Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode Może mi ktoś wyjaśnić co to jest "pasta"? Bo ja chyba jestem za stary.... Co ktoś piszę jakieś bzdury to jest pasta.
A ja po przeczytaniu tego tweeta stwierdziłem "co to za kretyn"...
6
@Kondziubarca Czyli standard. Weźmiemy kolegę bo ktoś z zewnątrz by się jeszcze odezwał. Nic się tu nigdy nie zmieni... Dajcie jakiegoś Engela i spokój po co udawać że chcę się coś osiągnąć?
0
@Jacu327 Albo gdy gramy np w fife to klniemy na kolegów sterowanych przez npc?
0
@Nazio87 Chyba raczej z SB na urząd prezydenta.
2
@Emhyr W polskiej lidze był w Cracovii był Rivaldinho syn Rivaldo.
0
@Lionel_Messi10 Gdyby ktoś był złośliwy to by powiedział że powinieneś Jarka na kolanach błagać o przebaczenie za takie "podstępne kłamstwa" ale że nie jestem złośliwy to nie powiem hehe. Tylko za karę 10 razy wiadomości w tvp obejrzeć musisz żeby pokazać wsparcie telewizji rządowej a nie tylko nierządne. Myślę że po takim praniu mózgu już drugi raz nie popełnisz takiego błędu bo bądźmy szczerzy drugiej takiej kary nikt nie przeżyje.
1
Nie. Bo on u nas c... grał teraz coś lepiej ale obawiam się że właśnie dlatego iż nas opuścił. Przyszedł tu za zdaję się około 120 milionów i po co?
Kolejny transfer typu "a bo jest hype" który był nam potrzebny jak świni spadochron.
0
@takisobiektos Skoro taki szajs jak pierścienie władzy czy wiedźmin dostają kolejne sezony to nic dziwnego że serial który (podobno bo nie oglądałem) jest dobry nie dostał.
2
@michal26 Teraz to jest dramat. Usta typ "glonojad". Biust sylikon. Nie wiem komu się to podoba ale widocznie się podoba bo na tym robią kasę na instagramach.
Przykłady u nas np Doda która gdyby nie była zrobiona jej kariera szybko by zgasła.
Albo ta babka co była miss euro. Na czym ona zrobiła popularność?
Nikt mi nie wmówi że one są ładniejsze od Shakiry czy Britney Spears. A wiek zdaję się podobny.
1
@norbi77 Szczerze to obejrzałem 5-7 sekund i wyłączyłem bo coś mnie tknęło "nie czyń tego. Już tego szajsu nieodzobaczysz".
0
@kynio302 Nie wiem kto to robi. To była odpowiedź pod oryginalnym tweetem. Moim zdaniem całkiem trafna.
0
@kynio302 31. Ale co to ma za znaczenie? Chyba mi nie powiesz że ZZ jest w piątce najlepszych piłkarzy w historii.
5
@aqqi https://zapodaj.net/1bc58a8d4b4b7.jpg.html
Taka prawda a mimo to ZZ uważany jest za nawet top 5 (ostatnio coś takiego widziałem).
A poza tym to Villa ma mistrzostwo świata zdaję się. Tak że wypisywać każdy może co mu pasuje.
1
Teraz wszyscy drżą komu będzie sędziował ostatni mecz bo to może być dopiero masakra.
1
@tomek8756 Nie wiem. Może oni tylko udają kretynów bo to trafia do społeczeństwa? Przecież to jest niesamowite że można takie brednie pisać na serio.... Przecież partię polityczne prowadzą jakieś badania społeczne ale czy my Polacy jesteśmy aż tak "zlasowani"?
0
@MateuszGotowka99 Raczej w tym wyścigu gra toczy się o drugą lokatę. Pierwszy (już na mecie dawno) jest Dembele. 150 milionów 6 lat wysokiego kontraktu masa zmarnowanych sytuacji. Co z tego że czasem ma asystę jak musi mieć 30 akcji w meczu? 30 akcji 1 asysta ( i to nie zawsze) 4 dobre (w miarę) podania i 25 durnych decyzji. A dodaj do tego jego podatność na kontuzję to już w ogóle nie ma o czym mówić (chociaż ostatnio na szczęście lepiej z tym jest).
3
Kolejny przykład na to że nic się nie ugra naszym DNA bo tiki taka i klepanie to już przeszłość. Ile jeszcze takich przykładów potrzeba żeby się obudzil... To jest niesamowite że kibice to widzą a ci co mogli by coś zrobić nie....
1
Oni w piątek do roboty powinni iść. Awans w 90 minut był obowiązkiem.
0
@swiergol2 I asysta Raph.
0
@P33ck Mi się wydaje że tu jest problem mentalny. My się sypiemy jak coś nie idzie i to nie ważne z jakim przeciwnikiem.
0
@LewoSkrzydlowy11 Co mnie obchodzą jakieś zielone badziewia? To jeden.
A dwa Taka jest prawda sprzedali Neya nakupili szrotu. A stara gwardia już niestety zjazd do bazy.
Chłopy ze szkółki zagrali by lepiej w tym pucharze niż ci wszyscy wymienieni wyżej.
0
Dobra kupujemy tego chłopa za 10 milionów a nie Dembele za 150.
1
Fakt faktem że Alba i Busi są do pożegnania po sezonie szacunek za wszystko i tyle.
Dembele kop w d... i wyp...
Torres i Depay w sumie też do widzenia.
Tu trzeba zmienić system ale i wykonawców. Ktoś tam musi przestać żyć przeszłością.
0
Garnaty też się wyprostuje raz na jakiś czas. Nie ma się co podniecać.
1
Następny udany 150 milionów 6 lat c... a nie gry a oni jeszcze z nim chcą kontrakty przedłużać...
0
@Toretto Mam wrażenie że Leo by to kończył ze związanymi nogami.
2
Masakra jakaś... 50 baniek.
3
@Lionel_Messi10 To jest naprawdę niesamowite.... Chłop zupełnie mi obcy z drugiego końca świata który nawet nie wie o moim istnieniu wygrał coś co faktycznie nie ma dla mnie znaczenia a ja się z tego cieszę za każdym razem jak go widzę. I to mimo że minęły już 3 tygodnie.
Chyba nawet tu nie chodzi o to że wygrał mistrzostwa świata tylko o to że to był nie tylko jego cel ale raczej jego marzenie.
0
@Benz W ekstraklasie każdy jest dobry kto kopnie kilka razy prosto a potem zachodnie ligi weryfikują. Tylko nie wiem kogo bardziej czy pilkarzy czy dziennikarzy i ekspertów którzy robią z nich nie wiadomo jakie talenty.
0
@Transu96 Staty się nie liczą jak nie masz dobrych układów z zarządem haha.