Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Tasde "Cała opozycja zrzeszyła się przeciwko PiSowi" Tylko że cała ta niby opozycja ma program "my teraz chcemy do koryta". Czy Ty realnie myślisz że np po w czasie covid robiło by coś innego niz pis? Jak myślisz jak by walczyli z inflacją? Bo puki co to Tusk chcę dać 800 i to już a nie od stycznia. Czy myślisz że oni nie wprowadzą nowych podatków (przepraszam danin)?
Więc czym ta "opozycja" się różni od pis poza wymianą pisowców na platfusów w spółkach skarbu państwa?
0
@tomek8756 Przecież to jest marsz agentury. Rocznica obalenia rządu Olszewskiego czyli jedynego pro polskiego rządu po "upadku komuny". Nikt normalny tam nie poszedł.
0
@El Plutoninho Żeby to się udało to musimy ich zmiażdżyć w każdej formacji. Ilość strzałów na naszą bramkę musi być zredukowana do minimum. A to może prowadzić nawet do spadku Celty.
0
@kris81 Z tego co mi mówił brat to mount jest w drugim akcie (albo na koniec drugiego). Chain quest w Scolzglen czy jak to się tam nazywa gdzie siedzą druidzi.
0
@kris81 Też gram druidem (chociaż gruby w II wygląda milion razy lepiej). A nie miałeś tych oboli żeby iść kupić broń od hazardzisty? Chyba że to sprzedałeś przy pierwszej wizycie. Poza tym to tam jest chyba opcja odkup.
0
@kris81 Konia nie będziesz miał bo żeby jeździć musisz zrobić kampanię z tego co mówił Rod Fergusson mount jest od 35 lvla jak robisz powoli (bo jakby lecieć samą kampanię to pewnie szybciej). Zresztą jak idziesz do stajni to tak chyba jest napisane że musi być wykonany q przysługa Dorana czy coś takiego (nie dam rady teraz sprawdzić jak dokładnie).
Questów w pierwszym akcie jest tyle co w becie. Samych żółtych nie jest nie wiadomo ile. Ja robiąc niebieskie skończyłem właśnie na 25-26 lvlu. Nie podam Ci liczby ile ich jest ale szybko to idzie. Masz 11 to zakładam że jesteś w kopalni (ja tak miałem). Potem idziesz do Anioła i za chwilę wracasz do tej dziewczyny na N i tyle po pierwszym akcie. Nie robiąc pobocznych to jest jak akt I w Diablo I II. Do zrobienia za godzinę dwie jak wiesz co robisz i robisz tylko to co trzeba.
0
@kris81 Gram pomału (na PC). 25 czy 26 lvl.
0
@Janas11224 Czyżbym na półce widział Mafię? Bardzo dobra gra. Odświeżenie też fajnie wyszło.
0
@arsenallondyn0 Ona była super. W kilku odcinkach Świata według Bundych totalna masakra haha.
Chociaż tam było tych dziewczyn sporo.
W ogóle lata 80 -90 to był zupełnie inny typ kobiet niż te miby gwiazdy dziś.
0
@draxidox A która to jest ta cała Roxi coś tam? Serio pytam bo nawet nie wiem kto to jest.
1
@hayek Aha bo jutro jest ten "polski dzień konfidentów" połączony z marszem agentów. Dzieki za ostrzeżenie.
0
@Brashearr Nie wiem czy wartego uwagi ale za serial pseudo -historyczny Królowa Kleopatra dostali w nagrodę pozew na 2 miliardy dolarów haha.
0
@Krzysztof1987 "Jak Polak może kapować na Polaka" Tamci to nie są Polacy. Oni tu przyjechali na ruskich czołgach a kapowanie to mają we krwi wyssane z mlekiem matki.
1
@HighestInTheRoom Jakoś 2 miesiące temu jak Jarkaczowi się przepaliły styki to przyznał że rząd nie ma pieniędzy tylko to co zabiera ludziom. A ludzie dalej ciemni.
2
@Ojciec5tkidzieci Źle zrozumiałeś. Może chodzić tylko na ODPOWIEDNIE wiece haha. Czerwoni jak to czerwoni albo z nami albo w piach donoszenie wyssane z mlekiem matki Moskwy.
0
@GadulkiGembulki_FCB Znając jego to pewnie już zarysował....
2
@Death_voice @michal26 Mi się wydaje że lewactwo (nie mam na myśli normalnej lewicy). Boi się żeby ludzie zobaczyli że znani spotykają się z kimś z konfederacji bo jeszcze się okaże że oni nie gryzą. I liczą na to że jak Marciniaka pod.... do uefy to mu zniszczą karierę a potem będzie "patrzcie wina konfy".
0
Diablo IV
Dawać 1 minuta kolejka nie jest źle.
0
@Janas11224 Komentarz taktyczny bo chcę dowiedzieć się jak to się rozwinie.
Chociaż myślę że to fake bo raczej by nie napisali że się "brzydzą" albo ktoś (lewica) jak zwykle podkręca.
0
@elitive Oczywiście że tak.
@elitive Wcale nie jest cena nie wiadomo jaka porównując na cene Diablo II w momencie wyjścia. Proponuję sobie sprawdzić cenę i uwzględnić inflację. I się można zdziwić.
@iniesta44 Start jest o 1 w nocy.
1
@LM10GOAT Dawaj młody do szkółki najlepiej na skrzydło. Może za jakieś 12 lat w końcu będzie skrzydłowy hehe.
1
@arsenallondyn0 Ona grała w Storm w X-men?
4
Dopóki będzie 0 z tyłu to gra Marc i koniec gadania.
1
@Cule1234 Jesli to w ogóle prawda. To może oni już coś wiedzą np że la liga za chwilę wszystko zatwierdzi. I mam na myśli że w ciągu tych 10 dni bo też nikt nie będzie czekał 3 miesiące.
0
@Kuba_1 Czyli tebas trzyma nas za wiadomo co. Bo jak się będą zastanawiać i liczyć wszystko na liczydłach to może i miesiąc trwać.
1
@Tasde Nie mówię że oni są idealni nawet nie mówię że im wierzę w to co mówią szczerze mówiąc to mam ich w d.... jak każdego innego polityka. Problem polega na tym że na wybory trzeba iść (bo jak nie oddasz głosu to siedz cicho) a nie ma innej alternatywy. Bo pis po psle i inne sld to jest tak naprawdę to samo ale mają inny znaczek. Tylko oni proponują co innego. Jak będziesz wybierał 30 50 czy 100 lat to samo rozwiązanie to efekt się nie zmieni. To ja wolę zaryzykować. Albo się zawiodę i spadne w przepaść albo wyhamuje. Ale wiem że jak będę dalej jechał jak jadę to polece na 100%.
Edit: A tak z ciekawości co ten chłop opowiadał że Braun się wku....?
10
@Tasde "Przemyślcie dobrze, czy nierealna do realizacji populistyczna wizja "niskich podatków, trawnika i grilla" jest warta, by obłąkany ruski agent reprezentował naród". Jest warta bo wolę mieć jednego czy dwóch odklejonych czy narwanych (liczę też JKM) niż powtórkę z rozrywki w koło macieju od 30 lat.
Dlaczego wizja niskich podatków jest w Polsce nierealna? Bo tak ludziom wmówili "w Polsce się nie da nic" elektrownie atomową np budują (a w zasadzie gadają o tym) 30 lat. Milion samochodów elektrycznych też miało być i buca. Mieszkania zapomnij. Jedyne co tu "wyszło" to kupienie ludzi za ich kasę i opowiadanie pierdół że się nie da. A wystarczy żeby się odpier..... i dali ludziom możliwości robić swoje. Ale nie dadzą bo niszczą wszystkich którzy mają inicjatywę. Prowadzisz firmę to cie j... z każdej strony. Najlepiej "zapi.... za miskę ryżu" to już tak jak mówię wolę spróbować czegoś nowego. Może się rozczaruje może i mam na to 99.9% szans. Za to jak będą wygrywać ci sami co zawsze to WIEM że mam 100% na rozczarowanie.
5
Diablo IV.
Pre download na PC i konsolach już dostępny.
https://x.com/Diablo/status/1663689554027528198
Hail Lilith i do boju.
1
@wasacz @TheNekro94
Taki urok h&s że się nawala ile wlezie ważne żeby walka była fajna grafika normalna historia w miarę i endgame rozwijany a nie jak w 3 rift rift rift do porzygania.
Trójka to abominacja nie Diablo haha. Tam była tylko walka.
W Heroes grałem do 5 teraz nawet nie wiem co się z tą serią dzieje.
0
@wasacz @TheNekro94 Recenzję to tam c... Cyberpank też miał na premierę recenzję 8-10 a na PC i starych konsolach był kabaret techniczne.
PS: Za chwilę powinien być pre download.