0

@doc "którego literacki bohater jest rozpoznawalny na całym świecie" racja ale na pewno nie ze względu na literaturę (mimo tego co Pan Andrzej sądzi).

0

@kamyk_23 Lekko? Mi się wydaję że całkiem ale ok.

0

@Polnar Odpadlem gdzieś przy ósmej części haha. Teraz gram w Diablo IV i czekam na Baldura chociaż nie wiem czy biorę na premierę czy poczekać jeszcze na jakieś dodatki bo w tym roku jest w co grać.

0

@Colon Super Mario Bros z 1985 na Nintendo to jest to co przychodzi mi do głowy (i w co czasem zagram). Ale pewnie są i starsze bo kiedyś grało się na Comodore64 i na grach z automatów ale nie wiem z których lat te gry są.

0

@ElTomas Dlatego mam wrażenie że jest tak jak mówiłem wczoraj " w klubach jest maskowane to że my mamy słabych pilkarzy przez to że tam wkoło mają 10 dobrych kolegów". Tu się zjadą i jest masa przeciętnych i słabych+ Lewy który co by nie mówić to jest klasa światowa. W efekcie czego on musiał by być wszędzie i zawsze.

Spójrz na takiego Zielińskiego. Ja nie pamiętam żeby on zagrał w kadrze 2 dobre mecze z rzędu. Bo tu ma być liderem pomocy. A prawda jest taka że zagra dobrze raz na rok i podnieta narodowa bo w końcu jest Piotrek z Neapolu w kadrze. Nie oglądam włoskiej może on faktycznie tam jest harpaganem na nie wiadomo jakim poziomie a w reprezentacji mu się nie chce. A może po prostu korzysta na tym że ma wokół ludzi co przykrywają jego poziom.

O tych biedakach z obrony szkoda mówić. Naprawdę nie wiem jakim cudem oni są w PL (w sumie jeden już spadł). No i Szczęsny warto wspomnieć że został brutalnie sprowadzony na ziemię. Bo po mundialu i niemcach już prawie był święty. Tak jakby wszyscy zapomnieli poprzednie turnieje i fakt że raczej był naszą słabością niż atutem. Ile on puścił "szmat" ile miał debilnych zagrań? Nawet parę czerwonych by się znalazło z tego co pamiętam.

0

@ElTomas Można by się zgodzić ale naprawdę nie wiem czy wczoraj Lewandowski się skompromitował. Gol asysta co jeszcze chcesz? Nie jego wina że Zieliński i ci z obrony mają wylew.

Nie mówię tego przez pryzmat tego że gra w Barcelonie (bo nie byłem zwolennikiem jego przyjscia tu. A już na pewno nie za taką kasę w takim wieku). Ale trochę dziwnie to brzmi jak chłop ma gola i asyste a jeszcze narzekania to co on ma zrobić? Kopnąć Zielińskiego w d...?

Jedyne co mogę powiedzieć to widać że nie powinien być kapitanem. Tak jak Leo w Barcelonie. To nie jest ten typ charakteru a kapitanem został bo jest najlepszy (a nie tym się powinno kierować w wyborze kapitana).

0

@Joe_Pesci Czyli co? Stosujesz taktykę z walki gladiatorów w "Żywocie Bryan'a"?

0

@An_Pm730 To prawda na 100%?

Bo przecież chyba wiedzą że tamci mają 111 lat.

3

To co tu się dzieje to jest cyrk... Naprawdę najgorszy okres w roku. Każdy dziennikarz piszę co mu się przyśni a mimo iż większość to nie prawda to i tak potem są uznawani za wiarygodnych. Każdy piszę co innego.

Teraz było że jest na 99% za chwilę będzie że jednak nie. Potem będzie że jest ale La Liga czeka. Następnie Liga mówi ok ale on zmienił zdanie. Potem znowu że Barcelona nie ma środków i chłop jest zdenerwowany bo mu mówili co innego. A na koniec zwrot akcji podpisał kontrakt z City... I pójdzie grać do Araba. Kabaret.

Wcale mnie nie dziwi że Leo Messi nie chciał brać udziału w tym cyrku.

0

@Odcinkowy U nas był by fart gdyby im powiedzieli "dobra macie awans bez grania" a i to nie jestem pewny....

0

@Emhyr Zieliński w Neapolu też a w kadrze z raz (no może dwa razy) widziałem żeby on dobrze grał.

0

@Emhyr Mi się wydaje że oni w klubach są maskowani przez kolegów. A jak się zjadą na kadrę to pokazują swoją prawdziwą twarz.

0

Santos się chyba zastanawia ile muszę zapłacić przy zerwaniu kontraktu.

0

@suszini Nie powinien ale wszyscy wiemy jakich mamy "dziennikarzy".

0

Niech już jadą chłopaki na wakacje wrzucać zdjęcia na insta....

0

Ale będzie jazda po trenerze jak to się tak skończy.

0

Śmiech na sali... Chłop co podał to już nie powinien nigdy w reprezentacji zagrać.

3

Polska reprezentacja.... Kraj gdzie jest 38+ milionów ludzi i tacy grają...

1

@Lordzi Złota generacja która w sumie nie wygrała nic.

0

@Szklaner Nie trzeba strażnika Texasu. Wystarczy normalny człowiek. Bo chyba nie jest normalnym zachowaniem jak kogoś kopią czy okradają iść dalej. Przynajmniej moim zdaniem.

0

@TheNekro94 Uwielbiam takie "wyliczenia". Całkiem nie do sprawdzenia i zweryfikowania. Ciekawe czy takich naukowców ktoś zatrudnienia i im płaci za takie hmm "eksperymenty naukowe". Równie dobrze można powiedzieć że z moich wyliczeń wynika że za 1000 lat będą tu tylko wulkany. I tak nikt tego nie zweryfikuje bo nikt co żyje teraz za tyle lat żył nie będzie.

Nie mówię bo lubię popatrzeć na różne programy naukowe ale to nie zmienia faktu że takie badania są bez sensowne. Gdyby to było na zasadzie "wyliczono że 100 tysięcy lat temu był tu tylko metal" to ok bo to ktoś inny może zweryfikować i czegoś można się dowiedzieć o planecie. Ale "przewidywanie" przyszłości w takim okresie to zwykle pierniczenie żeby mnie nie zwolnnili z roboty bo niby coś robię.

0

@Gaz I co w 90% jest sam balans w sumie. Praktycznie żadnych wielkich sztuczek.

1

@tomek8756 Tak się robi... W sumie chciałoby się powiedzieć "wodę z mózgu" ale z drugiej strony jak się ogląda telewizję informacyjne to już mózgu dawno nie ma. Więc hmmm "wodę z wody"?

Masakra tu by trzeba ograniczyć prawo wyborcze bo jak ktoś wierzy w takie brednie i on ma (teoretycznie) o czymś decydować to jest straszne.

1

@Majkel34 @fcbarcafan19 @Majkel34 Po angielsku też jest fajny komentarz tego finału ale nie wiem jak się nazywa komentator.

0

@Emhyr Że też nikt się nie zainteresował Dembele... 300 milionów jedyne i mu bilet nawet kupię.

1

@Azi Mimo to nie dostają z automatu skierowania do psychiatry.

1

@Dasty Gdyby Polacy robili tą przeróbkę jechałby Hajto.

0

@Emhyr Dawać 200 milionów sezonowo za reklamę na spodenki i mamy umowę. Dla was to i tak drobne a reklama na cały świat.

0

@Bykunn To skoro mamy już swoich zadymiarzy to po co nam jeszcze cudzy? Tym bardziej że nasi raczej się nie wydadzą na dworcu jak mu przepali styki we łbie.

1

@tomek8756 Ale i tak w ankietach w internecie a czasem nawet w formularzu w urzędzie w rubryce płeć jest:
a) kobieta
b) mężczyzna
c) inna

Po uj w takim razie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?