0

4 I liga I liga.

0

Jeszcze 10 minut.

0

60 minuta i wisla 0:2 jeszcze pół godziny dalej Niepołomiczanie. Wierzę w was.

0

@Messibestplayerintheworld Ten chłop dobrze wie jak działa internet. Co 10 minut inny news i się kliki zgadzają. A ludzie to łykają jak pelikany. Mi się wydaję że on tak samo c... wie jak każdy inny w tej sprawie. Stawiam że dziś będzie jeszcze z 4-5 informacji od niego na ten temat. Każda całkiem inna niż poprzednia.

0

@kris81 Czyli najprawdopodobniej nie było kupionej edycji deluxe bo od właśnie deluxe był czterodniowy wczesny dostęp.

2

@PatrychoO Badziewne niby to LL a wygląda jak 4. Takie trochę nie wiadomo co.

0

@partymaker Da się o 4 rano. Dało się o 1 jak oficjalnie była premiera. Co by nie mówić to dali radę na wczesnym dostępie też nie było problemów.

0

@Vitoo No nie wiem. Też bym dał Leo ale ja nie jestem bezstronny. Ale Haaland też jak by dostał to nikt by nie mówił że źle. Jego osiągnięcia będą świeższe. Z drugiej strony Podejrzewam że Leo ma na to już wywalone 7 czy 8 on chciał mistrzostwo świata i copa america.

0

@kris81 Zobacz czy to nie jest błąd licencji. Podobno na konsolach coś takiego jest i PODOBNO pomaga na to kupienie platyny w sklepie najtańszy pakiet za 11 złotych. Druga sprawa że jak dzieci mają swoje konta to też muszą kupić Diablo na każde konto jeden egzemplarz gry bo inaczej nie włączy. Ale nie wiem bo ja gram na PC i u mnie działa jak złoto. Nie widziałem żadnego buga ani razu się nie wysypało kolejek nie ma.

Edit: Oczywiście mam na myśli konto battlenet.

1

@Vitoo Fajne by było. Razem ze złotą piłką jeśli mu dadzą bo może jednak Norweg jak wygra LM.

0

@kris81 W sumie to jak Ci idzie miałem pytać? U mnie zrobiłem drugi akt podchodziłem po mapie lvl 41.

1

@AFA90 Ale mu k... zrobili. Dlatego że są takie "efekty" to tacy "ludzie" czują się bezkarni.

2

@shahman Podejrzewam że ten pierwszy. W drugim przypadku pewnie żółta za symulację.

0

@GeraltzKatalonii To jest dramat. Nie wiem co oni robią na treningach ale żeby w top 5 lig zespół z czołówki tabsli przez tyle czasu nie strzelił z wolnego to już naprawdę trzeba umieć...

8

Czyżbym miał zobaczyć gola z wolnego w naszym wykonaniu w przyszłym sezonie? Bo widzę że coś się dzieje.

4

@Arczi87 "Podobno na San Siro mają problem, bo od wczoraj w miejscu w którym łzy Zlatana spadły na murawę wyrosły ponad 40 metrowe sekwoje".

Genialne.

0

@Emhyr Wiedzieli co robią chłopaki.

1

@Ogorinho1974 No w sumie jeszcze był superpuchar więc fakt 3.

1

Dobre pytanie na eleven. Jaką ocenę w skali szkolnej dla Xaviego za ten sezon? Moim zdaniem max -3 bo w LM nie było wyjścia z grupy. Puchar my odpadli po łomocie. Liga wygrana ale styl mi nie odpowiada.

0

Mam nadzieję że w przerwie między sezonami będzie tu czyszczenie bo tu jest masa ludzi którzy się nadają do drużyny środka tabeli a nie do grania w Barcelonie.

1

@AlexDark00 Obawiam się że w przyszłym też.

0

@masq Alonso Eric Roberto w pierwszym składzie więc nie wygląda.

0

Ciekawe w sumie jak to jest możliwe że tu trafia taki Alonso albo Ferran. Przecież to jest niemożliwe żeby gość miał taki zjazd. Czy tu nie ma nikogo kto by ich oglądał przed transferem? Rozumiem że ktoś jest bez formy czasem ale ludzie.... cały sezon? Masakra.

0

Spalony. Co nie zmienia faktu że Alonso 2 razy źle wybił.

0

Alonso krycie mistrz....

2

Co jak co ale Ferran to jest nieporozumienie.

0

Jak może defensywny pomocnik w Barcelonie tak podać??

0

@wasacz No to fabuła jest fajna moim zdaniem. Regiony też są fajne jest pustynia jest śnieg. Druidzi mają swoją krainę i też jest inna. Potem pewnie piekło (ale jeszcze nie zrobiłem całego więc nie wiem).

W grze typu h&s nie będzie ciekawych dialogów. Tam ci ma ktoś opowiedzieć co mu trzeba pomóc i idziesz. Niby możesz niektórych zapytać o różne rzeczy ale to nie jest Baldur's Gate żeby się nad tym jakoś zastanawiać. W Diablo I II i III też nie było dialogów raczej ci opowiadali swoją historię.

0

@wasacz Kampania moim zdaniem w Diablo się nie liczy (chociaż i tak nie jest zła z tego co widziałem do 3 akty) tu się liczy co potem a tego jeszcze nie widziałem. Wiadomo natomiast że będzie to na zasadzie h&s idz zabij i tak w kółko pytanie czy będzie w tym jakiś większy sens. Zwłaszcza w sezonach jak np Shaper na poe.

Nie wiem co rozumiwsz przez "urozmaicić singlową kampanię" zwłaszcza w Diablo. W takiej grze nie będziesz budował relacji z npc czy jnne tego typu rzeczy.

1

@wasacz Trochę dziwne. Bo niby jaka ma być rozgrywka w h&s? Idziesz bijesz zbierasz loot i tak w koło. Np PoE zaraz po premierze też nie było rozwinięte. W Diablo II do tej pory ludzie robią ubery i Baale. Rozgrywka w h&s siłą rzeczy jest powtarzalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?