31

Prawda jest taka że on odszedł by ostatnio ale nikt go nie chciał to zaczął mówić że chce sukcesu z Barcą. Kto pamięta co się działo przy ostatnim kontrakcie ten wie o co mi chodzi.

1

@Fenelon Niepodrabialny.

0

@Bogan Właśnie dlatego jest kwestia żeby go utrzymać do pierwszego sierpnia.

0

Znowu to samo. Co rok "zainteresowanie" PSG agent wchodzi mówi"Dembele zostaję w Barcelonie" a za pare dni że "rozważa opcję" i tak wkoło a na koniec zostaje ale ma nowy kontrakt. Dopiero jak będzie OFICJALNA oferta to można to brać na poważnie.

Osobiście bym go sprzedał jak mu kluzula wzrosnie do 100 milionów i spokój. Miał wystarczająco dużo czasu żeby coś wielkiego w Barcelonie zrobić. A były tylko momenty. Do tego często wypada ze składu. Nic się trwałego na nim nie zbuduje bo to jakby budować zamek na bagnie - "tylko idiota buduje zamek na bagnie".

0

@Gaz Miesiącem u Czesia 711. Taka trauma że się już nie podniesie.

0

@Worny Kto wie może się odblokuje. Wczoraj gol z Araenalem gol do sytuacji dochodzi żeby mu w lidze na początku co wpadło to by było dobrze.

0

@Gaz Ostatni dobry skrzydłowy w Barcelonie. Robił drybling i faktycznie był z tego jakiś efekt. Teraz jest 3 co nie mają do niego podjazdu z różnych względów.

0

@Mezocyklon87 Antyukrainskie bo napisali prawdę że mordowali dzieci.

1

Dobrze niech łapie pewność. Może jest nadzieja dla niego jeszcze.

3

Nowy kontrakt już leży na stole.

1

Wchodzi zawał serca....

1

@LM10GOAT Szkoda że mu nie podał jeszcze ten z 8.

1

Dembele.... Liverpool się przypomina.

1

@fart Co to znaczy takie kreskowane jak Tarnów albo Wałbrzych?

0

@Mns21 Dziennikarze za takie bezsensowne pytania powinni wylatywać z roboty.

0

@takisobiektos Wiadomo. Ale myślałem że jak wejdzie II to I umrze śmiercią naturalną lub po prostu będzie to giga patch do I. I cała ekipa skupi się na II a tu będzie content powstawał niezależnie i równocześnie do I i II.

0

@Medium @takisobiektos Też czekam chociaż ponad rok to masakra. Nie wiem czy Diablo 2 chociaż przy grze robi gość od Diablo 2. Z jednej strony dobrze że za rok bo Diablo IV się rozwinie i będzie konkurencja. Mam mieszane uczucia co do tego że po premierze II dalej będą robić ligi do I ale zobaczymy jak to będzie wyglądało. Opcja pominięcia kampanii to jest musik haha już w pierwszym PoE jak się robiło 10 aktów dziesiąty raz to po prostu było nudne. W Diablo IV dobrze to rozwiązali - robisz raz i możesz ominąć (druga sprawa że na razie jest tam nie wiele do roboty ale zobaczymy jak się rozwinie bo PoE też pierwsze ligi szału nie robiły).

1

@koksik2700 Moim zdaniem ta jest lepsza.



Chociaż w tych filmach jest masa zaj... scen. Dobrze że te filmy są z czasów kiedy jeszcze starali się oddać ducha książek. Bo teraz to tylko nazwa i nic więcej. Wiedźmin szajs. Pierścienie władzy badziew. A potencjał Wiedźmin czy Silmarillion mają ogromny ale wiadomo teraz ważniejsze "silna kobieta albo lgbt" książki? A kto by to czytał "zarobimy historię jakiej Tolkien nie napisał" żygac się chce.

2

Path of Exile II



Wygląda to dobrze. Animacja czarowania mega fajna (zwłaszcza meteorytów). Ale beta i to zamknięta dopiero 7 czerwca 2024. Miałem nadzieję że to wyjdzie w tym roku.... A tu się okazuje że jak będzie w przyszłym to będzie dobrze.

0

@Firestone 3 zupełnie nie potrzebne transfery. Dwa w erze Leo były bezsensu bo trochę wchodzili sobie w paradę. Dembele po jednym sezonie w BVB za 150 milionów bo była kasa to się rozdawało a okazał się szklany (przez pecha bądź zachowanie). Do tego właśnie zachowanie przez długi okres totalnie nieprzystające do piłkarza Barcelony (przynajmniej według przecieków). Chłop jak dzisiaj ktoś podał opuścił 119 meczy do tego jego decyzje na boisku są irytujące w wielu przypadkach. Dziwi mnie że ktoś w klubie wierzy że można na nim opierając zespół. Gość nie warty swojej ceny zresztą tak jak pozostała dwójka.

0

@Tomo1989 Kilka lat później w Barcelonie pojawił się Messi.

0

@Deviler Dlatego? Dużo kanałów na YouTube często to reklamuje. Kupiłem tam ze dwa razy i działało dobrze.

0

Gdzie kupujecie gry w wersji cyfrowej?
Znam sklep Instant Gaming i g2a. Ktoś kojarzy coś więcej?

1

@escarabajo Jak dobrze pójdzie to w tym sezonie sprawa będzie zalatwiona. Ciekawostka ostatnio pierwszy raz strzelił gola w debiucie w klubie (w sumie dużo szans nie miał). Skubany przeszedł gre to teraz jedzie side questy.

3

Cwany plan. Przebrać się za wroga.

0

Pytanie do tych co się znają na rasach psów. Znalazłem to zdjęcie w jakimś artykule i mnie zastanawia jaka jest rasa tego małego (o ile to nie są takie same).

https://ibb.co/kc74Fmh

11

Laporta dziś w nocy planuje za klubowe wygrać miliardy w Vegas. Jak się uda 13 czerwone to ogłoszą że jest dobrze a jak nie trafi to ostatni gasi światło.

0

@dAvi_2 Obrona pomoc i atak nie przekonują że się tak wyrażę haha.

17

Jako były trener Atalanta United (grałem nimi w managerze) muszę powiedzieć że jest mi k.... wstyd. Za moich czasów takie coś się nie działo a już na pewno nie z najwiwkszymi badziewiarzami ligi. Messi Messim ale bez jaj..... KOMPROMITACJA.

3

@escarabajo Wyjaśniło się dlaczego ostatnio tylko ława. Po prostu nie było dobrej miniaturki a po pierwszym meczu już spoko. Wiadome było że wejdzie załaduje i miniatura będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?