszcze" (albo człowiek za stary)

Chociaż w przyszłym roku będzie kilka dobrze się zapowiadających tytułów. Diablo IV Baldur's Gate 3 może Wu Long i Space Marine 2.

PS: W sumie ciekawe co z serią Heroes ja się zatrzymałem na 5. Widziałem chwilę chyba 7 ale mi się nie podobało. Wygląda na to że seria jest martwa. Nawet nie wiem kto ma do tego prawa.

1

@Ghostface Dlatego od lat w to nie gram. Bo to nie uczciwie. Kto lepszy ten powinien wygrywać a nie nie dość że grasz z przeciwnikiem to jeszcze na program...

4

@Faro Już nie róbmy sobie jaj. Co chcesz zrobić? Zakazać wchodzić w pole karne w defensywie np więcej niż 3 piłkarzom? Albo nie wiem 3 rogi karny jak na polanie? Nie jest możliwe zakazanie defensywnego stylu gry.

1

@barcanawieki Nie wiadomo co by było. Może by zrezygnował po przegranym Copa? Może faktycznie grał by o drugie złoto tego się nie dowiemy. Jest jak jest może dzieki temu wygrał Copa. Oby wygrali w niedzielę to przeszłości się nie zmieni i nie ma co gdybać.

2

@MESSIah16 Oby to wygrali.... Dla siebie i dla Leo jak ktoś w historii piłki na to zasłużył to on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?