Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masakra ten chłop.
0
Kessiego już bym wywalił haha.
0
@kuz Chyba jak ktoś ma niewidomych scoutów.
0
@masa11 Mi jest szkoda rekordu bramkarza na przykład.
1
Marc to powinien ich roz.....
0
@bartekvisca A co ma do tego Wojewódzki? Przecież nie pokazalo kto to jest. xd
0
@Ali3231 Mam nadzieję że tamci nawet nie oddadzą strzału. Do zera dla Marca. Chociaż szczerze mówiąc słabo to widzę.
2
Nie ważne jak musi być 0 strat dla Marca. Nie zj..... mu tego...
0
Myślicie że to prawda?
https://dorzeczy.pl/ekonomia/442410/zakaz-krotkich-lotow-we-francji-nie-obejmuje-elit.html
Bo jeśli tak to znów "każdy równy ale niektórzy równiejsi" haha.
0
@Encore A on nie ma iść do Newcastle jak wejdą do LM? Takie były plotki kilka miesięcy temu.
0
@wasacz Naprawdę to jest najgorszy okres.
2
Widzę że już się zaczyna rozpi..... obrony. Jeden sezon był ogarnięty po x latach. Będziemy grać Umtitim i wszyscy będą zdziwieni. 100+ milionów albo zostaje i po temacie. Za byłe dziada teraz dają chorą kasę. A my będziemy za pół darmo rozdawali.
0
@ToWinaSedziego Dlaczego Krzysiek?
2
@PatrychoO Ten z 11 zadaje pytanie "Serio stary"?
2
@kamyk_23 Kolor skóry wyklucza bycie uznanym za buca w tym wypadku. Vini może zrobić wszystko ale on nigdy nie będzie winny. Zawsze będzie pokrzywdzony nawet jak sytuacja nie będzie jego dotyczyć.
0
@Aragorn33 Bo jedynym rozwiązaniem jest tak jak ktoś mówił wyposażenie sędziów z np Francji bo blisko. Albo ogólnie z Europy. Tylko że to by trzeba na kilka sezonów jeden z jednego kraju był by do zrobienia myślę. Nawet takich co sędziują po II ligach. Gorsi by nie byli podejrzewam. Wiadomo że to by kosztowało ale lepiej by było ponieść takue koszta niż się co chwilę kompromitować.
1
@Comentateiro Valhalla to od razu się kojarzy z wikingami ale to pewnie za proste.
0
@Aragorn33 To by akurat było dobre bo wszyscy wiemy jaki jest poziom sędziowania.
14
Kot fika ale nie ta waga. Pies mistrz. Jeden strzał i po chłopie.
0
@tbas No niech zarabia. Ile chcę ale niech nie narzeka że ma mało jak ludzie dostają normalnie z 6 razy mniej. Bo się ośmiesza.
0
Masakra. To jest dobry agent... 11 tysięcy i mało a ludzie dostają po 2 i żyj.
https://www.o2.pl/biznes/oto-emerytura-walesy-jestescie-gotowi-6900654698331040a?amp=1
0
@KlonaZepan Dlaczego obrażasz gobliny?
1
@Mns21 Szkoda że tu jeszcze asysty nie było.
0
A cóż to się stało? Nie oglądam meczu realu. Patrzę na wyniki i widzę Vini czerwona niesportowe zachowanie. Piekło zamarzło?
0
@Mns21 Nie wiem czy to jest dobra decyzja. Fati ostatnio nic nie gra ale jest sporo młodszy. Jak ktoś mógłby napisać czy ten Neves coś prezentuje to bym był wdzięczny. Bo Wolves to oglądałem może z raz.
1
Ale durne zachowanie...
1
Ciekawe czy nie było faulu.
1
Ofensywna impotencja....
4
@wasacz Komar nie wampir.
1
Masakra... Dzieciak z obrony lepszy drybling niż wszyscy skrzydłowi.