- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 828 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 828 Culés
15
Potężny Bór już z bólem dupki, już Santos zaczyna swoją drogę do zwolnienia przez tych śmiesznych dziennikarzy :D
4
@kuz Mentalny Mateusz Borek staje się Najmanem dziennikarstwa.
26
@FcPortoFan1999 Smska ze składem nie dostaną, nie będzie inside-info, to piecze ich niesamowicie :D Ja tam jestem po stronie Santosa, może w końcu ten burdel poukłada.
8
@FcPortoFan1999 Matiego dalej boli Czesio i 711 :D
4
@kuz Parodią to jesteś Ty i Twoje wystrzelone ego Mati.
2
@kuz Czesio był to było wszystko OK. Chłop który wygrał mistrzostwo Europy wie co robi. A na Bory czy inne lasy niech nie patrzy.
6
@fanRealuAlespoko Stanowski i Borek,jak pamiętam mieli tak wyczuwalny ból tyłka jak był Sousa,czyli nie ich kumpel,że mam podobne przeczucia że z Santosem będzie podobnie,czyli dziennikarze będą go zdrowo krytykowali,a Stanowski w szczególności,bo jak był 711 to bronił repry jak niepodległości.
1
@kuz Ja też Jestem po jego stronie,bo kibicuję reprezentacji a nie tym dziennikarzom z ich żenującymi pytaniami na konferencjach.
3
@Kazragore @FcPortoFan1999 Nie wiem jaki jest Santos, ale jeżeli będą się zachowywać tak samo jak przy Sousie, to też się zawinie i zrobią z Niego "siwego bajeranta 2". Ten ku**idołek dziennikarski w Polsce to jest hit nad hitami, sami znawcy i eksperci. Jedno wielkie kolesiostwo.
0
@kuz Jeśli oglądacie czasem Kanał Sportowy to polecam posłuchać eksperta- Cezarego Wilka. Chłop jeszcze dostaje za to pieniądze xD
4
@fanRealuAlespoko Wichniarek też dostaje.
2
@fanRealuAlespoko Wichniarek, Hajto, Tomaszewski, Engel, Panasewicz... wszyscy dostają kasę za bycie ekspertami :D polski ku**idołek po prostu
1
@kuz Janusz Panasewicz xDDDDDDDDDDDDDDD,i to jest poważny ekspert? Co do Santosa,to mu troszkę współczułem przed przyjściem do tego bagna Polskiej piłki i dziennikarzy.
2
@FcPortoFan1999 Najlepsze jest, że porównując Panasa do niektórych eks piłkarzy to chłop sensownie się jeszcze wypowiada i nie opowiada głupot :DD
1
@kuz Gorzej jak wyników nie będzie. Ale i tłumaczenia też nie :)