0

A Lewy 90 minut męczy.

6

Zwykle jak odchodzi wychowanek co gra x lat to jest smutna sytuacja. Ale jak Roberto skończy to będzie święto.

0

Lata treningu z Dembele robią swoje.

0

Wreszcie.... Asysta ładna.

0

W końcu jakieś zaskoczenie.

1

Ja pier..... Jakie zmiany.

2

Aż szkoda Ferrana. Nie ma żadnego argumentu żeby miał grać Lewy.

1

Nas mogą kopać bo przecież te wolne to jest praktycznie zero zagrożenia.

1

Dawać Torresa miał dobry presezon jak nie teraz to kiedy?

1

C.... Mnie za chwilę strzeli.... Suarez wróć.

0

No kto tu może?

0

No jak tu na niego nie narzekać?

0

@Odcinkowy W aktualnej formie to by się mogło opłacać.

1

Bramkarze żywi.

2

Ciekawe czy Arab zapłacił by coś jeszcze w tym okienku za Roberta?

1

Irytujące to jest. Chłop z takim doświadczeniem za tyle kasy i zagrania jak w ekstraklasie.

0

Nie no nie ma faulu. Skąd....

0

K.... Strzelaj żesz.

0

No nie wiem czy to było bark w bark bo w powtórce to go popchnął.

0

@takisobiektos Do jutra.

0

@Emhyr Puchar podobny do tego za mistrzostwa świata. Przypadek? Nie sądzę.

0

Co ja widzę wisła 1:3 a w 75 zgasiłem telewizor bo już przestalem w Odrę wierzyć. Brawo.

1

@Emhyr Czyli jednak w wyborach pis?

6

I co z tego że tak uważają? Jak karnego nie było ani tam ani tu. Co zrobią sędziom? Bo wykluczenie na jedną kolejkę to nie kara. Skoro od trzeciej cyrk wróci na pełnej. Sędziowie powinni być oceniani jak piłkarze za takie błędy jak te u nas (nie oglądałem Bilbao) powinna być bezpośrednia czerwona kartka i zawieszenie na kilka meczy. Bo tu nie chodzi o karny w końcówce ale i o drugi po zagraniu ręką w pierwszej połowie o ignorowanie fauli bez piłki przez dłuższą część meczu.

4

Nie wiem co to jest za gość. Słyszę o nim pierwszy raz w życiu ale uścisnął bym mu dłoń. Szacunek piękny tytuł.

0

@karolszymek Równie dobrze można się zapoznać dlaczego my zapłacili chyba że 150 za Dembele który rozegrał 1 dobry sezon. Nikt tego nie wie.

0

@PatrychoO Nie no chłopie z taką znajomością języka to Ty powinieneś w szkole uczyć a nie się gdzieś marnować xd.

0

@kamyk_23 Ty wiesz że on nawet gdyby chciał to nie może ze swoich wpłacić bo w Polsce limit coś ponad 45 tysięcy rocznie?

3

@AduŚ07 No masakra. Też pamiętam jak oglądałem mecz z Werderem w szpitalu i komentator powiedział "to nie są reklamówki PlayStation on to naprawdę potrafi" jak człowiek pomyśli że od tego czasu minęło praktycznie 20 lat to aż niewiarygodne.

0

Tu kartki frajer ma. Bo wyjechał z Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?