Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Ja j.... aż mnie skręciło....
10
@Don-Corleone Po pierwsze uważam te badania za ścieme. Bo pewnie było na zasadzie rozmowy a tak to każdy może powiedzieć / napisać byle co. Dokładnie jak w spisie ludności rok temu. Było pytanie narodowość z którą się utożsamiasz i można było wybrać byle co ja np wpisałem chyba syryjska albo afgańska i nikt tego nie sprawdza to samo było w kwestii wiary okazało się że w Polsce jest jakiś % co wieży w imperium z gwiezdnych wojen. Takie coś jest o d... rozbić.
Ale jeśli chodzi o wyniki.
To tylko pokazuję jedno. Ludzie z badania to jest pokolenie nazwijmy to "telefonu komórkowego z dostępem do internetu ". Dlaczego 30% nie lubi siebie? Bo nie mają nic poza mediami społecznościowymi a tam ktoś mi coś napiszę nie miłego to mi świat runie.
Jaki dziecko w szkole podstawowej może mieć stres (no chyba że jest z rodziny jak np ta jedna tutaj opisująca swoje perypetie haha).
To że 81% jest zamotana i jak jest problem to koniec mnie akurat nie dziwi stawiam dolary na orzechy że duży % się nie zna na zegarku z tarczą. Gdyby ich odciąć od internetu to by byli zagubieni. Wystarczy przypomnieć sobie co się działo jak wywaliło facebruka czy coś takiego. Ludzie nie potrafią myśleć sami. Jak im ktoś nie powie co mają myśleć to nie wiedzą czy jest dzień czy noc. Dawno temu na studiach profesor opowiadał taką historię że było badanie na temat tego czy ludzie myślą sami czy nie. Narysowano dwie kreski jedna miała 10 centymetrów a druga 5. I sprawdzano czy ludzie powiedzą że one są różne. Najpierw "na czysto" i wtedy wszyscy powiedzieli że są różne. A potem zaczęli ich przekonywać że są takie same. I o zgrozo około 50% stwierdziło że faktycznie są takie same mimo iż na własne oczy widzieli co innego.
Inna sprawa że zniknęło ze świata pojęcie "grubiej skóry" teraz każdy jest jak motyl "ojej ale jesteś niemiły" zachowują się jak p... "ja jestem wrażliwy" każda krytyka to jest hejt nawet jak ktoś mówi prawdę to jest homofob rasista czy inny hejter.
W szkołach pokazują dziwaków ( ostatnio w USA bodajże w Nowym Jorku u dzieci 5-6 lat wystąpił drag queen czy jak to się tam nazywa chodzi o chłopa przegranego za kobietę jak ojciec jednego z bohaterów Przyjaciół) co opowiadają że fajnie jest być inny. Pomijam że seksualizacja dzieci w takim wieku to powinna być karana ale jak już to nie powinno się promować dewiacji potem 7 letnia dziewczynka stwierdza że jest chłopcem bo jej nakładli do głowy bzdur że każdy może być kim chce kiedy chce.
I ona się czuje. Jak już powinno się mówić dzieciom że każdy jest inny ale w znaczeniu że do dziewczyn się podchodzi inaczej niż do kolegi np uczyć zachowania jak gentleman. Np całowania w rękę. Kto tak teraz robi? Kto w szkole wie jak to zrobić żeby było tak jak ma być....
Promowane są zachowania przeczące zdrowemu rozsadkowi (np w tv nadwaga). Kiedyś w szkole jak ktoś był gruby to wszyscy żartowali słynne "gruby na bramkę" teraz była by pogadanka wezwanie rodziców i niech każdy wygląda jak chcę a potem w tv problem otyłości i że na wf chodzi 3%....
Gdyby nie robili ludziom wody z mózgu to by nie było takich wyników. Kiedyś jak coś nie szło to się zaciskało zęby i robiło tak żeby było teraz jak jest problem to płacz.
0
Jakoś mnie nie dziwi że ci słabi nie chcą odchodzić.
0
@koziar Floki mistrz najlepszy w całym serialu a ten mnich to był zj.... strasznie.
0
@Nihas Ale kasę od arabów wzięli i było cacy.
0
@Ojciec5tkidzieci Były imperator kontynentu.
1
Bogaty to bardzo dobrze.
0
@VanBest Że zmieniła to nie ale po przeczytaniu książki czy tam opowiada "Medaliony" utwierdziłem się w przekonaniu że naród niemiecki powinien zostać zmieciony z powierzchni ziemi a wszelkie ślady jego istnienia powinny być zatarte i zapomniane.
0
@michal1899 Masakra jednym słowem...
0
@Zoker No faktycznie wielkie cuda.
0
@sevs Na Sunwell też grałem. W sumie nawet nie wiem jakie są teraz prywatne serwery. Ale i tak jak bym miał grać to tylko na Blizzardowym. Jak WoW wyszedł to miałem 13-14 lat i to było moje marzenie żeby mnie było stać na abonament haha. Niby to nie kosztuje dużo ale już sobie wyobrażam mine rodziców jakby im powiedział dajcie mi na grę na abonament. I to nie jednorazowo haha.
Pamiętam jak pierwszy raz dotarłem do TB. Nie dało się tam wejść bo wywaliło serwer i winda nie działa ale potem jak wróciło matko to robiło wrażenie.
Postać pierwsza jaką zrobiłem to był Tauren warr ale wbiłem 3-4 lvl przyszedł brat i mówi żeby zrobić coś co ma opcję leczenia bo mi łatwiej będzie. Więc zrobiłem shamana bo on grał tfu elfem druidem a wtedy Taureni mięli tylko druida i shama (classic rok 2005). I od tej pory zawsze sham z skining i LW. Do TBC grałem elemental a potem enhancment. Piękne to były czasy. Teraz każda klasa się leczy każda rasa może być każdą klasą praktycznie. Wiadomo że przemawia przeze mnie nostalgia bo był człowiek młodszy i miał na to czas ale magia tej gry jest niezaprzeczalna i ja drugiej takiej nie widziałem.
0
@sevs Wszędzie haha. Początki były na prywatnych był serwer Metalist i jeszcze jeden na którym grałem dłużej. Oraz masa mniejszych po kilka miesięcy.
Od Warlord of Draenor już tylko na oficjalnym nazywał się Defias Brotherhood ale w Shadowland zmieniłem ale nie pamiętam na jaki dokładnie coś na D.
Szkoda że ostatnie dwa dodatki były takie sobie. W ten o smokach nie grałem więc nie wiem jak jest teraz. Chociaż i tak nie ma czasu żeby w to grać. A pewne decyzje mnie tam odrzucają. Chociaż figurka Alex która promowała dodatek piękna.
Mam nadzieję że Microsoft przejmie acti i ta gra odżyje. Pasowało by zmiany w grafice na coś jak film promujący WOTLK. Ale raczej marne szansę.
PS: Activision to jest rak w Blizzard a to co zrobili z reforged to jest skandal i złodziejstwo.
9
Lewica w pigułce to samo od x lat. Czy w końcu trafią i będą mogli powiedzieć słynne a nie mówiłem? Stawiam że nie.
0
@partymaker Nie wiem. Możliwe ale ja go nie śledzę mam na niego wy...... Ale jeśli to prawda to tym gorzej bo do tego tchórz. Ale niestety przypadła mu rola zbawcy kontynentu i tak musi być traktowany zwłaszcza przez nasze "elyty" i media. Kto inny ciągnie tu za sznurki i kto inny zadecyduje kiedy i jak ta wojna się skończy.
0
@sevs Było nie było to są kanały. Chociaż grałem tyle lat że i tak znałem na pamięć. Teraz już nie istnieje. Ale wszystko się zmieniło Horda chodzi na instance z ally gildię są multifrakcyjne cały sens został wypaczony (przynajmniej moim zdaniem).
0
@thorin A ciekawe ile jest w USA sytuacji że ktoś chcę zgwałcić kobietę albo okraść dom i zostaję powstrzymany bo ofiara czy ktokolwiek ma broń. Pewnie też sporo tylko jak nie dojdzie do tragedii to nie ma tego w statystyce i nie ma mediów żeby powiedzieć obroniła się bo miała broń.
1
@PatrychoO @sevs Może nie nazwał bym tego najbardziej odprężającym ale lubiłem sobie siąść w Thunder Bluff w nocy i patrzeć na Mulgore w World of Warcraft. Miała ta gra swoją magię te 10-15 lat temu. Cudowny świat i lore. Kiedyś ktoś powiedział że jak się grało w WoW potem w inne mmo i wróciło do WoWa po latach to człowiek czuł się jakby wracał do domu i w moim przypadku to jest prawda. Zawsze grałem taurenem i Mulgore to mój wirtualny ale dom.
0
@Joe_Pesci Gdybyśmy mieli takiego napastnika....
1
@Ojciec5tkidzieci Dlaczego autorytetem w tej nie jest Karnowski? Zaznaczam że nie wiem kto to jest. Ale autorytet to osoba z którą się zgadzasz a nie musisz. Więc jeśli chłop uważa że TVN ściemnia to mogę podejrzewać że ma rację bo oni są do tego zdolni. Dokładnie ten sam poziom co TVP ale jedni wspierają socjalistów pobożnych a drudzy socjalistów bezbożnych. Dlaczego nie ufam żadnej z tych telewizji powiem więcej staram się ich unikać jak tylko mogę i u mnie w domu są one zablokowane.
7
@Rl9k1nG Nie lubię go. Chłop jest fałszywy zresztą jak ten cały ich rząd. Ostatnio coś się zaczęli pluć o ten zakaz ze zbożem. Tak jakby im się coś należało to raz.
Dwa trwa wojna a chłop zamiast powiedzieć żonie "jedz stąd bo nie chcę mieć z tyłu głowy że może ci się coś stać a po za tym więcej zrobisz na zachodzie jako pierwsza dama" to urządza sobie z nią sesję zdjęciową...
Trzy w czasie II światowej mimo iż był to konflikt przy którym wojna na Ukrainie jest jak bijatyka pod barem przywódcy zawsze się dobrze prezentowali czy to w zachowaniu czy to ubiorze. A on na oficjalnej wizyty wyglada jakby wyszedł do kolegi. A przecież on nie walczy w okopie tylko siedzi na d... w bunkrze.
Można by go chwalić że odważny bo został a mógł wyjechać ale zadajmy sobie pytanie. Czy np prezydent USA albo rząd Wielkiej Brytanii by wyjechał z kraju? Śmiem wątpić. Mogę zaryzykować twierdzenie że tylko nasze c..y by pouciekali. Ale to nie są Polacy tylko polskojęzyczne pasożyty czy to pis po czy inne sld a już nie mówię o czerwonych.
9
https://www.ppe.pl/news/317445/netflix-zostal-pozwany-za-czarnoskora-kleopatre-prawnik-chce-powaznych-dzialan-z-powodu-zbrodni.html
I bardzo dobrze niech ktoś kto ma możliwości się za nich weźmie. Już zmienianie koloru skóry bohaterów komiksów czy bajek jest chore. A zmienianie postaci historycznych to jest wręcz skandal. Ciekawe czy zrobili by białego Kinga lub Obamę albo czarnego zbrodniarza jak Hitler czy Stalin. Pewnie nie (pewnie napisane z ostrożność procesowej haha).
0
@shaun Co to znaczy "przeszacowany z asystami"? 19 to nie prawda? Bo jeśli 19 jest poprawne to w kanadyjskiej ma Suarez trochę więcej. Dla mnie asysta jest tak samo ważna jak gol (a czasem nawet w"ażniejsza" bo jaka to różnica? Przykład ostatni nasz ( albo przedostatni) mecz chłop idzie sam na sam z Mats i trafia w niego bo na siłę chcę gola a mógł podać do kolegi i na pustą bez szans na obronę.
5
"Skrzydłowi bez dryblingu? Atakujący Barcelony pod lupą" Szkoda że się my zorientowali że wypadało vy ich wziąć pod lupę po wydaniu ponad 100 milionów. Nie wiem.... może redukcja kosztów była i wywalili cały dział scoutów.... śmiech przez łzy.
0
@tomek8756 A było by więcej gdyby Real Madryt też mógł dostać czerwo.
0
@Rust_Cohle 360° Czyli się nie zmieniła wcale jak idzie o ścisłość. Uważałeś go za kibica realu i dalej tak jest.
1
@norbi77 @kynio302 Dobrze że dzielnica Las Tablas a nie Las Tebas bo bym chyba jeb.... dostał haha.
0
@Emhyr Pierwsza dobra wiadomość dziś.
0
@adi7adi8 A może jest tak że Ukraina chcę dostać ale nie koniecznie zapłacić i normalne rządy mają jaja im powiedzieć " no to powodzenia" ( nie mówię że tak jest na 100% ale zakładam taką ewentualność)?
Od zawsze jest tak że na wojnach robi się biznes a jaki jest interes w wysyłaniu za darmo? Tylko mi nie mów że "walczą z naszym wrogiem" albo innych tego typu rzeczy bo z perspektywy niemca Francuza czy Amerykanina to ta wojna jest tak samo ważna jak dziesiątki innych obecnie toczonych w Afryce. Ludzi denerwuje rozdawanie sprzetu za darmo bo za niego zapłacili z podatków a nie spadło z nieba.
Wyobraź sobie kraj który przez 30 lat nie wydał dolara na wojsko. Nie jest w rzadnym sojuszu. Kraj ten został napadnięty i beczy na cały świat "dajcie nam bo nas zaatakowali" i my im powinni dać tylko dlatego że ich zaatakował kraj uznawany za naszego wroga?
Nie widzę powodu żeby inne kraje im nie chciał sprzętu SPRZEDAWAĆ. Więc podejrzewam że faktycznie oni płacić nie chcą i o ile im kibicuję w tej walce to nie kosztem np rozbrojenia armii w Polsce albo inflacji bo trzeba uzupełnić to co my im dali więc trzeba drukować kasę. A z tego co wczoraj napisali w internecie "Polska wydała łącznie na pomoc Ukrainie ok. 50 mld złotych co stanowi 2% PKB"
https://www.money.pl/gospodarka/tyle-wydalismy-na-pomoc-ukrainie-minister-finansow-zdradza-kwote-6887573953661888a.html
8
Opis mówi wszystko.
0
@adi7adi8 Ale czy nie można tego załatwiać po cichu? Tylko trzeba o tym trąbić. Przygotowujemy się i atak a nie od pół roku w mediach że się przygotowują. Chyba łatwiej wygrać jak się kogoś atakuje z zaskoczenia.