3

@MarioVeB! Jestem. I mam w c... czy wejdą w koalicję z po czy pis byle by mięli tyle ludzi że bez nich nie zrobią rządu. Wtedy idę do jednego i drugiego herszta i mówię " ok koalicja ale w pół roku ma być to to i to a jak nie to tam jest drugi chętny do koryta" i na tej zasadzie idę z tym co wprowadzi najwięcej moich postulatów.

Wiadomo że można głosować na po pis i liczyć że będzie lepiej hahahahahahahahahahaha.

0

@Comentateiro Kolejny "znawca śmieszek" się znalazł tak jak ci pseudo ekonomiści z YouTuba co się śmiali że trzebaby na to pracować 27 lat.

0

@SenseiFCB Wiadomo że jak sami z siebie dają więcej niż chciałem (o czym oni nie wiedzą) to jeszcze bym powiedział dawać więcej a jak się nie uda nic ugrać to że zbolałą miną przyjął bym tą "słabą" pierwszą ofertę. Skoro Cię cenią to wykorzystuj bo chodzisz do roboty po kasę a nie z nudów.

0

@michaleu Mam taką samą wódę haha.

1

@AFA90 Gips w okresie kiedy jest ciepło to jest masakra. Zwłaszcza jak jest duży i długo. Potem tak skóra schodzi że dramat.

0

@DLFCB Był chłop nie ma chłopa.

2

@LS Wczoraj mówili że ona przez płotki biegała 13 lat temu. I faktycznie biegła żeby dostać 1 punkt bo tam się do klasyfikacji liczą punkty za każde miejsce w każdej konkurencji.

0

@Emhyr Ma gościu styl tak c.... Że aż nie wiadomo jak to skomentować.

2

@Medium Artykuł z 2016. Może teraz się już poprawiło.... A tak na poważnie odchodząc od temetu to zauważam że z Polek się chcę zrobić ostatnio k... Zaczyna się przedstawianie prostytucji jako fajnej pracy. Masa artykułów o tym jak to "seks-workerka" fajnie zarabia.

1

@tomek8756 Chyba X-memem...

Na prawdę żeby w Polsce to od "upadku" komuny nie dało się wybrać normalnego prezydenta ( młody inteligentny i może jeszcze z fajną żoną bo prezydentowa reprezentuje kraj) Co my mięli? 1 agent 2 komuch z pasji i wyboru a do tego wstyd na cały świat bo alkoholik 3 no Kaczyński sorry ale jego największym sukcesem było to że zginął 4 prezydent "bul shoguna" szkoda słów a do tego PODOBNO agent WSI jak dobrze pamiętam 5 i Dudu "this is this is this is" dramat a kiedy go wybrali się wydawało ok młody chłop żona wygląda (najlepiej ze wszystkich pierwszych dam) córka fajna a do wykształcony. Czego oczekiwać więcej od prezydenta? No może trochę jaj i żeby dbał o kraj a nie o to czy prezes się pogniewa ale to za dużo.

@Rust_Cohle Haha miałem to pisać ale "nie udało się opublikować komentarza".

2

@Jakchcesz To tak jak ja w WoWa od 18 lat. Haha.

@Toretto Zobaczymy jak to się rozwinie z czasem bo baza nie jest najgorsza fajnie się to siecze. Fakt że itemy chyba trochę za łatwo daje ale na razie dopiero wszedłem na tier IV.

0

@galix22 Skalowanie skalowaniem ale jak zabiłem bossa na tier IV na lvlu 65 to teraz mam na IV poziomie przej..... ale exp daje fajnie.

0

@DonMatteo901 Akurat w tym nic dziwnego wiadomo że lewica nic nowego nie wymyśli. Ileż można słuchać o tym że "trzeba ludziom zabrać żebyśmy mogli innym rozdać" albo że"chłop jak chcę być ona ono oni to może i to jego decyzja" i że" jak tak dalej pójdzie to świat się rozleci w ciągu 5 lat (i tak się już 40 rozlatuje)".

0

@IronSanHybrid Spodnie jak Heihachi w jednej skórce.

1

@tristan87 Liczy się duch a nie PESEL.

0

@MESSIah16 Masz rację. Moim zdaniem taka sytuacja powinna być kwalifikowana jako zabójstwo z premedytacją. 25 latek minimum i spokój.

1

@qbuteq Spoko ci od covidu się już zdążyli przebranżowić. "To co pan się uczył 10 lat to ja to pyknę w tydzień"

0

@Rl9k1nG Myślę że powinni zwolnić. Ja bym się nie podniecał bo to może być typowe wciąganie wroga. Wyciągną ich bo ukry szybko szybko zapomną o wszystkim i na hura bo się ruskie leją. A tamci za chwilę się odwiną. Kiedyś czytałem o Aleksandrze Wielkim i on w bitwach podobno stosował taktykę "odwrotu pozorowanego". Niby się cofamy wrog leci za nami jak poj.... a my go zamykamy i wycinamy w pień. Nie ma co lecieć na oślep. Ruskie głupi nie są. A takiej strategii nie zastosują w walce na ukraińskie wojsko bo by była oczywista. No to robią po swojemu.

0

@Messi1992 Jakie "uważany za" po prostu "najlepszy piłkarz świata i legenda Barcelony".

0

@verdant Drugiego takiego nie będzie za naszego życia a być może wcale. Pewnie za Maradony czy Pele mówili to samo ale patrząc na liczby (i sam wpływ na grę) Leo jestem w stanie powiedzieć że jeśli chodzi o niego to może być prawda.

0

Przez lata byli / są tu tacy co nigdy nie powinni w Barcelonie grać.

0

@damian.09 A złośliwe nie chcą nikogo od san za dużą kasę....

0

@Messibestplayerintheworld Pomijając czy się opłaca kolejny 30+ to ciekawe ole mają obiecane od Araba agenci.

2

@PIWOSZ89 60 ma pewne nawet jak weźmie sejf? I nie ma opcji w sejfie np -50%?

5

Aż szkoda że Gavi ma kolor jaki ma.... Ależ można by go było pięknie propagandowo wykorzystać. Może nawet zostałby jakimś ambasadorem a tak kolejna szansa przeszła nam koło nosa.

1

@Medium Tak przeciwko "rażącemu rasizmowi"

0

@MesQueUnClub96 No kilka niedociągnięć jest.

0

@DLFCB Pamiętaj że to nie jest Twój sukces. Nie masz się czym chwalić haha. Gratulacje dla syna.

0

Niech dają za niego 100 milionów i ok. Stać ich.

1

@jedrek7000 Kompromitacja to jest to że do takiego czegoś dopuścili a nie to że powiedział szczerze jak było. Każdy kto ma takie podejście do meczu w przerwie powinien być skreślony z gry w reprezentacji. Już lepiej grać dziadami z ekstraklasy byleby im się chciało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?