- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
0
Myślicie, że kontrofensywa Ukrainy nabierze tempa po wydarzeniach w Rosji?
0
@Rl9k1nG na razie nie
0
@Rl9k1nG nie wiem
0
@Rl9k1nG niemal pewne :)
2
@barcelonaLM @Jakchcesz hahahaha no to zdania ekspertów podzielone xD
1
@michal26 po co Ukraina ma teraz ruszać skoro może się okazać że Ruscy sami wyjdą by brać udział w wojnie domowej? Nie spodziewałbym się narazie gwałtownych ruchow
0
@barcelonaLM w nocy mocno ruszyli, ale to jeszcze nie to.
No a chodzi o przymus. Ma to sens właśnie ze względu na przymuszenie do odwrotu. Chodzi o to, by front się załamał i to spowoduje, że Rosja nie będzie miała wyjścia. A tak? Może uda im się stłamsić bunt własnymi siłami bez konieczności ściągania wojsk z frontu.
0
@Rl9k1nG Myślę że powinni zwolnić. Ja bym się nie podniecał bo to może być typowe wciąganie wroga. Wyciągną ich bo ukry szybko szybko zapomną o wszystkim i na hura bo się ruskie leją. A tamci za chwilę się odwiną. Kiedyś czytałem o Aleksandrze Wielkim i on w bitwach podobno stosował taktykę "odwrotu pozorowanego". Niby się cofamy wrog leci za nami jak poj.... a my go zamykamy i wycinamy w pień. Nie ma co lecieć na oślep. Ruskie głupi nie są. A takiej strategii nie zastosują w walce na ukraińskie wojsko bo by była oczywista. No to robią po swojemu.
0
@Kazragore Popieram z Ruskimi nigdy nie wiadomo jak jest.
Na spokojnie jeszcze wzmocnić ofensywę rozplanować jak zaatakować tak żeby wywalić ich do granicy. Automatycznie przesuwając linie obrony do granicy i trzymać Swoje.
Tydzień dwa dla tych ruskich bez amunicji bez jedzenia działa tylko na korzyść Ukrainy.
Zapewne wielu podda się samemu. Więc będzie tylko marsz po Swoje ziemię