Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Albo wróci Messi i w końcu ktoś strzeli z wolnego. Albo możemy już nie zobaczyć gola z wolnego.
3
Frankie strzelaj....
2
Bardzo ładnie. Teraz żeby się tak skończyło i Borussia nie wystraszyła się szansy. A to że koszyk drugi czy pierwszy to je... ich pies. Nie ma co się ich bać bo z takim nastawieniem to zawsze będzie się przegrywało.
0
@Nazio87 Nie czytam teraz nic. Czekam aż będzie więcej książek do kupienia w wydawnictwie. Bo na razie są dwie które mnie interesują a to jest około 60 zł. Patrząc na to że wysyłka 20 to się w ogóle nie opłaca lepiej kupić 4-5 książek na raz.
Ostatnio skończyłem "Oko Terry" i "Ulrika - Zrodzona we krwi".
0
@IronSanHybrid Pewnie coś też miała z głową albo przegrała zakład że się takim zainteresowała.
@Zoker Twoja narzeczona kumpluje się z Macierewiczem? xD
0
@Emhyr Ciekawe kto pierwszy zostanie aresztowany haha. Cyrk z jednej i drugiej strony.
0
@RosjaninBut Szkop będzie chciał Balde znając życie. A jak ktoś by się zgodził to powinien iść siedzieć za działanie na szkodę klubu.
0
@goldmetaxa W sumie potrafię go zrozumieć. Raph jest tu pierwszy sezon i co by nie mówić liczby ma zdaję się lepsze niż każdy skrzydłowy od czasu Neymara. Gdyby go odstrzelili to jakby to wyglądało dla innych? Przyjde tam zrobie liczby i mnie też odstrzelą.
Widzę jak wszyscy że jako skrzydłowy jest nieporadny. Bo ma ograniczony drybling. Ale i tak robi więcej niż cała reszta i (na razie) omijają go kontuzję więc jest pewniejszy niż chociażby Dembele.
Co nie znaczy że bym go nie sprzedał za 80 milionów (bo takie były plotki). Po prostu rozumiem stanowisko Xaviego.
0
@Katalończyk 99 Chyba Kimmich w 80 za Roberto.
0
@koziar A nie wiem nawet o czym to jest ale za darmo wezmę jak dam radę. Nawet jakbym miał tego nie odpalić. Bo jeśli chodzi o gry to mam w co grać a za chwilę Diablo i Baldur.
2
@Kgorecki2500 Za darmo to i ocet słodki haha.
0
@Szpenser Tak mi się właśnie wydawało. Ale w takim razie to nawet nie musi być jednen przedmiot. Niby do siebie pasuje ale to akurat może być przypadek. A skoro góra nie jest połączona z dołem to w sumie jest to prawdopodobne żeby to było naturalne. Niemniej ja bym się zapytał jakiegoś gościa w muzeum. Czy to jest jeden przedmiot. I czy da się sprawdzić ile to ma lat.
0
@Szpenser Ciekawe. Faktycznie wygląda tak że trudno uwierzyć w to że tak się zrobiło naturalnie przypadkiem. Pierwsze skojarzenie to jakiś posążek przodka. Coś jak Moai z Wyspy wielkanocnej dla ubogich. Ja bym się chciał dowiedzieć z czego to jest i czy można jakoś określić tego wiek.
Bez określenia wieku nic nie będziesz wiedział bo to równie dobrze może mieć 5 albo 1500 lat. Możesz zanieść do jakiegoś speca archeologa albo innego historyka (tylko że w Polsce gdyby się okazało że to jest artefakt jakiś Polan to Ci pewnie zabiorą i nawet nie powiedzą dziękuję haha).
PS: Jak patrzę ba drugie zdjęcie to mam wrażenie że to jest tylko połowa twarzy.
5
@RosjaninBut Raczej jak ściema żeby opinia publiczna się nie wk....
0
@urbipl Brawo tacy ludzie przywracają chociaż trochę wiarę w ludzkość.
0
@Pawel13sz RDR I?
4
@ObiwanKenobi Oczywiście że nie. Demokracja jest wtedy kiedy wygrywa ten to się nam podoba haha.
0
@PiotrR Jak dla was 500 milionów.
0
@Sulimo Też to zauważyłem. Militao się posypał zaraz po filmie Tomka Ćwiąkały w którym Tomek go chwalił. Przypadek? Nie sądzę haha.
0
@Medium Masakra. Taki c... Ponad 40 lat siedzi i kosztuje podatnika. Powinni go powiesić 5 minut po wyroku i do zapomnienia śmieć.
1
Ale żeby nie było nam za wesoło. Przypominam że w tym sezonie najważniejszym pucharem do zdobycia na świecie ba w galaktyce był Puchar Króla.
1
Oj oj a cóż to się stało.
1
No przecież jak Real wejdzie to znaczy że w przerwie ktoś ustawił ten mecz. Oraz że trzeba zaorać całe City. Biali nic nie grają.
0
@tomek8756 Przecież sędziowanie w lidze mistrzów to była kara za Superligę. Mecze z niemcami i Interem gdyby sędzia był uczciwy mogłyby się potoczyć i skończyć inaczej i każdy to widział.
49
Uznał że w klubie z kasą i bez tebasa to żadna zabawa.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To jest robione specjalnie chyba. Wedle zasady "nie ważne jak byleby tylko o tobie mówili" innego wytłumaczenia nie ma haha.
1
@ranger3120 Wypełniłem. Mam pytanie w kwestii płeć: Co to k... m.. znaczy "inna"? Bo mnie w szkole uczyli że są dwie i tak też wynika z obserwacji.
0
@DonMatteo901 O czym oni w ogóle pier... w czasie tej transmisji haha.
2
@kamyk_23 Jaki stary. Człowieku jak to było w którymś Asterixie "Cezar się nie starzeje on dojrzewa".
1
@Gomess I teraz wszyscy do niego teksty w stylu " brawo wiedziałem że wygrasz dobrze że wróciłeś" a wcześniej każdy się odwracał znając życie.