0

@krissu8 I z przyzwyczajenia. Chociaż II też dobra. Mam nadzieję że za kilkanaście lat zagrają jeszcze III ale to już raczej marne szanse. Nie pamiętam ile oni mają lat ale byli by zdaję się koło 80.

2

Widzę że ludzie patrzą na sylwestry marzeń a u mnie tradycyjny coroczny odsłuch Metallica - S&M.

0

@Rewolucja123 Długa jak długa. Zależy czy chcesz tylko wątek główny czy wszystko. Brat grał robił sporo ale nie wiem czy wszystko i zajęło z 80h.

0

Zobaczymy co teraz Arsenal zrobi. Bo mają trudne mecze.

1

@PatrychoO Divy że hej.
Pierwszej nie znam wcale.
Druga diva samego znała Stalina.
A trzecia jest jak lalka Barbie - sam plastik.

0

@kynio302 Nie wierzył bym w to. W internecie ludzie już różne brednie wymislali.

0

Zwód na partacza i strzał.

0

@Tomek_TF Słowo kluczowe MOŻE.

0

Masakra ten chłop jest. Tyle lat i jeszcze się ktoś na niego nabiera to jest niepojęte.

0

@Emhyr Przedmeczowa. Nie wiem czy zadziała.

0

@against_modern_football Tylko że Xavi i Iniesta cały czas mówili "będę grał w Barcelonie dopóki będę czuł że mogę rywalizować na najwyższym poziomie" a nie opowiadali że mogą grać gdzie chcą że każdy chcę podpisać i że tylko liga mistrzów nic innego mnie nie interesuje.

1

@Nano22 Twój problem.

0

@ILovethisGame Racja ale w takim wypadku wypadało by napisać ile czasu może to zająć bo za chwilę nas uwalą pzed jakimś ważnym meczem.

1

Nie rozumiem tego w ogóle.... Dostał czerwoną to nie gra tyle po temacie. Wraca za mecz dwa lub trzy i wszystko jasne. Za chwilę będzie mecz z Sevilla Valencia czy Realem i ktoś stwierdzi "ty bo on ma czerwoną" WTF.

0

@panderski99 To wina Messiego że go wybrali? Tym bardziej że w każdym z tych sezonów i tak był w top 3 piłkarzy.

2

@panderski99 Idąc tym tropem można zapytać ile z tych lig mistrzów "należało" się Ronaldo?
Bramki z Bayernem spalone.
Bramka Ramosa w finale ze spalonego.

0

@tko Rozumiem. Po prostu ze zdań "Jak się tu wprowadziłem to powiedziałem księdzu by nigdy nie próbował do mnie przychodzić po kolędzie. I nie przychodzi. Czasami słyszę na kazaniu, że są tacy we wsi, którzy boga nie szanują" wywnioskowałem iż ksiądz uważa że nie szanujesz boga bo go nie wpuszczasz na kolędę.

I mnie zastanawia co ma jedno do drugiego.

0

@tko Najrdziej mnie w tym wszystkim zastanwia co ma wspólnego kolenda z wiarą czy szacunkiem go boga.

5

@Ojciec5tkidzieci Śmiech. Śmieć z kolegami doprowadzili do zdaje się 200 tysięcy zgonów więcej niż zwykle ale dalej uznawani za ekspertów i wszystkie media mają w d.... A co więcej dalej opowiadają ich brednie jako prawdę objawioną

0

No drugiego takiego partacza to ciężko znaleźć.

0

@Kuba_1 No to mało widziałeś. Bo wiem że był po tym jak mu się urodziło dziecko a my grali chyba w lidze mistrzów z Chelsea. Bo w studio w przerwie pokazywali.

2

@AllBundy Ciekawe pytanie. Z jednej strony tak ale z drugiej nie.

Nie jest tak że czekam na to jak na Diablo czy Baldura ale grałem w kilka części.

Pierwsza była fajna bo była czymś nowym. Grałem we wszystkie w których był Enzo. Potem w Black Flag ale to raczej nie miało z assassinami dużo wspólnego. Przeszedłem to o indianinie ale w ogóle tego nie pamiętam (nawet nie wiem jaki był podtytuł). I ostatno Valhalle ale to też z assassinami miało wspólnego tyle co nic dość powiedzieć że nie wykonałem ŻADNEGO zabójstwa.

To już raczej nazwa serii typu warrior's niż assassin's była by bardziej adekwatna.

Tej serii przydał by się mocny powrót do korzeni i całkowicie nowy system walki.

2

@Cochise Fakt faktem że inaczej mi się oglada mecze. Po wtopie z Bayernem po Liverpoolu Romie czy ostatnio z tymi w lidze europy to było takie bez przyjemności. Po tej Argentynie w końcu można się było ucieszyć.

0

@Faro Faktycznie zwody w miare.

Na razie walczę żeby odblokować legendarny poziom.

0

@Faro I jak się robi jakąś zwody bo prawa gałka to nie bardzo.

0

@Faro Chyba nie bardzo mogę to odpalić bo wtedy gra się "włącza z gry". Wolę to odpalić przez steam bo wtedy bez problemu działają pady.

A powiedz mi jeszcze jak odebrać piłkę? Wiem że wślizg. Ale jak poza tym?

0

@Faro Sorry za głupie pytanie ale czy to będzie działać skoro ściągnąłem wersję "bez pesa"?

Haha ja to się na tym znam jak świnia na gwiazdach.

Pomijam żesię zatrzymałem graficznie na poziomie Gothic 2 i dla mnie ta trawa wygląda praktycznie identycznie w grze i na tym filmie.

0

@Cule1234 Brać czy nie brać? Oto jest pytanie.

1

@Nazio87 Ja tam nie lubiłem tylko Pepe i Ramosa bo oni to zawsze byli " pierwszy agresywny ale zawsze niewinny" wystarczy wspomnieć ile kartek czerwonych miał Ramos albo jak Pepe nadepnął na rękę Messiego (i to nie było przypadkowe zachowanie). W sumie nie przepadam za Cristiano ale to raczej ze względu na jego zachowanie typu przewracanie się i wzrok zrozpaczonego dziecka i głupawy uśmieszek jak sędzia nie gwizda za każdym razem.

Reszta jest mi obojętna albo nawet ich lubię jak Ikera.

0

@Faro Ściągnąłem tą grę oraz patcha 2.0. Teraz ściągam "faces".

Kilka pytań:

Co jeszcze można by ściągnąć?
Przede wszystkim czy trzeba ściągnąć nowy komentarz angielski (bo coś takiego widzę na stronie)?

Jak to odpalić na full screen? Bo mi się włącza w oknie a w opcjach nie bardzo widzę jakieś ustawienia graficzne ( no chyba że jestem ślepy to w takim wypadku gdzie to jest)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?