1

@PatrychoO Wyprane w Perwollu?

0

@Death_voice Mnie dopiero puściło po mistrzostwach świata hehe.

1

@Medium Znaczy mi chodzilo o Diablo IV a nie o IV sezon.

1

@Medium No Jalal zaj.... mój ulubiony hełm w grze. Daje wszystko praktycznie skill ress mane za zabicie. Sox jak zrobisz to też dobrze UM wsadzasz i jest 50 ressów.

Amazonka to jedyna postać którą nie grałem przez 20 lat.

A w IV planujesz grać?

1

@Medium Wiem że czako haha. Ten drugi to Jalal's Mane najlepszy dla shapeshift druida czy Ravenlore dla elementala?

1

@Krystian1588 Do dziś pamiętam jak się cieszyłem. I jak brat przyszedł od wujka i pyta " bracie widziałeś jak Guardiola leciał?" haha.

1

@Medium Widzę dwie czapki ze szmaragdem w środku xD i nie zły hełm druida.

0

@Rl9k1nG 0 a w życiu wypiłem nie całe jedno. Dla mnie ten smak jest odrzucający a do tego gazowany szajs... Chociaż znam speców co walą to praktycznie non stop co jest dla mnie nie pojęte. Wole się napić innego alkoholu niż piwa.

0

@mkord Zwłaszcza na mundialu 2002 haha.

0

@Sulimo Prawa Noga Pedriego mi się skojarzyła z Drugą nogą Witra haha

0

2

ŁKS wygrywa. Chwała gts niech siedzi w II lidze.

1

@FcPortoFan1999 Tak było na flashscore. Ale teraz zmienili pierwszą dostał Trąbka a Dankowski w 48 pierwszą.

0

@FcPortoFan1999 Przecież to jest chłop z 8 teraz na ekranie 60 minuta.

0

Co wy piszecie? Kto tu z ŁKS dostał czerwoną? Przecież jest 11.

0

@partymaker Co osiągnął Xabi że tak twierdzisz?

0

@takisobiektos Będzie przynajmniej w co zagrać. Kim będziesz grał? Grałeś w betę? Jakie wrażenia?

1

@NeKenI Bokiem stoi i nie widać.

4

@Survier Raczej nie religię jako wiarę indywidualną bo to czy ktoś wierzy w boga czy Allacha albo innego równie potężnego latającego boga spagetti nikomu nie szkodzi. Problem to jest MOIM ZDANIEM instytucja nazwijmy to kościelna w każdej religii. Bo to są ludzie którzy chcą utrzymać swój status. U nas przez lata kler blokował a nawet zwalczał postęp technologiczny i naukowy. W islamie za to dalej są na poziomie wojen jak z okresu średniowiecza. Już nie wspominając o tym że pedofile zasłaniają się kulturą żeby krzywdzić dzieci. Oni dobrze wiedzą że gdyby ludzie przestali wierzyć to ich dobre życie by się skończyło. Wmawiali przez lata ludziom żeby żyli skromnie a sami mają pałace i pełno kasy. Problem się robi wtedy jak ktoś chcę komuś narzucić w co i czy w ogóle ma wierzyć.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie w temacie. Ale jesli chodzi o animacje ostatnio w internecie trafiłem na "stare" 10 letnie animacje Warner Bros. I muszę powiedzieć że się zdziwiłem bo nie są to animacje dla dzieci. Oglądałem powiedzmy "serię" "Liga sprawiedliwych" podtytuły to "War" "Doom" "Flashpoint paradox" "Throne of Atlantis" i "Son of Batman". Jak ktoś lubi animacje to polecam ale uwaga nie z dziećmi. Bo trup ściele się gęsto i nie ma zmiłuj aż się zdziwiłem bo teraz na pewno by tego tak nie zrobili. Żeby nie być gołosłownym to jest w jednym scena wyłamywania palców albo jak gość dostaję kule w łeb. Dzieciak wbija gościowi miecz w oko. Lub też jak Batman wyrywa krokodylowi ogon.

1

@macio_944 real nie bo oni w tym sezonie nie chcą.

0

@tomek8756 Temat drugi. I pisał bym albo o Aragornie albo o Coraxie z Warhammera a że o drugim ci z komisji c... wiedzą to można napisać wszystko. W sumie pewnie Aragorna też znają pi razy drzwi z filmu. Plus 2 zdania z lektury wymaganej. Banał.

1

@mindbender84 To jest na 100% prawda? Bo aż nie do uwierzenia.

0

@Szklaner To "Thank you from the mountain" mi rozwaliło system....

1

0

@macio_944 @Khajio Też bym wolał solo bo szczerze mówiąc nie wierzę już w mmo. I to nawet nie dlatego że nie ma fajnych ale właśnie dlatego że ich jest dużo i co chwila coś nowego. Ludzie wchodzą i wychodza kiedyś był tylko WoW praktycznie. Teraz masz WoW FF tego niby Skyrim'a mase gier typu jakieś gashin impact. Teraz jak wychodzi mmo to za chwilę są artykuły typu gra x zmienia model gra x zamyka serwery. Myślę że pokolenie mmo już przeminęło i ludzie nie grają tak chętnie w nowe tytuły.

Druga sprawa to tak jak mówi kolega Khajio. Może i brakuję hardcorowew gry mmo. Ale nie wiadomo co to w sumie jest. Może to być zwykłe grindowanie lvla i walenie głową w klawiaturę pieron wie.

1

@macio_944 Pierwszy raz to widzę. Fajne wygląda. To jakieś mmo czy normalne solo jak EL? Chyba mmo bo gonią w koło jakiegoś moba w 4 osoby. A do tego pewnie ex sony szkoda bo fajnie wygląda.

0

@fotohobby Ciekawe jest to "i liczby strzelanych przeciwnikom goli" skoro my mamy tyle samo co oni. Chyba że flashscore kłamie i oni mają już 90 ale jak mamy po 60 to ja tego nie rozumiem. Jeszcze jest opcja że ich 60 jest lepsze niż nasze 60 hahaha.... Przypominam że oni sa za nami w tabeli o czym ludzie chyba nie pamiętają a czasem odnoszę wrażenie że są tu ludzie którzy woleli by być na 4 miejscu (ostatnie w lm) ale wygrać ze trzy mecze 5:1 z dwa 4:0 i jeden z 6:0. Dziwna sprawa.

1

@Krystian1588 W sumie pierwszą i ostatnią literę idzie się domyślić.

Ale i tak dramat...

0

@Koorsik Dlaczego? To że ktoś chudy to nie powód żeby nie wrzucać zdjęć. Inna sprawa że w takim ubraniu ( i jeszcze ten opis) to faktycznie wstyd. Nie rozumiem ludzi którzy traktują politykę jak hmm w sumie najważniejszą rzecz w życiu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?