0

@Walker Na Load jest sporo fajnych piosenek. St. Anger też mi się parę podobało.

0

@RosjaninBut Niestety. Był wypadek i zginął Cliff ewentualnie mógł zginąć Kirk lub Lars (99% Kirk) (zakładając że skończyło by się tak samo). Kiedyś czytałem że o to który będzie gdzie spał w tym autobusie grali w karty. I Burton wygrał dlatego wybierał miejsce.

16

Po c.... w ogóle tu był sprowadzony? Masakra inny zarząd a praktyka taka sama.

1

@Walker Ciekawe jak by się ta historia potoczyła gdyby żył Cliff Burton.

1

@MesQueUnClub96 To jest po polsku czy po angielsku?

@SenseiFCB No nie wiem. Do psychiatry? Albo do leśniczego może się Tobą ktoś zaopiekuję zależy czy tolerancyjny haha ( wiem że żartujesz ale z drugiej strony może się ktoś faktycznie poczuję).

1

@masq Szczerze? Wal prosto z mostu. Rodzice często nie zdają sobie sprawy jak się dziecko zachowuje (nie chcą zauważyć) dopuki ktoś nie zwróci im uwagi. Skoro u kogoś tak robi to pewnie w domu też a przez to rodzic zapatrzony w dziecko uważa że to normalne bo przecież "to tylko dziecko a dziecko się bawi".

0

@4drian0 Z tego co czytałem to jeśli zapłaciłeś za grę to nie usuwają. Podobno są konta gdzie ludzie dostali np jedną grę za darmo (nie wiem czy to prawda bo mi za darmo nic nie dali... dziady) i tylko takie mogą być wywalone.

1

@escarabajo Atalanta gralem kiedyś w managera (19 lub 20) ten Martinez to był masakryczny chłop. Niestety po sezonie zachciało mu się iść do Newcastle. To mnie zawsze w tej grze denerwuje że praktycznie nie ma opcji go zatrzymać bo będzie non stop płacz. A czasem nawet zarząd sprzeda jak będzie "dobra" oferta.

5

Wiadomo że jak dotkniesz swój własny nos a dasz komuś w twarz to zupełnie inna sprawa i kara musi być adekwatna do czynu. Na szczęście jeden dostał zawieszenie a drugiemu dali spokój hahaha...

1

@Lukikiki Zależy od sytuacji. Jak mi umarł pies (miałem go od 13 roku życia przez ponad 17 lat) to płakałem non stop przez dwa tygodnie. Potem jeszcze długo jak siadałem przy jego grobie zdarzało mi się płakać. Ktoś może powiedzieć "tylko pies" ale to gówno prawda to był wierny przyjaciel i część mnie spora część umarła razem z nim. Teraz po ponad roku niby jest lepiej bo w jakimś stopniu się przyzwyczaiłem że go nie ma. No cóż nic się nie da z tym zrobić to jak stracić członka rodziny. Zawsze będzie bolało.

Natomiast facet nie powinien płakać z byle powodu. Bo coś nie poszło po mojej myśli albo coś mi się nie udało w robocie. A już na pewno nie powinien dostać histerii jak brakło kawy w restauracji (ostatnio byłem świadkiem takiej sytuacji).

2

@barcelonaLM Ach gdyby nasi umiłowani przywódcy mięli jaja...
Zaraz by go naprostowali.

0

@tomek8756 Serio pytanie czy dla jaj bo nudno się zrobiło na forum?

0

@tristan87 Ciekawe co to znaczy że nie pozwolił mu trenować. Bo raczej bym stawiał że powiedział mu coś w stylu "jesteś chuchro i masz robić na siłowni a nie z drużyną na boisku" albo coś takiego. Bo nie wierzę w to że było "nie bo nie".

0

@7black4 W sumie. Nie wyłapałem sarkazmu jak się nad tym zastanowić.

4

@FcPortoFan1999 Ja też ale po powtórce widać że się za linią odbiło. Tak że gol sezonu haha. Można się rozejść.

4

Ale zaje....


0

@Destroyer_of_Worlds Czytam i dalej nie widzę sensu w Twoim komentarzu. Skoro minimalna piłkarek to 16 tysięcy a piłkarzy 155 tysięcy. To znaczy że ktoś albo w górę albo w dół. Więc "Ja tam popieram zrównanie w Primera pensji minimalnych dla piłkarzy i piłkarek..." jest bez sensu.

0

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem zrównanie pensji to jest właśnie całkowite zaprzeczenie "pieniądze w sporcie nie są zrywane z drzewa, tylko muszą być wypracowane marką i poziomem sportowym." Z jakiejś przyczyny one zarabiają mniej. Z jakiej? A no właśnie takiej że mają mniejszy poziom i markę a co za tym idzie w tv mało kto to ogląda i sponsorzy nie płacą. Więc dlaczego one mają być równane w górę? Albo dlaczego piłkarze mają być równani w dół skoro więcej generują?

0

@MesQueUnClub96 Clint Eastwood

0

@Barcasub Spartakus (wszystkie części) albo Piraci trudno wybrać haha.

0

@Rust_Cohle Warcraft.

7

@PatrychoO @Donnie_Darko Aha. Straszne to jest że on na tym zarabia pewnie dziesiątki jak nie setki milionów dolarów...

2

@PatrychoO Kto to w ogóle jest? Zgaduje że jakiś "celebryta" znany z tego że jest znany bo inaczej nie stał by przy samym boisku.

0

@SuperPatsonFCB Mi się wydaje że on nie dostał w rękę ale fakt słabo widać z tej powtórki.

0

@AlexDark00 Na jakiej zasadzie działa coś takiego? Sprzedajemy za 4 a potem odkupujemy za tyle samo? Bo jeśli sprzedany za 4 a wraca za 40 to bez sensu jeżeli faktycznie jak kolega wyżej napisał "jest niesamowitym kotem" to lepiej wypożyczenie bo 4 miliony to się w perspektywie okaże tyle co nic.

0

@DonMatteo901 Lepiej by było gdyby w dwie osoby biegali i ten z tyłu robiący za konia uderzał by połówkami kokosa.

0

@kamyk_23 Nie rozumiem o co Ci chodzi w tym zdaniu "Publicysta Radio ma Ryja i wszystko jasne, nie rozśmieszaj mnie:-)))". Że ten gość z filmu? Czy kto? Ja nie mam pojęcia gdzie on robi i mam to gdzieś tak długo jak mówi prawdę a o tym że mówi prawdę świadczą fakty i to co tu się dzieje od 30 lat. I temu nikt nie zaprzeczy.

1

@Kamiloza91 Dokumenty jak dokumenty. Ale na history program Starożytni kosmici jest ciekawy.

0

@Kgorecki2500 A za chwilę Baldur...
Jak żyć? Robimy # Piekło graczy haha.

5

@kamyk_23 Po pierwsze. Nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać do głosowania na konfederacje bo wiem że i tak nikogo nie przekonam. Każdy zagłosuje na kogo chcę ktoś chcę komunistów niech głosuje ktoś chcę po pis czy psl proszę bardzo. Tylko potem proszę nie narzekać że 30 lat w kraju jest to samo. Jak ma nie być to samo skoro ludzie to samo wybierają?

Po drugie. Konfederacja czym wybory będą się bardziej zbliżać będzie coraz bardziej atakowana i do tego wyłączana z mediów "niezależnych" i nie ma różnicy czy to tvp tvn czy inny polsat.

Po trzecie. Czy mi się podoba to że na listach są ludzie z rodzin? Szczerze mam to w d... Chcę natomiast żeby osiągnęli wynik wysoki a jak ktoś zobaczy nazwisko Korwin - Mikke Mentzen czy Bosak to prędzej odda głos. Bo tak działa świat. Na YouTube jest gość "Jeden z Wielu" w jednym z filmów pokazywał statystyki i bodaj córka Korwina ostatnio zdobyła dużo więcej głosów niż randomowi działacze bo ma nazwisko. I może po rodzinie się nie sprzedadzą jak ci od kukiza (celowo z małej bo już nie mam do niego szacunku).

Po czwarte. PS ciekawe jest to że wystarczy napisać coś na konfe i zlatuje się cała masa akolitów wszyscy komentują i dyskusja ale jak napisałem żeby ludzie popatrzyli na film o tym jak wałęsa tusk michnik i kaczor się ugadali z komuchami to było cicho haha.

Dobrze niech psy szczekają może tu jednak się co zmieni. Wrzucę Wam jeszcze link do filmu o Magdalence i okrągłym stole. Może się komu oczy otworzą zanim mnie się zamkną hehe (bo moc i trzeba się zbierać).


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?