0

@Kgorecki2500 W sumie też teraz gram w grę o strażniku granicznym ale raczej z państwa totalitarnego to chcą wjechać.

0

Z racji że jest mecz w środku tygodnia nie jestem w stanie oglądać. Ale z tego co widzę na forum. To na boisku śmietnik my nie gramy nic. W ataku impotencja totalna w obronie Alonso jak zwykle. Zmiany nie dały nic. Prawie wszyscy się nadają do tarcia chrzanu.

2

@creativeopinion Nie wiem czy "2x większą kasę niż Real" to prawda bo w przypadku Barcelony to chyba nie tylko o stadion chodzi.

0

Jak nasi spece pozwalają to niech jeszcze ze 2 tygodnie poczeka.

1

@Pawel13sz Ja poczułem się stary jak w managerze można było pierwszy raz ustawić mój rok urodzenia.

2

@Criss18Barca Stroje jak i babki nie za ładne....

0

@Lucerfi Ale by było rasizmo.

0

@Criss18Barca Moj jadł vidaXL Sucha karma dla psów, Adult Sensitive Lamb & Rice trzeba popatrzeć czy są takie o jaką ci chodzi.

0

@FCB24 Sporo było dla mnie niezrozumiałych.

Coutinho bo był na pozycji Messi
Griz z tego samego powodu
Dembele bo w sumie miał u niemca ile? Jeden sezon?
Pjanic bo wiadomo
Nasi cudowni obrońcy zwłaszcza na bokach.
Tu się nie da jednego wymienić

2

@Medium Ewidentnie kolano.

0

@Criss18Barca Komentarz taktyczny. Jutro Ci napisze co jadł mój ale muszę popatrzeć czy jeszcze znajdę w domu. U mnie psina miała bardzo wrażliwy żołądek i chore uszy więc weterynarz polecił tą karmę pies miał 17 lat i jadł ją z 5 ale już psa nie ma ponad rok więc nie pamiętam jak to się nazywało.

1

@Firestone Cytat ze spotkania "sorry Marcos nie mamy żadnych ofert".

1

@marcin62 No fakt dziwne że mu zabrali. Tak jakby flagę wisły wywiesił na stadionie Cracovii i był zdziwiony że mu zabrali.

3

@lucas/catalan A gdyby tak wystartować? Aktywiści powinni być gotowi na poświęcenie dla sprawy a zakładam się że i tak bt spierniczali aż by się kurzyło.

1

@PJ777 26? Myślałem że 24. Szkoda tych samobójów bo było by bodaj 2 więcej.

1

@Colon Wracaj Panie do domu je..... cały Paryż.

0

Dobrze że wygrana ale fakt że posinny być ze 3 bramki a nie 1:0 i nerwy.

2

No co za idiota no co za idiota..........

0

Nie no jak.....

0

Lewy ostatnio tryb ekstraklasa.

5

Alonso zamotany.

2

@Awtameok_Klana Może kiedyś ale najpierw muszę ogrodzić dom. Druga sprawa to mimo iż psa nie ma rok to nie wiem czy jestem gotowy na innego bo to jest jak zastapienie przyjaciela innym. Jedno wiem na 99.9% jak będzie to inna rasa. Z jednej strony pewnie było by fajnie z drugiej dziwnie po tylu latach.

1

@Sandman21 @Bykunn Nie mówię że wszystko jest dobre źle czy lepsze czy gorsze. Przykład z całowaniem w rękę to był tylko nomen onen przykład. Chodziło mi o to że powinno się uczyć dzieci zachowania w stosunku do innej płci a nie wmawiać że każdy może być kim chce i jest 150 rodzajów płci.

Co do zagrożeń w internecie to wybacz ale tego nie rozumiem. Jeśli ktoś nie "zleca wychowania dziecka telefonowi komórkowemu" to nie powinno być takiego problemu. Bo co to jest za zagrożenie że ktoś mi napiszę coś w internecie? To jest powód żeby 18% planowało samobójstwo? Z dziećmi się rozmawia. Kiedyś u mnie była sytuacja że sąsiadka w wieku ginnazjalnym wracała do domu z płaczem. Pytam co jest a ona (z opowami) powiedziala w końcu że w szkole chłopaki zabrali jej buty. No to poszedłem pod szkołę i chłopaki powiedzmy że buty oddali. Bo dzieci czy młodzież ogólnie powinna mieć kogoś kto reaguje a nie przejmować się wszystkim i być wychowywane przez telefon. Rozumiem że dziecko też nie o wszystkim chcę gadać z rodzicami dlatego musi mieć przyjaciół w życiu realnym a nie tylko masa "przyjaciół" w internecie.

1

@Awtameok_Klana @norbi77 No nie wiem. Miałem psa ponad 17 lat i nigdy mu się nie udało mnie zmęczyć żebym miał go dość haha.

1

@norbi77 Jakiego masz psa? Na filmie to chyba Spaniel.

@Awtameok_Klana Jak się psa nie traktuję jak "tylko psa" to nie jest męczące.

0

@Kondziubarca To w ogóle prawda? Bo coś mi się nie wydaje. Źródło by się przydało jak jest cytat a nie tak bo tak to można napisać byle co.

1

@PatrychoO Ja j.... aż mnie skręciło....

10

@Don-Corleone Po pierwsze uważam te badania za ścieme. Bo pewnie było na zasadzie rozmowy a tak to każdy może powiedzieć / napisać byle co. Dokładnie jak w spisie ludności rok temu. Było pytanie narodowość z którą się utożsamiasz i można było wybrać byle co ja np wpisałem chyba syryjska albo afgańska i nikt tego nie sprawdza to samo było w kwestii wiary okazało się że w Polsce jest jakiś % co wieży w imperium z gwiezdnych wojen. Takie coś jest o d... rozbić.

Ale jeśli chodzi o wyniki.
To tylko pokazuję jedno. Ludzie z badania to jest pokolenie nazwijmy to "telefonu komórkowego z dostępem do internetu ". Dlaczego 30% nie lubi siebie? Bo nie mają nic poza mediami społecznościowymi a tam ktoś mi coś napiszę nie miłego to mi świat runie.

Jaki dziecko w szkole podstawowej może mieć stres (no chyba że jest z rodziny jak np ta jedna tutaj opisująca swoje perypetie haha).

To że 81% jest zamotana i jak jest problem to koniec mnie akurat nie dziwi stawiam dolary na orzechy że duży % się nie zna na zegarku z tarczą. Gdyby ich odciąć od internetu to by byli zagubieni. Wystarczy przypomnieć sobie co się działo jak wywaliło facebruka czy coś takiego. Ludzie nie potrafią myśleć sami. Jak im ktoś nie powie co mają myśleć to nie wiedzą czy jest dzień czy noc. Dawno temu na studiach profesor opowiadał taką historię że było badanie na temat tego czy ludzie myślą sami czy nie. Narysowano dwie kreski jedna miała 10 centymetrów a druga 5. I sprawdzano czy ludzie powiedzą że one są różne. Najpierw "na czysto" i wtedy wszyscy powiedzieli że są różne. A potem zaczęli ich przekonywać że są takie same. I o zgrozo około 50% stwierdziło że faktycznie są takie same mimo iż na własne oczy widzieli co innego.

Inna sprawa że zniknęło ze świata pojęcie "grubiej skóry" teraz każdy jest jak motyl "ojej ale jesteś niemiły" zachowują się jak p... "ja jestem wrażliwy" każda krytyka to jest hejt nawet jak ktoś mówi prawdę to jest homofob rasista czy inny hejter.

W szkołach pokazują dziwaków ( ostatnio w USA bodajże w Nowym Jorku u dzieci 5-6 lat wystąpił drag queen czy jak to się tam nazywa chodzi o chłopa przegranego za kobietę jak ojciec jednego z bohaterów Przyjaciół) co opowiadają że fajnie jest być inny. Pomijam że seksualizacja dzieci w takim wieku to powinna być karana ale jak już to nie powinno się promować dewiacji potem 7 letnia dziewczynka stwierdza że jest chłopcem bo jej nakładli do głowy bzdur że każdy może być kim chce kiedy chce.
I ona się czuje. Jak już powinno się mówić dzieciom że każdy jest inny ale w znaczeniu że do dziewczyn się podchodzi inaczej niż do kolegi np uczyć zachowania jak gentleman. Np całowania w rękę. Kto tak teraz robi? Kto w szkole wie jak to zrobić żeby było tak jak ma być....

Promowane są zachowania przeczące zdrowemu rozsadkowi (np w tv nadwaga). Kiedyś w szkole jak ktoś był gruby to wszyscy żartowali słynne "gruby na bramkę" teraz była by pogadanka wezwanie rodziców i niech każdy wygląda jak chcę a potem w tv problem otyłości i że na wf chodzi 3%....

Gdyby nie robili ludziom wody z mózgu to by nie było takich wyników. Kiedyś jak coś nie szło to się zaciskało zęby i robiło tak żeby było teraz jak jest problem to płacz.

0

Jakoś mnie nie dziwi że ci słabi nie chcą odchodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?