0

Jak go mają wypożyczać to lepiej nie. Sprzedać za minimum 100 milionów albo wypad (może i dużo ale teraz za byle kogo dają kluby z PL chorą kasę). Przestańmy się dawać robić w c... Bo się robi słabo. Piłkarze nami dyrygują jak im pasuję. Kluby tak samo każdy bierze co chce i jak chce.

2

Cracovia.


2

@MesQueUnClub_87 Na oko? To taki sam % zwolenników przyjmowania "uchodźców" zaprosiłby ich do swoich domów do domów. Czyli jakieś 0.

1

@Dari0G O matko. Myślałem że oznaczyłem kolegę @kamyk_23 bo to zdaję się jego "twit". Niedopatrzenie.

3

@Rust_Cohle Dobro to znaczy kto? Tuski złodzieje co zamykali stocznie i kopalnie a lot chcieli sprzedać szkopom? Czy może chlopaki z psl co z ruskimi podpisywali kontrakty na gaz chyba najbardziej niekorzystne w Europie? Czy naprawdę "dobro" to są ludzie bez poglądów którzy są jak chorągiewki? Najpierw brać "uchodźców z Białorusi" teraz " nie brać nikogo PiS bierze za dużo" najpierw "nie ma kasy i nie będzie na 500+" teraz " dawać 800 natychmiast". Druga sprawa że dziady od kaczora nigdzie nie będą uciekać i tylko ktoś naiwny może myśleć inaczej. W Polsce od "upadku" komuny jest jedna święta zasada " wy nie ruszacie naszych a my nie ruszamy waszych". Chłopaki się wycofają na z góry upatrzone pozycję i luz. Inne świnki teraz jedzą przy korytku a świnki co jadły ostatnio teraz czekają i co najwyżej"hrum hrum jak mi źle".

0

@esem91 Aż strach pomyśleć co by było gdyby Leo się przykładał do roboty haha.

4

@Ptasior Bo nie mówi się na pogrzebie wisielca o wytwórcy sznura.

2

Nie wiem czy było ale. Sprawa bramkarza Puszczy Niepołomice. Ktoś tu ściemnia.



A tu artykuł.

https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-bojka-z-udzialem-bramkarza-puszczy-niepolomice-poszlo-o-dzie,nId,6990652

1

@adi7adi8 Ale co tu akurat źle powiedział? Bo słucham i zgadzam się z nim w większości filmów jakie widziałem.

0

@swiergol2 Czyli pokazali że mogą po prostu im się nie chce.

0

@ChampionLW Giertych to ten prawnik co jak dostał pozew to się wyp.....?

0

@siuuu Bo ostatni sukces był 50 lat temu to i przyrostu nie ma.

0

@MichuZ44 Co to jest SBC Fodder?

0

@blaugrana900 Jak to wpisałem w google to wychodzi OneRepublic - Run albo Capo - Run run run.

0

@koksik2700 Taktyczny.

0

@Cule1234 Może oni nie znają zasad? Przecież tego jest za dużo jak na przypadek.

0

@Striker Czyli można powiedzieć "dotknięty palcem Boga".

1

@kamyk_23 Kupuję. Ostatnio przyszło 5 następnych czekają na swoją kolej.

0

Napastnik za 55 baniek....

0

Rozumiem że napastnik ale ludzie.... Podaj 5 i po sprawie.

0

Dobrze że ten młody szarpie. Bo ciężko się na to patrzy mimo wszystko.

1

Brawo. Ferran jeden z niewielu ogarniętych w tym sezonie póki co.

1

Masakra co oni robią w obronie.

0

Prędzej był tu spalony niż przy pierwszym.

0

Naprawdę okienko jeszcze trwa sprzedajmy // oddajmy Roberto i Alonso lepiej w 10 niż z nimi.

1

Robert piłkę stracił. Więcej szczęścia niż rozumu.

1

Alonso brawo. Masakra.

0

@PIWOSZ89 To się nie dodaje.

0

@Mixtape Wygląda na to że rozgarniętych to tam w ogóle nie ma.

0

@tristan87 Katastrofa idzie od 40 lat i przyjść nie może. Greta mówiła że koniec świata za 5 lat.... Ponad 5 lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?