Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi Messi Messi
0
@HighestInTheRoom Czyli tylko konfederacja bo wszyscy inni są za utrzymaniem socjali.
1
@HighestInTheRoom Racja. Problem jest tylko taki że to się tyczy praktycznie każdej partii. Bo czym się oni różnią od PO PSL czy innego SLD?
3
@Emhyr W sumie Urugwaj odpadł i dla nas to plus
0
@Emhyr Co on pie..... Gdyby nie 2 obronione karne już siedziałby na kanapie. No chyba że to była część planu - turniej życia gościa który w każdym poprzednim turnieju był raczej przeszkodą niż wsparciem. No to zwracam honor.
1
@Comentateiro Patrząc na to co poszczególne ekipy już pokazały.
Uważam że jest tylko jedna reprezentacja która nie ma szans wejść do następnej rundy. I to niestety jest Polska. Przynajmniej jeśli znów mamy zamiar grać totalnie defensywnie. Nie ma szans żeby nam nie strzelili bramki 90 minut a jak strzelą no to po nas bo trzeba będzie grać wyżej a wtedy Czesioball przestaje istnieć. A jak wiadomo planu "B" nieprzewidziano.
No chyba że te trzy mecze i mecz z Chile przed mundualem to była zasłona dymna. Teraz skończyli dymić i wyjdą gladiatorzy :)
2
@Roni/VEB Dokładnie tak jak w roku w którym wygrał. Clinton miała 103% poparcia wg mediów i celebrytów.
Nigdy nie zapomnę co się stało potem i tej konsternacji na twarzach. Coś jak po Duda vs Komorowski tylko na większą skalę.
1
@Kapitan hawk Jako jedyny ma ocenę na czerwono. Dopasowana do koloru strojów i flagi - MOTM
0
Luis daje radę w sumie.
0
@AlwaysBlaugrana W sumie nie chodzi mi o tylko tą uchwałę. Tylko np o "uznaniu roku czyimś imieniem" albo inne takiego typu rzeczy.
0
@Chaoss Albo więcej godzin :)
0
@Gwyn 1:14 hmmm przynajmniej zapisaliśmy się w historii mundialu.
1
@esem91 Teoretycznie mozna by tak zagrać.
0
@Emhyr Zawsze dziwi mnie robienie uchwał tego typu. Co to niby daje? Wzięli by się lepiej za uczciwą robotę a nie bzdurami się zajmowali.
0
Danke Deutschland - Monika "stokrotka" Olejnik.
0
@MAGNETO Tak jak Tomek lubi.
0
@Geble Może dlatego że 1 punkt 4 miejsce to wstyd.
0
Za chwilę będzie po Hiszpanii.
0
Dawać wytrzymamy 30 minut. Dziś wszyscy jesteśmy z Kostaryką.
1
@Encore Chyba coś jest nie tak.
0.3 tackles per match to są wślizgi? Zrobił tylko 1 wślizg?
0
Nosz k... obronił.....
0
Czy ktoś się orientuje co by było gdyby szkopy wygraly z Kostaryką 1:0 a Japonia z Hiszpanią 1:1? Jaka sytuacja kartkowa? Bo gole i punkty tak samo.
0
@Bobo25 On się raczej odnosi do wszystkich meczy że graliśmy jak zawsze (czyli padake) a się ślizgło i fartem my wyszli (Szczęsny ma okres życia).
0
@MESSIah16 "Ciekawe czemu nie był taki mądry wtedy, gdy jego i jego kolegów rznęli Koreańczycy i Portugalczycy."
Bo łatwiej powiedzieć niż zrobić.
0
@IronSanHybrid Może jeszcze obroni trzeciego. Zakładam że z Francją może być jak Komar z Żółwiem zaczną gonić.
0
@Rl9k1nG No dobra. Kiedy atakujemy?
0
@Rewolucja123 Spoko przetrwać stres przez 10 minut i a potem już z górki.
0
Leo wiedział żeby karnego nie strzelać bo będzie dramat.... Masakra jak można tak w piłkę grać to już Katar się tak rozpaczliwie nie broni.
2
Nie wiem czy było jak tak to sorry.
https://x.com/2022_QatarWC/status/1598048223943618561
2
Wyglądamy gorzej niż boty z FIFY na poziomie amator.