3

@BorzyKrzys Ona nie jest normalna śmiało mogłaby takie coś zrobić.

0

@Sau_Ron Window.... Nosz k... Myślałem że pierwszy raz zobaczyłem pytanie jako pierwszy....

0

@tristan87 Dlaczego? Też na niego głosowałem (w prezydenckich). Przecież my nim nie kierujemy. Zakładając że i tak chcesz iść głosować i oddać ważny głos to powiedz mi za kogo byś się nie wstydził? Głosujesz na to co mówi albo robi w momencie wyborów a potem to już nie masz się za co wstydzić bo nie masz na nic wpływu. Polityk będzie robił co chcę jak już jest przy korycie. Dlaczego dziwi mnie np podejście pana Janusza Korwin-Mikke zamiast obiecać ludziom 1000+ i mieć szansę nawet wygrać wybory (a potem robić na odwrót) on opowiada o tym że żeby rząd coś dał musi zabrać czego większość ludzi i tak nie zrozumie bo nawet nie zdają sobie sprawy że płacą VAT. I nie chodzi mi tu konkretnie o JKM ale o prawdziwą prawice w Europie a nie takie byle co jak pis.

0

@gumaz Uważam że w przypadku takim jak ten powinny być dozwolone tortury. A na koniec akt łaski czyli kula w łeb.

1

@FcPortoFan1999 Chyba jak sobie w managerze włączy.

1

@osa91 Nigdy się nam nie znudzi. Sku..... potrafili zrobić z człowieka mydło.

Powinni zostać wybici do nogi. A skoro się tak nie stało powinni płacić odszkodowania rodziną pomordowanych i to nie raz i narazie a co roku. Powinni odbudować to co zniszczyli na całym świecie. Może wtedy można by było ich zacząć traktować jak ludzi. Ale na pewno im nie wybaczyć dopuki żyje jeden Polak niemiec to wróg.

A komunizm u nas dalej jest tylko trochę w innej formie. Bo ci co się układali z czerwonimi dalej siedzą w sejmie (tusk który pił z jaruzelem i michnikiem). Prokurator komunistyczny był bądź jest (nie pamiętam) w Trybunale konstytucyjnym (piotrowicz) (wszyscy po kolei z małej litery bo u mnie system zmienia automatycznie na małą jak piszę o komunistach xd).

0

@Kgorecki2500 @Tabaluga37 @VegetaPolska @ptrx Już któryś komentarz widzę o fifie. Muszę z ciekawości spytać bo te statystyki są hmm idiotyczne (i to nie tylko wyżej).

Czy ta gra ma poziom zachowań AI na poziomie debil a bramkarze na poziomie trup? Bo z tego co rozumiem gracie na ludzi ale wyniki to tam są kosmos... No chyba że poziom dopierania przeciwnika leży i kwiczy przez co ludzie z 1000 meczów grają z ludzmi co zagrali 2.

0

@Lionel_Messi10 Mnie jakoś te liczby nie ekscytują. Zwłaszcza w okresie gdzie nie ma okienka transferowego. Niech robią swoją robotę i jak się uda to przyjdzie. Bo moim zdaniem to jest 75% szans bo są niby spełnione 3 z 4 warunków to znaczy:
My chcemy.

Leo chce (jeśli wierzyć w dziennikarzy).

Podobno nas stać z tego co pisało wcześniej (że to sprawdzili pod względem ekonomicznym).

Tylko czy liga pozwoli go zarejestrować? Skoro takie jaja z Gavim. A do tego zdaję się że idziemy na otwartą wojnę z tebasem więc może powiedzieć "takiego wała".

0

@Lionel_Messi10 Wczoraj na Transfermarkt było 95%. To nic nie znaczy.

1

@Kuba_1 "Informacyjny" to na polsacie Janowski czy Jankowski jak mu tam jest. Nie dość że non stop się wydziera to jeszcze jest hipokrytą w czasie covidu wyzywał ludzi bez masek od siewców śmierci a potem sam pojechał zdaję się w góry z rodziną i bez maski zdjęcia sobie robił.

0

@pt9 On w tej skrzyni nie miał nic ciekawego oprócz jabłka zdaje się (których jak się zjadło kilkanaście to dawało zręczność).

0

@lucas/catalan Nie no człowieku.... Dramat.

1

Co myślicie na taki temat?

https://www.ppe.pl/news/316566/tomb-raider-potrzebuje-wiecej-roznorodnosci-scenarzystka-rebootu-oczekuje-duzych-zmian-w-serii.html

Na pewno są tu ludzie (większość jak nie wszyscy) którzy Lare znają. Czy uważacie że temat seksualności powinien być poruszany w grze typu Tomb Raider?

Moim zdaniem nie. Temat związków w grach powinien być zarezerwowany dla gier rpg gdzie gracz sam podejmuje decyzję czy wchodzić w taką relację i z kim (Dragon Age czy Baldur's Gate). Ewentualnie w nowej marce. Ale nie powinno się tego wciskać w 30 letnią serię która zdaję się nigdy nie poruszała takich tematów (ale może mi coś wyleciało z głowy).

5

@Luciano99
Just like the curse, just like the stray
You feed it once, and now it stays.

Klasyka. Nie wiem czego żeś się spodziewał.

0

@LS Według jednej z teorii spiskowych oficjalne potwierdzenie faktu że nie jesteśmy sami we wszechświecie nastąpi w roku 2025 także wszystko przed nami.

2

@kamyk_23 Po co tak w ogóle wchodzić? Raz wszedłem bo ktoś tu rzucił link a ja nie popatrzyłem. Potem musiałem wymienić telefon haha.

0

@macio_944 Dobre tam jest to że pokazują gole. Jak ktoś nie ma czasu oglądać tv albo każdego jednego skrótu na kanale ligi.

7

@hayek Ona jest tak zamotana że wcale bym się nie zdziwił gdyby nie wiedziała że to o jej kolegach mówi Polak. Słyszy angielski to po kropce bije brawo po to tam jest to tam robi i za to jej płacą. Wpływ na cokolwiek i decyzję podejmują tam inni ona jak i 90+% jest tam po to żeby można udawać demokrację.

0

@PatrychoO Prędzej będzie zielona niż biała.

1

@FCBMati10 Takich ludzi to powinno się zgłaszać do Barcelony bo kiedyś dawali e-mail żeby zgłaszać jak ktoś atakuje klub w ten czy inny sposób. Jak ktoś zna hiszpański żeby napisać dokładnie o co chodzi to powinien to zrobić. Pewnie im nic nie zrobią ale gdyby chociaż jeden dostał pozew to reszta by siedziała cicho i nie pisali bzdur.

1

@Michu94 Prawa ręka w plecaku....

0

@DaPidejpi Wszyscy w miarę obecni. Kraj ma 1000 lat. Ciekawe z takiej listy to jest...

2

@zadafcb To trochę bieda. Bo zostać w tym mistrzem nic nie znaczy. Skoro wszystko jest ustawione łącznie z wynikiem.

3

@Pawel13sz Mądrego to aż miło posłuchać.

0

@Krzysztof1987 @MesQueUnClub_87 @Foro Po pierwsze mnie nie interesuje jak kto mówi na kogo w internecie.

Ale wolność słowa to mit. Bo ogranicza nas regulamin nie mogę używać słowa na "Cz" lub nawet "M" i nie mam tu na myśli nazwy pewnych lubiących banany zwierząt w stosunku do Viniciusa. Nie mogę pana/panią biedronia (specjalnie z małej litery bo go nie szanuje) i jego kolegów nazywać jak pewne części rowerowe (nomen omen ten zwrot był normalnie używany w filmach lat 70-90 i nikogo nie raził) tylko muszę wymyślać jakieś kody literowe których ja stary człowiek nie rozumiem.

Nawet żeby wyrazić swoje zdanie muszę robić fikołki bo inaczej by to usunęli...

0

@zadafcb Kiedyś to oglądałem. Zastanawia mnie w jakim stopniu to jest ustawione. Czy np wynik walki jest ustalany z góry. Czytałem na wikipedii o HH i było że kiedyś się z kimś posprzeczali bo nie godził się na porażkę. Szczerze mówiąc dziwne to jest że np w walce o pas nagle wpada jakiś trzeci typ i komuś pomaga.

1

@norbi77 To ta starsza babka? Bo już nie pamiętam. Ona jest łatwiejsza niż on jak się dobrze paruje.

0

@norbi77 On to akurat banalny jest hehe.

0

@GuerillaAthletic Mnie zastanawiaja dwie kwestie. Dlaczego wszyscy się dopier.... do chrześcijaństwa. Oraz dlaczego ludzi się atakuję zawszę jak już nie żyją x lat.

I od razu mówię że dla mnie instytucja kościoła a nawet szerzej religii nic nie znaczy każdą jedną religię uważam za oszustwo wymyślone dawno żeby kontrolować głupich ludzi ale trudno nie zauważyć że katolicy i ich symbole są atakowani jak np ostatnio. Grupa różowych aktywistów leżąca w kościele.... po co to było? Przecież wiadomo że chcieli kręcić aferę. Idźcie do meczetu jak jesteście odważni tam jest (w islamie) pedofilia praktycznie zalegalizowana. Pedofile są w kazdym zawodzie a jakoś nikt wsciekle nie atakuję całej instytucji np szkoły.

Lewactwo chcę seksualizować dzieci a potem zdziwieni. Ostatnio w USA bodaj w Kalifornii dzieci (na oko 7-8 lat) miały spotkanie z drag queen czy jak się to piszę (czyli chłop przebrany za babkę coś jak ojciec jednego z bohaterów "Przyjaciół") i on opowiadał o sobie i inne brednie. Kto na to pozwala....

0

@abram3k To na serio czy jakaś przeróbka? Bo naprawdę masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?