1

@malicinho Ale mnie wkurwia takie gadanie. Kto bronił Radwańskiej trenować i być lepszą albo kto broni tym co są teraz grać lepiej? Takie gadanie to jest tylko i wyłącznie umniejszanie Świątek. Nie jej wina że je muli po to trenuje inne też mogą...

0

@Emhyr Ale oni nie mają telefonów. Cwaniaki wymyślili że jak nie zadzwoni to nie odejde IQ 250.

0

@Bernard777 Tradycje to oni maja czwrwone haha niech gniją w I lidze albo niech padną i się wałęsają po 5 lidze.

0

@clyde Za 5 90 po 10.

0

@PatrychoO No dobra niech się odnoszą. Ale to wygląda jakby było uszkodzone.

0

@tbas Co jest do k... nędzy na tym herbie? Przecież to wygląda badziewnie mam nadzieję że to tylko zabiedzony egzemplarz.

0

@QQL5 Nie da się bo niby jakim cudem. Tam dla siebie znaleźć nie mogą a dla Ciebie znajdą? Chociaż jak masz kontakty z NFZ to zalecał bym raczej psychiatrę bo można zwariować haha.

1

@Deviler Czyżby lewactwo zniszczyło komuś karierę?

1

@Remi70 Niech najpierw za wybory zapłaci następny spec.

0

Pytanie. Jest sposób żeby się pozbyć z telefonu martwych pikseli (chyba tak się to nazywa) chodzi mi o takie piksele w kolorze tęczy. Kiedyś czytałem że jest opcja naprawić to jakimś programem. Czy ktoś takie coś robił?

Telefon ma ponad rok ale bez jaj przecież to nie jest stare. Może i nie jest tego szajsu dużo ale trochę denerwuje.

33

Hahahahahahahahahahaha zbawca całej ligi z ręką w nocniku. Ciekawe kto za to teraz zapłaci.

1

@koksik2700 @Hrzan Nie tłumaczycie tego niektórym bo szkoda czasu. Mają ludzie takie samo myślenie jak polskie władze czyli to co jest teraz a nikogo nie obchodzi co będzie dalej za 50 lat np. Nie widziałem Ukraińca w wieku emerytalnym to znaczy że nie ma problemu. Przecież wiadomo że oni zawsze są piękni i młodzi i wcale za te 50 lat nie wrócą po pieniądze.

1

Po raz kolejny statystyki nie oddają całego pogladu sytuacji. Valverde dał gościowi w pape. Vini się rzuca co chwila do sędziego a kartek nie dostaję więc nie ma tych zdarzeń w statystyce i tyle. Ale niech mają na zdrowie. Mogą mówić że grają fair.

0

@Encore Maxwell to ten co grał w Barcelonie? Serio nie grał z nikim lepszym?

2

@kanver_ No nie wiem ja mam porządną i chroni okno otwarte dzień i noc i nic nie wlatuje.

1

@Hosh No zależy jak patrzeć. Bo jeśli to są komuniści (a są) to wg ich mniemania każdy powinien mieć max 1 mieszkanie i to nie za duże (bo po co mu więcej jak to mówił Jaś Kapela swego czasu). Więc wynajmem jednego mieszkania nawet na rok za taką kasę to złodziejstwo.

Jest jeszcze opcja że to są zwykli obłudnicy i tak naprawdę chcą zarabiać pieniądze dlatego mają po kilka mieszkań (przez co zabierają innym) ale przecież to nie możliwe haha.

1

@macio_944 Liczę na coś z Baldur's Gate 3 i Space Marine 2.

0

@tomek8756 O Schetino akurat racja haha.

0

@FcPortoFan1999 Wniosek. Szósty miesiąc nam nie leży. Teraz ze szkopami też śmiało możemy chwycić szóstkę.

4

No to jeszcze City jak rozwali Inter to Włosi pięknie wyjaśnieni. 3 finały 3 porażki.

3

Szkoda. Ale on już nie musi nic wygrał wszystko spełnił marzenia ( w sumie kiedyś mówił o MLS) nie każdy może to o sobie powiedzieć (w zasadzie pewnie większość nie może).

Lepsza Ameryka niż jakieś Arabię.

Mam nadzieję że jak będzie nowy stadion to urządzą mu na zakończenie kariery pożegnanie bo drugi taki może się już nie pojawić.

Cóż trzeba budować klub po Messim. I tyle oby z głową. Stara gwardia się rozeszła czekamy na nowych żeby pokazali że są godni barw mam nadzieję że nie będzie to trwało 10 lat. Bo jak na razie to 2 razy LM skończona na grupie.

PS: Szacunek mu się należy jak psu zupa a tu widzę ludzie plują. Żal mi was bo raczej nie widzieliście go jak w Barcy gra i co tu zrobił.

0

Niech ktoś wrzuci co Tom Hanks powiedział na uniwersytecie.

0

@ostry22 Najlepsze w tym wszystkim jest to że dla nich to drobne haha.

0

@krol211 Raczej klub sprzedać chcę ale co możesz zrobić jak zawodnik powie "nigdzie się nie wybieram mogę siedzieć na ławce ale mi zapłacicie i tak"? Mają kontrakty i nie jest ich tak łatwo sprzedać a do tego chociaż wyjść na 0. To nie jest fifa czy inny menadżer.

2

@Medium Kwestia przyzwyczajenia. Moja ciocia mieszka przy ulicy i ja tam nie usiedzę 10 minut a ona nawet nie zwraca uwagi na samochody.

4

No tak bo jak Kali zabrać krowa to dobrze ale jak Kalemu zabrać krowa to źle (czy jak to tam było).

Przez lata sędziowie kantowali celowo lub nie na ich korzyść teraz trudniej i kwik.

0

@VENOMStyle Według niektórych widocznie powinieneś mieć. Komuno wróć wszyscy równi czyli nikt nie ma nic i będzie raj....

0

@SenseiFCB Ciekawe swoją drogą za co będą przyznawać punkty. "Wezmą udział uczestnicy z różnych krajów, o różnej orientacji seksualnych i płci" mam nadzieję że to nie wpłynie na punktację. Np jak postępowo będzie się zabawiać ze sobą trzech facetów każdy w innym kolorze.

Poza tym jestem ciekaw kiedy jeden z drugim "mądry" zaproponuję wprowadzenie tej "dyscypliny sportu" do szkół podstawowych bo przecież spot to zdrowie. Od razu powinni takiego zastrzelić.
Masakra ten świat jest. Przydał by się reset naprawdę.... Zacząć od zera bo tu coś ewidetnie nie działa skoro ludziom się tak w głowach przewraca.

0

@kampe Najgorszy okres w roku jeśli chodzi o piłkę . Tak jakby każdy wyłączał myślenie i oby więcej oby już. Przecież on i tak ma kontakt do ostatniego czerwca co to w ogóle jest za news też to mogę wrzucić na twitera i wielki dziennikarz spec transferowy z informacjami ściśle tajnymi z wewnątrz każdej sprawy....

0

20:54 Ale pieprzenie. Jakie my możemy mieć gwarancję że wszystko co chcemy sprzedamy? Piłkarz powie "zostaje i nigdzie nie idę" i po naszych planach. Co z resztą było widać już w zeszłym roku a nikt czekał do sierpnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?