Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr O kim to jest?
0
@Emhyr Nie nazwał bym tego więzieniem skoro podpisał kontrakt i birrze kasę to niech siedzi cicho. A nie kontrakt 5 lat a za 2 lata on stwierdzi że chcę iść w cholerę. Tym bardziej że teraz standard to jest premia za podpis.
3
@DonMatteo901 Za chwilę wyciagnie OverPower kartę "Męczennik Vini - niszczyciel wrogów" i będzie pozamiatane.
1
Microsoft - activision
https://www.ppe.pl/news/322886/microsoft-wygrywa-w-usa-xbox-moze-przejac-activision-blizzard.html
Chwała Przedwiecznym. Tytanom Smokom oraz wszystkiemu co się do tego przyczyniło. Microsoft wygrywa rozprawę i może przejąć acti-blizz. Jako fan gier Blizzarda który przez lata patrzył jak activision katuje moje ulubione marki (wystarczy wspomnieć Warcrafta reforge coraz słabszą kondycję WoW HoTS czy Diablo 3) kibicowałem temu przejęciu. Szczerze mówiąc nie obchodził mnie CoD czy acti jako takie ale właśnie Blizzard. Mam nadzieję że wyżej wymienione marki odżyją (a środki do tego Microsoft ma). Nie wiem jak będzie to wyglądało pod Microsoftem ale wiem co było pod activision i Bobym...
0
@partymaker Szczerze mówiąc to jestem na 99% pewny że nawet nie pamięta o tej rocznicy. Od x czasu zakłada tą wstążkę z automatu przed meczami to i dziś założyła bo zajmuje się meczem. Większość ludzi pewnie nawet nie zwróciło by uwagi na tę rocznicę gdyby o tym nie mówili w tv. Smutne ale prawdziwe człowiek idzie do roboty i nawet czasem nie wie jaki dzień a co dopiero żeby się zastanowić czy jest jakaś różnica tym bardziej że nie jest to wolny od pracy dzień.
1
@LM10GOAT Tymczasem Dembele zaczyna siódmy sezon 185 meczy 24 gole 43 asysty. A ludzie dalej się na niego nabierają.
0
@RosjaninBut I tak za łatwo się z nimi obeszli. Ja bym ich np zamurował w celi wielkości wystarczającej żeby kucać albo coś takiego.
0
@krol211 Masakra 8M signing bonus dla dziewiętnastolatka...
2
@Ptasior Ludzie myślą że wszędzie na świecie polityka zagraniczna jest tak nieudolna jak u nas. Że Turcy się patrzą na Putina czy Orbana haha. Coś dostali co było w ich interesie i tyle bo polityka to jest biznes zwłaszcza ta zagraniczna.
0
@Maurolkit Nie wiem nigdy w to nie grałem ale kojarzę koncepcję.
0
@Graves Może Empire Earth.
1
@Medium Spójrz na twarze tak jak mówi kolega @PatrychoO to przecież wygląda jak okładka Sims.
1
Widzieliście okładkę nowej "FIFY"?
Matko ale to biednie wygląda.... Kto to w ogóle zaakceptował?
Pirlo chyba nie wie gdzie jest.
0
@MesQueUnClub96 Prawda jest taka że to jest piłkarz mem. Chłop 7 rok u nas i co on nam dał? Zwłaszcza że cena było 135 milionów a pensję też miał fajną (czyli lekko licząc 200 my na niego dali a nie wiem czy nie więcej). Ilość kontuzji zmarnowanych sytuacji i ogólnie debilnych zachowań jest porażająca. Nie rozumiem ludzi którzy co sezon uważają że "to jest ten sezon teraz odpali".
0
@PatriBarca Nie mów. Co Cie przekonuje?
3
@zodiak_10 Piękny Monty Python...
1
@FcPortoFan1999 Szkoda że z Maltą zabiedzili bo jeden gol więcej i remis by wystarczył.
0
@Kluivert_P Pro tip: Kopiuj sobie co jakiś czas tekst. Wtedy jak zniknie to wklej i już część masz hehe.
5
@Pawel13sz Wiedziałem że to że wszyscy wciskają lód nie może być przypadkiem. Teraz już wiadomo to międzynarodowy spisek żeby ludzie chorowali.
Gdyby Szkoci uważali że lepsza jest z lodem to by taką robili.
1
@jedrek7000 Raczej ona się uważa za te 90%.
0
@Mroziu Niech pomagają za swoje.
0
@Survier Ale mówimy o roku 1453. Więc i wycinka na szeroką skalę była bardziej skomplikowana.
0
@Kgorecki2500 Mam lepszy pomysł. Zagłosuję ale z propozycji nie skorzystam.
1
@Joe_Pesci Zgadłeś kradnie ode mnie od Ciebie i od każdego uczciwie pracującego.
0
@Emhyr Duża to nie znaczy potężna. W sumie to co tam było? Sam las haha.
1
@VegetaPolska Słabo Ci wyszła ta zaczepka haha. Albo jesteś chory na głowę bo Total War jest mega dobry. Iron podobno też nie jest zły ale nie grałem.
0
@IronSanHybrid Czyżby słynna scena z niedźwiedziem za którą dostali bana na tiktoku (nie włączałem tego)? Z jednej strony jest to rpg i to chyba aż hardcore i dobrze że są wybory bo to jest to co w rpg doceniam bardzo mocno. Z drugiej to jakieś granice chyba by się przydały. Wiadomo że 99.9% tego w grze nie zobaczy bo 99.9% nie ma skłonności żeby ten wątek tak poprowadzić.
W każdym razie czekam bo ta gra się zapowiada jako rpg wszechczasów z tego co piszą ci co grali we wczesnym dostępie. Tylko nie wiem czy brać na premiere czy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakąś edycję kompletną.
0
@marcin62 Masakra w sumie. Żeby przez tyle lat nawet nie musieć zmieniać graficznego interfejsu ekwipunku... Z drugiej strony jak ludzie kupują co się im daje to kto by się postarał? To jest to samo co z fifą. Ludzie narzekają a i tak dają kasę na paczki i wszystko inne. Ale wracając do AC moim zdaniem te gry są za długie w nie dobrym tego słowa znaczeniu. Ostatnio grałem w Valhalla i tam to widać. Anglia podzielona jest na x regionów i w każdym schemat jest ten sam. Żeby chociaż postacie były ciekawe albo jakieś momenty godne zapamiętania a skończyłem grę nie dawno temu i nie pamiętam żadnej postaci czy momentu w historii. Ezio czy Altaïra mimo upływu lat dalej mam w pamięci. Teraz te gry są wypchane 50 różnymi znajdzkami milionem zadań pobocznych i są mniej ciekawe niż to co było prawie 20 lat temu.
1
Gdzwigaj chłopie i do przodu tylko bez głupich ruchów typu Ferran na 55 milionów bo z tego to jest nic. No chyba że ogpali (w sumie to Dembele dostał dużo więcej czasu i dalej odpala).
0
@Barca1922 Akurat ona się zmieniła strasznie. Ale też swoje przeżyła. Z tego co czytałem ktoś się włamał do domu i CHYBA została zgwałcona ale to czytałem x lat temu i nie wiem czy to prawda.