Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 No tak ale bardziej mi chodzi o koniec tej ekipy. Bo u nas to wyglądało tak jakby myśleli że Puyol Xavi Busi będą wieczni. Na prawdę tam nie było nikogo żeby powoli wprowadzać? Dopiero teraz był Moriba Gavi Nico ale ile to lat minęło...
0
@Sysia11 Kwestia jest tego typu żeby nowi wchodzili cały czas. Nawet na rezerwe i uzupełnienie składu. A nie tak jak za Xaviego Iniesty i reszty. Była genialna generacja i ze szkółki nikt nowy nie wchodził.
0
Baldur's Gate 3
Brawo Larian. Pierwszy raz w historii gra wygrała nagrodę za grę roku na wszystkich największych inprezach brązowych BAFTA Golden Joystick TGA DICE i GDC. Dodatkowo na BEFTA wygrali jeszcze 4 inne.
Błagam zmieńcie zdanie i zróbcie dodatek....
PS: Szkoda że Swen nie w pancerzu jak na TGA.
0
@Kozinho. Może być madryciokiem gejem i lecieć na Vinicjusza Dżuniora.
1
@Kidd Na wyrost nie na wyrost. Trzeba pamiętać ile czasu Liverpool biedził przed Kloppem.
0
@RumbleDelivery No właśnie o to chodzi. Ani to dobre ani nie.
1
@takisobiektos Raczej Varowi a nie var. Var nie decyduje tylko pokazuje a jak sędziowie nie wiedzą co robią lub przepisy są c... to nie wina Varu.
0
@PoGGi Może tak może nie. Pewnie wielu ludzi nie obróci w ciągu życia nawet milionem.
4
Masakra... Ciekawe czy ta młodzież chociaż pójdzie siedzieć.
0
@esem91 Suarez z Liverpoolem chyba też się cieszył. Dla mnie to nic wielkiego strzelił to się cieszył. Może jakby to był wychowanek klubu to co innego ale w sumie żadna różnica dla mnie.
1
@sokot Może i wie jak zrobić ale zrobić nie chce haha.
0
@FcPortoFan1999 My w rewanżach ligi mistrzów też szału nie grali ostatnio haha....
3
16 lat. Asyste prawie zrobił (bo nie wiem czy przy pierwszym golu mu uznają) a mógł mieć dwie (podanie do Lewego na głowę). Moim zdaniem całkiem nieźle.
2
@FcPortoFan1999 Nie ma się co podniecać. Tylko zagrać rewanż na 100%. Jeszcze nic nie jest przesądzone.
0
@KichuBlaugrana @PoGGi No nie wiem. Kilka lat temu była sprawa z Moribą i chyba informacje że któryś milion miał. Może to był wyjątek ale tego nie się nie dowiemy raczej.
0
Najlepsze w tym wszystkim jest to że Yamal mógłby już skończyć karierę a podejrzewam że i tak do końca życia by nie musiał nic robić. Chociaż pieron wie bo on ma 16 czy 17 lat i może nie mieć nie wiadomo jakiego kontraktu. Ale i tak pewnie zarobił więcej niż większość przez całe życie więc zwykła robota mu nie grozi.
6
To jest czas na 200% koncentracji. Dumny będę jak przejdziemy PSG. Jak wygramy lige mistrzów będę dumny a nie z wygrania meczu na wyjeździe.
0
No i dobre. Teraz KONCENTRACJA i są do zrobienia.
0
Brawo. Dawać dalej oni nie są tacy straszni.
0
Komar nie przesadzaj bo cie pacne.
1
Brawo. Nie załamywać się i wszystko da się zrobić.
0
To też powinien być chociaż celny strzał.
0
Dziura Roberto... Masakra. I oni mu nowy kontrakt dają.
1
My w szatni chyba....
0
Roberto też odbił te piłkę....
1
Teraz musi dziadowi wpaść.....
1
Czemu do Yamala.... Lewy czysta pozycja....
0
Brawo. Gramy dalej to samo. Nie czekać na koniec.
3
Jak spalony to bardzo dobry wślizg haha.
2
Komentator mówi że Mbappé jest niewiele starszy niż Yamal?