Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że mamy żywego bramkarza.
0
Dobrze niech próbują z dystansu. Tak jak mówił Xavi.
0
Lepszy strzał niż wszystkie Dembele.
0
@PatrychoO Taka sugestia.
Pasowało by żeby posty nie w języku polskim // angielskim były tłumaczone bo większość tego i tak nie rozumie. A te dwa języki w większym lub mniejszym stopniu ludzie rozumieją.
10
@Lionel_Messi10 Nikt tak nie zasługuje na pomnik jak Leo. Tylko żeby to było dobrze zrobione a nie jak to popiersie Cristiano co kiedyś było.
0
@Janas11224 Szkoda że obcięte i nie ma dobrze reakcji tej babki pokazanej.
0
@barcelonaLM Jak numerolog umrze to będzie jak relikwia świętego.
1
@mateusz395 Moim zdaniem nie pensja Leo była problemem bo on robił swoje na boisku a i generował pieniądze.
Problem to były inne pensję gości którzy tu w ogóle nie powinni trafić i bezsensowne transfery.
Co my osiągnęli od momentu odejścia Neymara? A ile my za niego wzięli. W momencie odejścia Neya na pewno nie byliśmy w finansowej d.... A transfery jak OD AG czy PC praktycznie nic nie dały dwóch z nich przyszło na pozycję Leo i można zapytać po co?
A Dembele jest jaki jest 5 lat nic nie pokazał więcej kontuzji niż meczy. Masa zmarnowanych sytuacji ale ostatni dobry okres i ludzie mają zatarty obraz.
To są tylko te duże"wzmocnienia" a tu jeszcze były pieniądze wywalane w błoto na Arturów innych Trincao czy chyba z 10 milionów na Braithwhite.
0
@Uukasz_93 Masakra nic tylko wywalić przepisy o "ręce" i będzie po problemie i tak każdy sędzia gwizda jak mu pasuję.
Faul jest wtedy jak kogoś kopiesz i ewentualnie jak byś chwycił piłkę. Niech się obrona rzucą jak bramkarz będzie zabawnie.
2
@mateusz395 Rozumiem że Ty jak wiesz że masz możliwość zarabiać więcej mówisz szefowi "nie dziękuję pasuję mi ile mam". No to dobrze szef ceni takich ludzi.
Bo ja chcę zarabiać ile tylko mogę najwięcej i nie ważne czy zarabiam tysiąc czy milion czy nawet 200 milionów zawsze chcę zarobić więcej.
15
Moim zdaniem lepiej 20 niż żeby tu wrócił i płacić mu chorą pensję a on praktycznie zawsze był ciałem obcym.
Wiadomo że lepsze by było 40 milionów. Ale czy lepsze jest płacenie mu jeszcze np rok i żeby poszedł za darmo niż 20 milionów?
Już wolę 20 milionów.
1
@Awtameok_Klana G20 to jest zlot 20 największych gospodarek?
Jeśli tak to nie wiem czy oni powinni tam jechać. Może ruskie tak ale czy Ukraina?
0
@barcelonaLM Dobrze żeś nie dostał.
Ja mam gorzej nie dość że nie dostałem to jeszcze mi zabrali.
0
@escarabajo Może i posłanki.
Chociaż mówi się panię pośle.
No to logicznym jest pani poślico :)
1
Z cyklu Katar wita:
https://zapodaj.net/318baf6d2f4b7.jpg.html
Chciałbym zobaczyć te wszystkie poślice(?) czy jak to się tam odmienia które krzyczą o lgbt.
TO WASZA SZANSA jedźcie na mundial PROTESTUJCIE walczcie o RÓWNOŚĆ większej widowni nie będzie dotrzecie z przekazem na cały świat :)
8
Moim zdaniem powinni go postawić na miejscu Dembele. Niech zagra z 10 meczy i wtedy coś byłoby widać. Z Interem zmienili się stronami na chwilę i miałem wrażenie że prędzej coś z tego będzie niż z Dembele ale niestety Raph został zmieniony.
0
@Spotles Nie trzeba długo szukac.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_ongoing_armed_conflicts
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/pepites/mapa-wojny/
0
@John_Doe Festiwalu kto wejdzie głębiej w d... Ukraińcom ciąg dalszy....
Na szczęście mamy sporą przewagę. Dzięki zagrywce z socjalem i ODDANIEM im 200 ton węgla żeby KUPIĆ za chwilę 100. Chciałoby się powiedzieć ufff.
Ludzie na świecie jest ponad 20 wojen gdzie zginęło więcej ludzi i trwają dłużej a jakoś nikogo w Europie to nie obchodzi.
0
Można złożyć bo są podstawy. Ale co to zmieni?
Nie dadzą nam karnego. Nie powtórzą meczu. A co najgorsze nie zaczną lepiej sędziować.
Można złożyć skargę i powinno się to zrobić dla zasady ale wszyscy wiemy że nic to nie da.
0
@Pawel13sz Moim zdaniem nasi skrzydłowi powinni się zmieniać stronami co chwilę. A nie od wielkiego dzwonu.
Druga sprawa to powinni walić z dystansu bo od 15 lat robił to tylko Messi. Nie da się strzelić gola jak na polu karnym jest 7-8 przeciwników a my chcemy wejść do bramki. Oddać ze 2 strzały to w końcu będą musieli wychodzić wyżej.
Naprawdę nie wiem czy to aż takie trudne.... My stoimy w miejscu od czasów Xavi-Messi-Iniesta chcemy wchodzić do bramki ale żeby było trudniej to musi być minimum 30 podań na akcję.... Tak to my daleko nie zajedziemy.
Mam nadzieję że większa intensywność oznacza więcej biegania więcej strzałów więcej ruchu więcej myślenia więcej ryzyka pod polem karnym rywala.
Dziś zdaję się Roberto miał nie krytego Pedriego a potem Gaviego a on na siłę dośrodkowanie.... Mimo iż w polu karnym 1 lewy i 5 z Interu... Myśleć trochę przecież to nie jest ekstraklasa...
0
No dobra. Ale ile z tych wrzutek przeszło przez pierwszego obrońcę?
Ile nie skończyło na drugiej stronie boiska?
Innymi słowy ile było normalnych?
My raczej powinni bić ostre po ziemi a nie na trzecie piętro. Można mówić że jak za Koemana no dobra ale żeby grać inaczej to trzeba umieć. A kto u nas umie? Pedri i Gavi a dalej co?
Dembele robi wiater i nic poza tym no bo sorry ale że mu wyjdzie 1 na 10 to uj z tego. Zrobił z tych 50 chyba z 30 dośrodkowań i jedno warte sztycha.
Raph... ludzie chłop zdaję się w tydzień przeleciał z Europy do Ameryki południowej i z powrotem potem jeszcze do Mediolanu a międzyczasie prawie dwa mecze. Czy naprawdę nie można było dać od początku Fatiego.
0
Dawać drugą i jazda dalej a hejterzy sapać.
0
@ShawnC No to średnio co dwa lata. Jeszcze pytanie co te gole dawały bo nie pamiętam czy to było na 1:0 czy na 3:0.
0
Dembele w każdym ważnym meczu zawodzi. Przez 5-6 lat zrobił ( z tego co pamiętam) dwie asysty z realem i tyle.
Drugie skrzydło nie działa. Albo raczej uporczywie gramy na Dembele tak jak wcześniej na Messiego. Tyle że Messi wiedział co robi a u Dembele chaos.
0
Masakra Dembele robi tyle błędów że szok.... Drugim skrzydłem by pasowało zagrać.
1
On powinien tylko podawać....
1
Oby.
Nigdy nie powinien musieć odejść.
0
@Dari0G Fakt. Powinno się mówić tylko w kwestiach historycznych pokazując ich czyny.
A nie takie pier.... jak z tego tweeta. Albo (bo takie też dziś słyszałem) że Urban był zabawny i ciepły dla przyjaciół i rodziny.
0
@BorzyKrzys O zmarłych się źle nie mówi. Więc Urban jako element reżimu okupacyjnego powinien być zapomniany bo o komuchach się inaczej niż źle mówić nie da.
0
Dembele to jest udany....