Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 Tzn że tusk kupi wyspę? Bo przecież jeśli chodzi o imigrantów to już jest do tego tusk nie potrzebny.
0
@tomek8756 Przygotowuje ofensywę.
0
@Kozinho. Ale kto wie może by się dało zrobić żeby taka psina poszła głosować? Albo nawet pobierać na nią 800+? Przyszłość pokaże.
0
@MesQueUnClub_87 Prawnie jest a w praktyce ostatnia wykonana była w 2006 roku. Można powiedzieć że przez tyle lat nie było przestępstw na nią zasługujących ale jakoś mi się nie wydaje.
https://www.shouselaw.com/nv/defense/process/sentencing/death-penalty/
1
@MesQueUnClub96 To że Al Bundy upadł na kolana w starciu z "Oponą Zapasową" Dixonem. NIE UPADŁ.
0
@MesQueUnClub_87 Nie w każdym stanie jest kara śmierci. Nie pamiętam czy akurat Nevada ma. Ale chyba nie bardzo.
0
@tadzik447 Zawsze u szczytu swej potęgi tak mówił Rysiu Petru.
3
@Rl9k1nG Brat oglada to na chyba disney +. Teraz są w tym więzieniu w Panamie (czy gdzie to tam było) i to jest jeszcze w miarę moim zdaniem.
0
@zodiak_10 Zmniejszył poziom bramkarza na amator.
8
@barcelonaLM "mi wystarczy że zlikwidowane zostanie dezInfo." Dzięki za ten żart bo śmiech to podobno zdrowie a muszę przyznać że tak to się dawno nie śmiałem.
A teraz zdradzę Ci "tajemnice" nie zostanie zlikwidowane nic tylko zmienią się kadry i będą dezinformować na korzyść drugiej strony sporu politycznego. I tak samo im kasę z naszych będą dawać.
1
@maroon To tylko pokazuję że jednych i drugich uwiera konfa.
2
@DonMatteo901 No to mam salomonowe rozwiązanie zająć miejsce 7 i wszyscy będą zadowoleni.
8
Aha czyli ja płacę komuś sto a urzędnik ma widzimisię i mówi nie bo ja wpiszę milion i ok? Przecież to jest absurd tak to my nigdy nie zrobimy tak żeby mu pasowało do limitu. Ciekawe czy to np działa w drugą stronę w pewnym klubie. Bo jak można do góry to może i można w dół. Śmiech na sali.
7
@tristan87 Prawda jest taka że gdyby chodziło o platformę albo o zgrozo różowego Biedronia z chłopakiem to by był kwik na cały kraj.
0
@masik86 Może racja ale chyba nie chodzi o sprzedaż tylko o nie kupowanie bez sensu jak u nas od czasu odejścia Neymara do PSG.
My podobno mięli ofertę dużą za Rakitića od PSG to b. odrzucił a potem chłop poszedł za darmo (albo jakieś drobne) do Sevilli.
2
@TheNekro94 Kaley Cuoco w krótkich włosach wygląda dużo gorzej.
0
Coś mi się dziwne wydaje że Real ma aż taką przewagę nad resztą ligi. Bardzo bym chciał zobaczyć na jakiej to jest zasadzie liczone.
1
@Kgorecki2500 W sumie czemu nie? "Wodny świat" w reżyserii Agnieszki Holland.
0
@Medium To lepiej jest stać niech babka z nimi się szarpie a druga już leży - gratuluję. Po drugie podejrzewam że oni są mocni jak nikt im się nie postawi (i nie mówię tu o tej dziewczynie bo sama nic nie zrobi). Ale jakby był z nią jeszcze chłop albo dwóch to miała by szansę.
1
@wojopancer Widzisz jak żeś dziewczynę nastraszył....
0
@DonMatteo901 W Polsce nie ma (w telewizjach) dobrych dziennikarzy. W internecie w sumie też nie jest wielu którzy są jak dziennikarz czyli zadaje pytanie i siedzi cicho aż padnie odpowiedź. A już Gozdyra to jest dramat babka się tak wcina i wchodzi w polemiki z gośćmi (zwłaszcza z konfy) że człowiek nie wie co gość chce powiedzieć bo zamiast odpowiadać musi się sprzeczać z dziennikarką.
6
@Cotutajsiedzieje W koło pełno ludzi a nikt nie reaguje.... straszne to jest co się z ludzmi stało.
1
@Kgorecki2500 No nie wiem czy w lepszym. Jak mój umarł to też mi wszyscy tak mówili "jest w lepszym miejscu" tylko gdzie mu będzie lepiej niż ze mną? Skoro był ze mną od szczeniaczka przez ponad 17 lat. Na pewno wolał by być ze mną ja bym wolał żeby był ze mną niż w "lepszym miejscu".
@PatrychoO To jest kocia łapa? Bardziej wygląda jak jakiegoś owczarka.
1
@Faro Dokładnie Total war Warhammer ma to samo. Najzabawniejsze jest to że informacja jest "do pierwszego uruchomienia wymaga połączenia internetowego" a zagrane prawie 300 godzin.
Kiedyś było lepiej bo się gry kupowało teraz praktycznie się wypożycza. Gdyby te wszystkie platformy zdechły to nawet się gry nie włączy bo większość exe odpala najpierw steam (czy inne cuda) a nie grę.
0
Czyli 8 goli 6 puszczonych Matsa i 2 wywalonych trenerów i w sumie brak jakiś wiekszych problemów zdrowotnych nie jest źle.
4
Dobrze niech w końcu zrobią coś dla nas haha.
0
@Rust_Cohle Mnie zastanawia czy Torres dotyka tą piłkę gdzieś w trzeciej sekundzie przez co ja przedłuża i myli obronę. Bo nie widzę tego dokładnie. Jeśli nie to błąd obrony bo on nie ma prawa do tego dojść.
1
@tristan87 Ciekawe że chłop w takim wieku z takim doświadczeniem w ciągu 6 meczy chyba ze 3 razy powiedział "czegoś takiego jeszcze nie widziałem". Można by to uznać za swego rodzaju sukces.
0
@4drian0 Co to za gra ? W jakim "okresie" bo lubię souls-like więc może bym się zainteresował w przerwach od Baldur's Gate.
Widzę na srcennie że jakieś czary są.
Była beta na PC? Jeśli tak to szkoda że nie wiedziałem. I kiedy to wychodzi?
11
@macio_944 Wojna zadziałała najlepiej jeśli chodzi o ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa.