Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz I co w 90% jest sam balans w sumie. Praktycznie żadnych wielkich sztuczek.
1
@tomek8756 Tak się robi... W sumie chciałoby się powiedzieć "wodę z mózgu" ale z drugiej strony jak się ogląda telewizję informacyjne to już mózgu dawno nie ma. Więc hmmm "wodę z wody"?
Masakra tu by trzeba ograniczyć prawo wyborcze bo jak ktoś wierzy w takie brednie i on ma (teoretycznie) o czymś decydować to jest straszne.
1
@Majkel34 @fcbarcafan19 @Majkel34 Po angielsku też jest fajny komentarz tego finału ale nie wiem jak się nazywa komentator.
0
@Emhyr Że też nikt się nie zainteresował Dembele... 300 milionów jedyne i mu bilet nawet kupię.
1
@Azi Mimo to nie dostają z automatu skierowania do psychiatry.
1
@Dasty Gdyby Polacy robili tą przeróbkę jechałby Hajto.
0
@Emhyr Dawać 200 milionów sezonowo za reklamę na spodenki i mamy umowę. Dla was to i tak drobne a reklama na cały świat.
0
@Bykunn To skoro mamy już swoich zadymiarzy to po co nam jeszcze cudzy? Tym bardziej że nasi raczej się nie wydadzą na dworcu jak mu przepali styki we łbie.
1
@tomek8756 Ale i tak w ankietach w internecie a czasem nawet w formularzu w urzędzie w rubryce płeć jest:
a) kobieta
b) mężczyzna
c) inna
Po uj w takim razie?
0
@marcin62 Bo tam nie było kolegów / przyjaciół Viniciusa.
0
@BulaKG No. Nie podoba mi się socjalizm i rozdawanie moich pieniędzy wszystkim na około przez rząd jaki by nie był.
0
@BulaKG Nie może. Za to może się wziąć do roboty i jechać na wakacje za swoje zamiast za cudze. Ciekawostka - to się tyczy rodzin z kartami kazdego rodzaju i koloru.
0
@Emhyr Mam nadzieję że gdyby mu czasem nie szło to go nie wywalą po sezonie. Młody potrzebuję czasu. Co pokazał męczennik u białych. Tym bardziej biorąc pod uwagę ile tu mają cierpliwości do Dembele i innych speców.
0
@kubix05 Co to jest?
8
@tomek8756 No i co? Chwali się czy się żali? Na jakiej podstawie miała by im zakazać? Zakładam że baba jest z po. Więc ewentualny zakaz to tylko woda na młyn dla Kaczafiego i jego gangu. Wyobraźcie sobie co by było jakby ci co krzyczą o demokracji i łamaniu konstytucji zakazali konwencji politycznej tylko dla tego że organizuje je wroga ekipa.
Tu babce klaszczą a swoją drogą jaki byłby kwik gdyby ktoś z pis napisał że w mieście x herszt z ekipy pis nie zakazał konwencji po a dochód poszedł np na szkołę katolicką czy coś takiego.
0
@tomek8756 Odeszła z c+?
11
@michal26 Niech spierdala. W normalnym kraju od razu po takim tekście byłoby wystąpienie prezydenta czy premiera i powiedziane coś w stylu " w związku ze skandalicznymi wypowiedziami tego buca a także ostatnimi działaniami władz Ukrainy (blokowanie dotacji dla rolników w UE) Polska zawiesza WSZELKĄ pomoc udzielaną stronie ukraińskiej. Pomoc będzie zawieszona do momentu podjęcia decyzji o możliwości ekshumacji ofiar rzeźni na Wołyniu i okolicach. A także w trybie natychmiastowym Polska wycofuję swoje wsparcie dla Ukrainy w kwestii dołączenia tejże do struktur UE oraz NATO"
Dokładnie tak jak Turcy zrobili chyba ze Szwecją bo pomagali komuś kogo nie lubią.
0
@Medium
Zgadzam się z Tobą w tym względzie że wszystko można wyjaśnić naukowo jeśli dysponuję się wiedzą i technologią. Też nie wierzę w boga bo dla mnie jest bezsensu i wynika tylko z niewiedzy.
PS: Poczytaj sobie o Księdze Urantii (lub całą książkę jest do znalezienia w internecie jako pdf). W skrócie to jest niby opis ostatniego objawienia. Podane tam jest jak działa wszechświat i ogólnie opisane są losy ziemi podobnie do Bibli ale bardziej szczegółowo.
To że się w coś nie wierzy nie znaczy że nie można się tym zainteresować. Mi się ta książka wydawała ciekawa. Coś jak mitologię starożytne. I nawet dość sensownie uzupełniała Biblię.
1
@Compadre Pamiętam pierwszą część i jak przez mgłę coś jak byli na wakacjach. Reszty nie oglądałem.
1
@TheNekro94 No bo pewnie ma. Głośno tego nie powie ale jak widzi naszych to pewnie myśli coś w stylu "no kurwa żart"
0
@Deviler Kto Ci takich głupot nagadał? Otóż w piłce wygrywa ten który ma więcej żelu we włosach w czasie spotkania. Są te niby gole ale one się NIE LICZĄ
0
@LM10GOAT Raczej prawie oddał strzał.
0
K.... Jaka wrzutka...
5
Nie wiem jakim cudem ale liczy się że jest.
0
Ale my jesteśmy spanikowani w obronie....
5
Żółta jak nic. Znaki.
0
Popatrzymy chwilę czy ten Kimmich się w ogóle opłaca.
1
@tomek8756 Powiedziałbym ale mam tylko pół baku paliwa.
1
@Deviler Kara śmierci musi wrócić... Teraz taki uj będzie siedział 25 lat albo dożywocie za nie swoje. Ba nawet jak tam zabije 20 ludzi to nic mu nie mogą zrobić.
0
@mekston
Wspaniały moment.