La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 968 Culés

5

To już niemal pewne – Paweł Kukiz rusza na wybory razem z Prawem i Sprawiedliwością. Polityk, zapewnia „Super Express”, że jego relacje z PiS wyglądają wręcz modelowo.

„Do tej pory współpracowało nam się bardzo dobrze, a teraz zrobiliśmy jeszcze kilka kroków do przodu” – powiedział w rozmowie z „SE” Paweł Kukiz.

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @michal26

13

@Kondziubarca A taki był ładny, antysystemowy, szkooooda haha xD

konto usunięte

8

@Kondziubarca Wstyd, że na niego głosowałem.

6

@Kondziubarca Nic tylko "napluć w ryj, i nazywać go szmatą".

Wkońcu sam tak chciał

7

@Kondziubarca Patrzeć na tego człowieka nie mogę.

0

@tristan87 Dlaczego? Też na niego głosowałem (w prezydenckich). Przecież my nim nie kierujemy. Zakładając że i tak chcesz iść głosować i oddać ważny głos to powiedz mi za kogo byś się nie wstydził? Głosujesz na to co mówi albo robi w momencie wyborów a potem to już nie masz się za co wstydzić bo nie masz na nic wpływu. Polityk będzie robił co chcę jak już jest przy korycie. Dlaczego dziwi mnie np podejście pana Janusza Korwin-Mikke zamiast obiecać ludziom 1000+ i mieć szansę nawet wygrać wybory (a potem robić na odwrót) on opowiada o tym że żeby rząd coś dał musi zabrać czego większość ludzi i tak nie zrozumie bo nawet nie zdają sobie sprawy że płacą VAT. I nie chodzi mi tu konkretnie o JKM ale o prawdziwą prawice w Europie a nie takie byle co jak pis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?