0

@kamyk_23 No to raczej nie była jego wina hehe.

Pomijając fakt że teraz liga jest całkiem inna do 200 punktów nikt się nie zbliża a on zrobił ponad 200 chyba 4 razy. Mario też miał coś 194.

0

4

Dobrze teraz tylko Japonia wygrana / remis z Kostaryką. I żeby Hiszpania rozwaliła szkopów a będzie koniec mistrzostw do widzenia.

1

@zmiter912576 Chyba raczej "na Islandii" tak jak i "na Ukrainie" a nie "w Islandii" albo nie "w Ukrainie".

Sorry że się czepiam ale mnie to wk..... a jest napisane "za każdą pomoc serdecznie dziękuję" :)

5

@YeastMoss Jak chcesz żeby w Europie "nabrali jaj" skoro największym problemem jest to czy 13 letni chłopczyk może czuć się 13 letnią dziewczynką?

A kiedy były zamachy to ludzie wyciągali kredki i rysowali bzdury na chodniku?

Do tego dodaj coraz więcej socjalizmu czyli zabijanie samodzielności (no bo państwo się mną zaopiekuję).

0

@Eto'o9 R10 Tylko dlatego że wychodziły 3 w tym euro (z tego co pamiętam).

0

Brawo...... Cudowne dziecko.

0

Masakra.... 1100 osób to jest nic. Ale jednak jak można ufać "taśmowemu" Trzaskowskiemu czy Vateuszowi Morawieckiemu albo "płaczkowi konstytucyjnemu" Hołowni już nie mówiąc o Kaczorze Donaldzie. Chyba badanie robione w siedzibach partii.


https://www.rp.pl/polityka/art37461481-sondaz-trzaskowski-liderem-zaufania-tusk-przed-kaczynskim

1

Nie dość że auto zupełnie się nie opłaca to jeszcze zgasić się nie daje...


https://www.tvp.info/64652294/pozar-tesli-w-pensylwanii-strazacy-zuzyli-ogromne-ilosci-wody-

0

@maroon Tyle że im to pasuje ale tylko na zachodzie. Też jestem za tym żeby tego nie promować.

0

Równość równością ale kasa ważniejsza. Ideologie można wprowadzać w Europie w Katarze brakło odwagi.

https://weszlo.com/2022/11/21/fifa-cenzuruje-koszulki-reprezentacji-belgii/

https://weszlo.com/2022/11/21/opaska-lgbt-zolta-kartka-mundial-w-katarze/

0

@Rl9k1nG Nie wiem czy ona się chwali że to wyliczyła czy żali że mało.

Jestem pewny na 99% że sama nie wpłaciła nawet 100 zł.

0

@doc Szczerze mówiąc gdyby nie było napisane że to Rooney to bym nie wiedział kto to jest. Strasznie przybrał na wadze.

0

@Kgorecki2500 Jaka jest w ogóle maskotka?

1

@Roobo Mam takie realme Buds Air 3 cena to było coś ponad 200. Nie wiem czy są dobre jeśli chodzi o nazwijmy to "rynek słuchawkowy" ale mi pasują. Używam ich od maja i się sprawdzają. Przynajmniej do telefonu od realme (nie próbowałem ich łączyć z innymi urządzeniami).

1

Bardzo ciekawy film o mistrzostwach.



0

@marcin62 Nic nowego. Jak przy każdej dużej premierze. To samo było przy Total War: Warhammer i RDR 2 czy Elden Ring. Jak znam życie to kiedy wyjdzie Diablo IV albo Baldur's Gate III znów się będą rzucać zamiast zająć się realną pomocą zwierzętom.

Ale oni chyba nie rozumieją że nawet jak w grze wybije wszystko co "żyje" tak naprawdę nikt i nic nie ucierpiało.

0

@RoberDzik Oczywiście zdanie o ruskich wyrwane z kontekstu. Bo to jest z wywiadu gdzie potem padło że kto atakuje bez wypowiedzenia wojny jest mordercą czy coś w ten deseń.

Co do Ukrainy pełna zgoda. Szuje robią wszystko żeby nas a przez co i NATO wciągnąć do wojny i nawet nie przeprosili. Mało tego k... idą w zaparte. No ale za Wołyń nie przeprosili to co ich obchodzi dwóch "polaczków".

I jeszcze jedno. Nie jestem wojskowym ale zastanawia mnie taka sprawa. Jesli ruskie strzelają to bardziej ze wschodniej części Ukrainy. Więc rakiety ukraińskie powinny lecieć w kierunku wschodnim (w kierunku wroga) no to jakim cudem ta poleciała na zachód i spadła chyba 60 km za granicą skoro to rakieta obronna? No chyba że ruskie walą z Kaliningradu.

0

@PatrykBarca Nie wierzę w niezdementowane informacje.

Wcale mnie nie dziwi artykuł że to fejk.

0

@Faro Usuwasz wszystko do pytajnika (włącznie) z linku i powinno być dobrze.

0

@Deeespacito Paliwo tanie to spalają :)

0

@GeraltzKatalonii Widać że mimo wszystkich osiągnięć chłop ma kompleks Messiego.

0

@MESSIah16 Dla niego ta wojna jest jak dla nas randomowa wojna w Afryce.

Gdyby zaistniała sytuacja że jest wojna między np Nigerią a powiedzmy Czadem i Polska wspierała by miliardami dolarów zaatakowany Czad. To automatycznie każdy w Polsce kto się z tym nie godzi zostałby nigeryjską onucą dzbanem lub agentem?

0

@Allbi No to był najlepszy w drużynie średniaków.

2

@MESSIah16 Wiadomo każdy kto mówi inaczej niż obowiązującą linia partii to "dzban"..... komuno wróciłaś.

1

@fryteusz Ja bym raczej w wypadki nie wierzył. Raczej sprytną prowokację żeby NATO wciągnąć do wojny.


No ale teraz etap jest taki że za Ukrainę dajemy się kroić więc o tym nikt nie mówi.

1

@JordiElNino No i widzę że ludzie w komentarzach kpią.

A prawdą jest że ruskie wiedząc że nie radzą sobie z Ukrainą nie mają powodu prowokować NATO.
Stawiam że to była zestrzelona rakieta albo popsuta i PRZYPADKIEM spadła.

Prowokacja ukraińska też nie jest wykluczona bo:

a) nikt ich o to nie oskarży
b) mogą zyskać dużo jeśli by NATO interweniowało i zaatakowało ruskich
c) nawet jeśli NATO nie ruszy teraz nitk nie będzie miał argumentu żeby przestać wspierać Ukrainę sprzętem ( NATO nie chciało przekazać np myśliwców) coś czuję że do grudnia przekażą.

A na Ukrainie ruskich rakiet jest w c... i trochę.

Było kiedyś takie powiedzenie "ten zrobił co skorzystał" nie mówię że to na 100% Ukraińcy. Ale już nie raz prawda była inna niż się wydawało. Amerykanie mówili że broń biologiczna w Iraku była i nie było. Covid miał być drugą dżuma i jest co najwyżej grypą tylko z "dobrym" PR.


Edit

https://wiadomosci.wp.pl/pentagon-nie-mozemy-potwierdzic-informacji-o-rosyjskich-rakietach-na-terytorium-polski-6834342254361280a

0

@Antimadridista_WR No właśnie miałem to napisać. Trofeum to trofeum wiadomo ale prawda jest taka że gdyby w kadrze był niemowlak to w wieku 20 lat miałby pewnie z 35 trofeów.

Czy wygranie ligi takiej jak niemiecka w klubie jak Bayern Monachium to jest jakiś specjalne osiągnięcie? Wiadomo że fajnie by było ale come on tam walka toczy się do momentu jak inni przegrają 2-3 razy. Na 10 razy wiadomo że Bayern wygra przynajmniej 8 do tego superpuchar i masz nawalone pucharów jak lodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?