Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Blantozaur Dopóki serial miał książki na których w miarę się opierał było dobrze. A w wiedzminie mają książki ale im się nie podobają i jest jak jest.
10
@Kgorecki2500 Skoro "wysłał do twórców liczącą około 7000 słów rozprawkę, kwestionującą wiele elementów, które mu nie odpowiadały w kreacji jego postaci." to trzeba było zrezygnować z grania tej postaci a nie robić z niej karykatury. Naprawdę szkoda że za wiedźmina się nie zabrało HBO może byłoby coś wielkiego jak gra o tron... A tak mamy to co mamy czyli nazwę i w zasadzie tyle.
11
@Encore 3 z samej góry to całkowite pomyłki. Dwóch gości co się w sumie dublowali z Messim i chłop po sezonie we Francji i jednym w BVB za 135 baniek co odpala 6 rok. Śmiech na sali....
0
@arasz1819 Hieny były mega w Królu Lwie. Ale Edi był najlepszy.
3
Zmarła Pani Miriam Aleksandrowicz głos między innymi szefowych najemników w Diablo II z aktu I i III.
https://www.ppe.pl/news/322545/zmarla-miriam-aleksandrowicz-legenda-polskiego-dubbingu-odeszla-w-wieku-65-lat.html
0
@serj Jako gość dałem ostatnio 1000 bo tak mi mówili że się teraz daje. Poza tym wesele pewnie z 70 tysięcy teraz kosztuję więc mi się wydawało adekwatne.
1
@tristan87 A to na wakacjach nie ma neta żeby zeznawać? Skoro i tak będzie zdalnie. To niech mu wystrugają z b.... Sorry z pomarańczy....
0
@Emhyr Ameryki nie odkrył. Fakt że to co się tu dzieje to jest śmiech. Nawet nie można jakiegoś dziewiętnastolatka zarejestrować. Burdel po tym uju na b to będzie sprzątany latami. Ale spokojnie podniesiemy się. Nie raz było źle.
0
@Cule1234 Nie rozumiem tego. Poszedł Pique Alba Busi. Którzy podobnie zabierali dużą część limitu Umtiti chyba odszedł (coś tu napisali że zwolni 20 milionów) i my dalej nie możemy zarejestrować dziewietnastolatka? Raczej wątpię żeby chłop z City i Bilbao brali tyle samo co wyżej wymienieni razem wzięci.
0
@IronSanHybrid Co ten Kramer (czy jak mu tam) robi? Za takie zachowanie na miejscu trenera to był go wypi.... i już by nie zagrał. Rozumiem że zgłasza gola ale co dalej sędzia nie gwizda to gram dalej najwyższej po akcji może się rzucać a on? Stoi i nic. Dobre 10 sekund jest wyłączony z akcji (a w zasadzie sam się wyłącza bo stoi z rozłożonymi rekami cymbał).
2
@Eto'o9 R10 Podobno Stalin miał kiedyś w Moskwie 103 albo 112% i potem to tłumaczyli tak że ludzie z innych okręgów wyborczych aż nie mogli wytrzymać i jechali do Moskwy żeby oddać głos na Józefa.
1
@Kuba_1 Idąc tym tokiem rozumowania "Oczywiście że zasłużył na te pieniądze tylko niech potem nie gada tych pustych frazesów o miłości do klubu" to nikt nie kocha klubu bo wszyscy grają za pieniądze.
0
@Neymar0d Komentarz taktyczny obejrzę jak będzie czas.
0
@MesQueUnClub_87 Fifa też robi swoją grę? Coś mi się widzi że to będzie dopiero cyrk.
0
@ChampionLW Gdzie takie coś pisało? Coś mi się nie chce wierzyć że oni coś za darmo dadzą.
0
@ToWinaSedziego No to mu nie wyszło bo x lat praktyki a oni dalej przy każdej okazji są zamotani.
1
@bartekvisca Bez umiejętności to można długopisy skręcać. Chcesz pracować całkiem nie wiedząc co robisz? Jak nie wiesz co robić to nic sam nie zarobisz a tym bardziej nikt Ci za to "nieźle" nie zapłaci.
0
@kuz Zemsta za Chelsea w zeszłym sezonie.
0
@koksik2700 W życiu bym nie powiedział że to ona.
0
@BordowyPtak Kibicuję innym żeby po fazie grupowej mieć jeszcze komu kibicować.
0
@Deviler Aha. To już całkiem bez sensu. Po co to niby jest skoro możesz być debil albo dla jaj napisać na 1% a i tak luz....
0
@Deviler Matematyka chyba też nie zdana bo z tego co kojarzę to 30% minimum było (ale to tak z 20 lat temu).
0
@Ojciec5tkidzieci Trochę jak nasze ze szkopami.
0
@MysticCat Są sprawy o których się nie mówi ake grarantuje Ci że gdyby to co dzieje się we Francji działo się w Rosji to relacja live była by wszędzie a eksperci w studiu urządzili by sobie piknik.
0
@arsenallondyn0 Bo u ludzi każdy ma swój interes i swoje zdanie. A tu królik zje truskawe i zadowolony. Co mu więcej trzeba?
1
@Chucky Total war Warhammer wszystkie 3 części mogę polecić bez najmniejszego zawachania. Najlepszy Total war w historii. Tym bardziej że można grać na gigantycznej mapie posiadając tylko trójkę.
4
@VENOMStyle No tak wiadomo że na jego miejscu Ty byś chodził żeby Ci wypłatę zmniejszać. Ja go rozumiem bo w robocie chcę zarabiać coraz więcej sle widocznie jestem jedyny (no drugi po Messim).
7
@MesQueUnClub96 No tak. Bo w Moskwie płakali jak żaby im sprzedawały statki kiedy było embargo haha
0
@arsenallondyn0 Walić zielone dobrze że działa.
1
@arsenallondyn0 Może trzeba dodać literę do partycji. Ale nie do końca pamiętam jak to się robi w win 10. W google znalazłem coś takiego:
Uruchamiany menadżer urządzeń przez Zarządzenie komputerem, przechodzimy do zakładki Zarządzanie dyskami. Następnie wybieramy interesującą nas partycje dysku czy pendrive. Prawy przycisk myszy, Zmień literę dysku ścieżki, dalej Dodaj i wybieramy wolną literę. W ten sposób można również usunąć literę dysku