Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak go mają wypożyczać to lepiej nie. Sprzedać za minimum 100 milionów albo wypad (może i dużo ale teraz za byle kogo dają kluby z PL chorą kasę). Przestańmy się dawać robić w c... Bo się robi słabo. Piłkarze nami dyrygują jak im pasuję. Kluby tak samo każdy bierze co chce i jak chce.
2
Cracovia.
2
@MesQueUnClub_87 Na oko? To taki sam % zwolenników przyjmowania "uchodźców" zaprosiłby ich do swoich domów do domów. Czyli jakieś 0.
1
@Dari0G O matko. Myślałem że oznaczyłem kolegę @kamyk_23 bo to zdaję się jego "twit". Niedopatrzenie.
3
@Rust_Cohle Dobro to znaczy kto? Tuski złodzieje co zamykali stocznie i kopalnie a lot chcieli sprzedać szkopom? Czy może chlopaki z psl co z ruskimi podpisywali kontrakty na gaz chyba najbardziej niekorzystne w Europie? Czy naprawdę "dobro" to są ludzie bez poglądów którzy są jak chorągiewki? Najpierw brać "uchodźców z Białorusi" teraz " nie brać nikogo PiS bierze za dużo" najpierw "nie ma kasy i nie będzie na 500+" teraz " dawać 800 natychmiast". Druga sprawa że dziady od kaczora nigdzie nie będą uciekać i tylko ktoś naiwny może myśleć inaczej. W Polsce od "upadku" komuny jest jedna święta zasada " wy nie ruszacie naszych a my nie ruszamy waszych". Chłopaki się wycofają na z góry upatrzone pozycję i luz. Inne świnki teraz jedzą przy korytku a świnki co jadły ostatnio teraz czekają i co najwyżej"hrum hrum jak mi źle".
0
@esem91 Aż strach pomyśleć co by było gdyby Leo się przykładał do roboty haha.
4
@Ptasior Bo nie mówi się na pogrzebie wisielca o wytwórcy sznura.
2
Nie wiem czy było ale. Sprawa bramkarza Puszczy Niepołomice. Ktoś tu ściemnia.
A tu artykuł.
https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-bojka-z-udzialem-bramkarza-puszczy-niepolomice-poszlo-o-dzie,nId,6990652
1
@adi7adi8 Ale co tu akurat źle powiedział? Bo słucham i zgadzam się z nim w większości filmów jakie widziałem.
0
@swiergol2 Czyli pokazali że mogą po prostu im się nie chce.
0
@ChampionLW Giertych to ten prawnik co jak dostał pozew to się wyp.....?
0
@siuuu Bo ostatni sukces był 50 lat temu to i przyrostu nie ma.
0
@MichuZ44 Co to jest SBC Fodder?
0
@blaugrana900 Jak to wpisałem w google to wychodzi OneRepublic - Run albo Capo - Run run run.
0
@koksik2700 Taktyczny.
0
@Cule1234 Może oni nie znają zasad? Przecież tego jest za dużo jak na przypadek.
0
@Striker Czyli można powiedzieć "dotknięty palcem Boga".
1
@kamyk_23 Kupuję. Ostatnio przyszło 5 następnych czekają na swoją kolej.
0
Napastnik za 55 baniek....
0
Rozumiem że napastnik ale ludzie.... Podaj 5 i po sprawie.
0
Dobrze że ten młody szarpie. Bo ciężko się na to patrzy mimo wszystko.
1
Brawo. Ferran jeden z niewielu ogarniętych w tym sezonie póki co.
1
Masakra co oni robią w obronie.
0
Prędzej był tu spalony niż przy pierwszym.
0
Naprawdę okienko jeszcze trwa sprzedajmy // oddajmy Roberto i Alonso lepiej w 10 niż z nimi.
1
Robert piłkę stracił. Więcej szczęścia niż rozumu.
1
Alonso brawo. Masakra.
0
@PIWOSZ89 To się nie dodaje.
0
@Mixtape Wygląda na to że rozgarniętych to tam w ogóle nie ma.
0
@tristan87 Katastrofa idzie od 40 lat i przyjść nie może. Greta mówiła że koniec świata za 5 lat.... Ponad 5 lat temu.