La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

8

Wow a Wy macie takie możliwości? ^^


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @HighestInTheRoom

0

@tomek8756 Dudu jest X-menem

konto usunięte

0

@Kgorecki2500
Chyba X-Memem

1

@tomek8756 Chyba X-memem...

Na prawdę żeby w Polsce to od "upadku" komuny nie dało się wybrać normalnego prezydenta ( młody inteligentny i może jeszcze z fajną żoną bo prezydentowa reprezentuje kraj) Co my mięli? 1 agent 2 komuch z pasji i wyboru a do tego wstyd na cały świat bo alkoholik 3 no Kaczyński sorry ale jego największym sukcesem było to że zginął 4 prezydent "bul shoguna" szkoda słów a do tego PODOBNO agent WSI jak dobrze pamiętam 5 i Dudu "this is this is this is" dramat a kiedy go wybrali się wydawało ok młody chłop żona wygląda (najlepiej ze wszystkich pierwszych dam) córka fajna a do wykształcony. Czego oczekiwać więcej od prezydenta? No może trochę jaj i żeby dbał o kraj a nie o to czy prezes się pogniewa ale to za dużo.

@Rust_Cohle Haha miałem to pisać ale "nie udało się opublikować komentarza".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?