Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 @Tabaluga37 @VegetaPolska @ptrx Już któryś komentarz widzę o fifie. Muszę z ciekawości spytać bo te statystyki są hmm idiotyczne (i to nie tylko wyżej).
Czy ta gra ma poziom zachowań AI na poziomie debil a bramkarze na poziomie trup? Bo z tego co rozumiem gracie na ludzi ale wyniki to tam są kosmos... No chyba że poziom dopierania przeciwnika leży i kwiczy przez co ludzie z 1000 meczów grają z ludzmi co zagrali 2.
0
@Lionel_Messi10 Mnie jakoś te liczby nie ekscytują. Zwłaszcza w okresie gdzie nie ma okienka transferowego. Niech robią swoją robotę i jak się uda to przyjdzie. Bo moim zdaniem to jest 75% szans bo są niby spełnione 3 z 4 warunków to znaczy:
My chcemy.
Leo chce (jeśli wierzyć w dziennikarzy).
Podobno nas stać z tego co pisało wcześniej (że to sprawdzili pod względem ekonomicznym).
Tylko czy liga pozwoli go zarejestrować? Skoro takie jaja z Gavim. A do tego zdaję się że idziemy na otwartą wojnę z tebasem więc może powiedzieć "takiego wała".
0
@Lionel_Messi10 Wczoraj na Transfermarkt było 95%. To nic nie znaczy.
1
@Kuba_1 "Informacyjny" to na polsacie Janowski czy Jankowski jak mu tam jest. Nie dość że non stop się wydziera to jeszcze jest hipokrytą w czasie covidu wyzywał ludzi bez masek od siewców śmierci a potem sam pojechał zdaję się w góry z rodziną i bez maski zdjęcia sobie robił.
0
@pt9 On w tej skrzyni nie miał nic ciekawego oprócz jabłka zdaje się (których jak się zjadło kilkanaście to dawało zręczność).
0
@lucas/catalan Nie no człowieku.... Dramat.
1
Co myślicie na taki temat?
https://www.ppe.pl/news/316566/tomb-raider-potrzebuje-wiecej-roznorodnosci-scenarzystka-rebootu-oczekuje-duzych-zmian-w-serii.html
Na pewno są tu ludzie (większość jak nie wszyscy) którzy Lare znają. Czy uważacie że temat seksualności powinien być poruszany w grze typu Tomb Raider?
Moim zdaniem nie. Temat związków w grach powinien być zarezerwowany dla gier rpg gdzie gracz sam podejmuje decyzję czy wchodzić w taką relację i z kim (Dragon Age czy Baldur's Gate). Ewentualnie w nowej marce. Ale nie powinno się tego wciskać w 30 letnią serię która zdaję się nigdy nie poruszała takich tematów (ale może mi coś wyleciało z głowy).
5
@Luciano99
Just like the curse, just like the stray
You feed it once, and now it stays.
Klasyka. Nie wiem czego żeś się spodziewał.
0
@LS Według jednej z teorii spiskowych oficjalne potwierdzenie faktu że nie jesteśmy sami we wszechświecie nastąpi w roku 2025 także wszystko przed nami.
2
@kamyk_23 Po co tak w ogóle wchodzić? Raz wszedłem bo ktoś tu rzucił link a ja nie popatrzyłem. Potem musiałem wymienić telefon haha.
0
@macio_944 Dobre tam jest to że pokazują gole. Jak ktoś nie ma czasu oglądać tv albo każdego jednego skrótu na kanale ligi.
7
@hayek Ona jest tak zamotana że wcale bym się nie zdziwił gdyby nie wiedziała że to o jej kolegach mówi Polak. Słyszy angielski to po kropce bije brawo po to tam jest to tam robi i za to jej płacą. Wpływ na cokolwiek i decyzję podejmują tam inni ona jak i 90+% jest tam po to żeby można udawać demokrację.
0
@PatrychoO Prędzej będzie zielona niż biała.
1
@FCBMati10 Takich ludzi to powinno się zgłaszać do Barcelony bo kiedyś dawali e-mail żeby zgłaszać jak ktoś atakuje klub w ten czy inny sposób. Jak ktoś zna hiszpański żeby napisać dokładnie o co chodzi to powinien to zrobić. Pewnie im nic nie zrobią ale gdyby chociaż jeden dostał pozew to reszta by siedziała cicho i nie pisali bzdur.
1
@Michu94 Prawa ręka w plecaku....
0
@DaPidejpi Wszyscy w miarę obecni. Kraj ma 1000 lat. Ciekawe z takiej listy to jest...
2
@zadafcb To trochę bieda. Bo zostać w tym mistrzem nic nie znaczy. Skoro wszystko jest ustawione łącznie z wynikiem.
3
@Pawel13sz Mądrego to aż miło posłuchać.
0
@Krzysztof1987 @MesQueUnClub_87 @Foro Po pierwsze mnie nie interesuje jak kto mówi na kogo w internecie.
Ale wolność słowa to mit. Bo ogranicza nas regulamin nie mogę używać słowa na "Cz" lub nawet "M" i nie mam tu na myśli nazwy pewnych lubiących banany zwierząt w stosunku do Viniciusa. Nie mogę pana/panią biedronia (specjalnie z małej litery bo go nie szanuje) i jego kolegów nazywać jak pewne części rowerowe (nomen omen ten zwrot był normalnie używany w filmach lat 70-90 i nikogo nie raził) tylko muszę wymyślać jakieś kody literowe których ja stary człowiek nie rozumiem.
Nawet żeby wyrazić swoje zdanie muszę robić fikołki bo inaczej by to usunęli...
0
@zadafcb Kiedyś to oglądałem. Zastanawia mnie w jakim stopniu to jest ustawione. Czy np wynik walki jest ustalany z góry. Czytałem na wikipedii o HH i było że kiedyś się z kimś posprzeczali bo nie godził się na porażkę. Szczerze mówiąc dziwne to jest że np w walce o pas nagle wpada jakiś trzeci typ i komuś pomaga.
1
@norbi77 To ta starsza babka? Bo już nie pamiętam. Ona jest łatwiejsza niż on jak się dobrze paruje.
0
@norbi77 On to akurat banalny jest hehe.
0
@GuerillaAthletic Mnie zastanawiaja dwie kwestie. Dlaczego wszyscy się dopier.... do chrześcijaństwa. Oraz dlaczego ludzi się atakuję zawszę jak już nie żyją x lat.
I od razu mówię że dla mnie instytucja kościoła a nawet szerzej religii nic nie znaczy każdą jedną religię uważam za oszustwo wymyślone dawno żeby kontrolować głupich ludzi ale trudno nie zauważyć że katolicy i ich symbole są atakowani jak np ostatnio. Grupa różowych aktywistów leżąca w kościele.... po co to było? Przecież wiadomo że chcieli kręcić aferę. Idźcie do meczetu jak jesteście odważni tam jest (w islamie) pedofilia praktycznie zalegalizowana. Pedofile są w kazdym zawodzie a jakoś nikt wsciekle nie atakuję całej instytucji np szkoły.
Lewactwo chcę seksualizować dzieci a potem zdziwieni. Ostatnio w USA bodaj w Kalifornii dzieci (na oko 7-8 lat) miały spotkanie z drag queen czy jak się to piszę (czyli chłop przebrany za babkę coś jak ojciec jednego z bohaterów "Przyjaciół") i on opowiadał o sobie i inne brednie. Kto na to pozwala....
0
@abram3k To na serio czy jakaś przeróbka? Bo naprawdę masakra.
0
Chciałem zwrócić uwagę że w tym momencie mamy najwięcej goli w lidze. A jakoś nie słyszałem narzekania że inni mało strzelają.
7
Eric bardzo ładnie zagrał na defensywnym a przy okazji nie mam palpitacji tak jak gdy gra w obronie.
0
No dawaj młody pokaż żeś coś wart.
3
Teraz tylko do zera. Po rekord dla Marca!
0
Już miałam na niego kląć.
0
Nosz k.... jak?