Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mixtape Yamal trafia na pustą i kto wie.
3
@NeroTFP1 Sam się podniósł czy go karetka zawiozła? Bo strasznie to wygląda....
0
@tomek8756 Jej decyzja. Wplywa fizycznie tylko na nią i niech sobie robi co chce nikomu nic do tego.
1
Wszystko jest kwestią ceny. Sam wie że nie gra dużo bo non stop ma kontuzję. Ale jeśli mimo to będzie chciał jakąś mega podwyżkę to powinni mu powiedzieć "do widzenia". Już tu jeden taki był co więcej siedział na L4 niż grał i to za dobrą kasę.
0
@David_Beckham Jakieś średniowieczne czy że się tak wyrażę świeża sprawa?
0
@tristan87 Marni piłkarze ściągnięci za Probierza wygrali puchar i superpuchar Polski czyli pierwsze sukcesy od bodajże 1948 roku. I nie było walki o utrzymanie. A teraz jest ile 4 punkty nad spadkową?
0
@tristan87 Najwyższy czas. Widać że nowy prezes coś robi od wewnątrz. Ale jak spadnieny z ligi to wszystko będzie na nic. A z Zielinskim nic nie grają i to nie od tej rundy. Jak można u siebie z ostatnią drużyna mieć 30% posiadanie piłki w pierwszej połowie? Szkoda słów.
2
@IronSanHybrid Piękne.
0
@Kgorecki2500 No lepszego się nie dało haha.
0
@Mns21 Może by zrobił debatę nad odwołaniem ambasadora Izraela? Albo uchwałę potępiającą Izrael? Nie. No szkoda.
1
@Comentateiro Mam inne zdanie. Nami niestety rządzą ludzie którzy sobie robić wrogów nie chcą. I tu jest problem. Oni są tacy że godzą się na wszystko żeby się tylko ktoś nie obraził. W polityce zwłaszcza miedzynarodowej to czasem trzeba iść na zwarcie żeby dostać to co się chcę. Uległością nic nie ugrasz. I właśnie ludzie którzy są w stanie to zrobić powinni się tym zajmować.
A my tylko Putina w ziemię będziemy wgniatać hahahaha. Na zachodzie będziemy za to klęczeć. Z żydami będziemy siedzieć cicho. Amerykanie nas wy..... A na koniec i tak zostaniemy z niczym bo przyjdzie Ukrainiec i też swoje weźmie.
Oby nas tylko nie wkręcili w maszynkę do mięsa jak już na Ukrainę się skończy. Chociaż patrząc na wypowiedzi naszych mężyków stanu to wszystko jest możliwe.
1
@Kgorecki2500 Czyli wiadomo tyle że ktoś kogoś na tym spotkaniu przepraszał. Obawiam się natomiast że to wyglądało tak:
- Panie ambasadorze przepraszam że Pana fatyguje.
- Żeby mi to było ostatni raz.
- Oczywiście proszę Pana. Proszę się nie gniewać.
6
@trolownik Myślę że miał to całe psg serdecznie gdzieś zwłaszcza że już przed mistrzostwami tam na niego gwizdy były.
5
@Vampir707 Masz rację. Traktują nas inaczej. Ale powód jest inny niż Ci się wydaje. Powód jest taki że wiedzą że w Polsce rządzą ludzie bez kręgosłupów. Wiedzą że czego nie zrobią czego nie powiedzą Polacy nie zareagują i nie będą fikać. Nawet nie mam tu na myśli tuska i tej wesołej ekipy.
Co zrobił kaczafi jak chciał ktoś (wyleciało mi nazwisko) wprowadzić ustawę o mieniu bez dziedzicznym x lat temu? Wycofał się przy pierwszym sprzeciwie Izraela... A powinno być " dziękujemy za opinie naszych żydowskich kolegów ale w Polsce rządzą Polacy i taka ustawa jest potrzebna bo to i to. Po drugie wywalamy z sejmu RP Chanuke bo byliście niegrzeczni wtrącając się w nasze sprawy. Dziękuję miłego dnia" albo coś w tym stylu. Ale nie starczyło odwagi.
Teraz też wiedzą że mogą sobie pozwolić to sobie pozwalają.
Niestety jak ktoś daje się r.....ć non stop to go r....ć będą wszyscy czy mu się to podoba czy nie.
15
@MESSIah16 Ostatnio Izrael zaatakował ambasadę Iranu bodaj w Syrii. To czego się spodziewali? Sami szukają szczęścia a potem polecą do kuzyna za wielkiej wody i będzie "biją mnie!". Prawda jest taka że gdyby nie amerykański protektor to Żydzi siedzieliby spokojnie ale jest jak jest i fikają do wszystkich w koło.
3
@HighestInTheRoom Widzę że kolega "ochydny antysemitnik"... No to jest nas dwóch.
0
@TheNekro94 Copa liczę że Argentyna. Bo to może być ostatni turniej Leo.
Euro Najsilniejsza jest chyba Francja. Ale obawiam się że jednak szkopy u siebie mogą wygrać. Mimo wszystko jestem za Hiszpanią i Holandią ( Polaków nie liczę bo bądźmy szczerzy szansę na wyjście z grupy są.... no marne haha).
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Tylko że tamten miał 114 serio a naszemu się wydaje ze ma tyle ile wypije można powiedzieć że to jest"płynne".
2
@zadafcb Autorytet - osoba z którą się zgadzasz chociaż nie musisz. Donald Tusk odpada jesli ktoś pamięta jego pierwszy raz przy korycie.
2
@RosjaninBut Co ciekawe opinia jakoby Żydzi odgrywali znaczącą rolę w administracji USA uznawana jest za antysemityzm.
0
@RosjaninBut W sumie ktoś wie co Kolonko robi? Kiedyś miał kanał na YouTube i fajnie gadał. A już x lat go nie widziałem.
1
@Chucky Powiem szczerze że nie rozumiem. Nawet nie głosowałem na tfuska dla mnie jest takim samym dziadem jak i pinokio. Dlaczego mnie mają boleć jego obietnicę? Boleć to mogą naiwnych co na niego głosowali (chociaż niektórzy i tak powiedzą że jest dobrze haha 8/100 zrealizowanych bodaj).
To że wytykam hipokryzję jednego to nie znaczy że popieram czy atakuję drugiego. Powiem więcej gdyby zamienili się rolami to napisał bym to samo w stosunku do rudego bo też już premierem był i klasy nie pokazał.
1
@GeneralXavi Szkoda że nie był taki do przodu jak był premierem. I to nawet nie tylko o Żydów chodzi. Ukry jak zabiły dwóch naszych to co robił?
0
@ArcziArtt Niby Messi ale jednak nie haha.
0
@Cule1234 Korzystną pod względem finansowym na 100% (bo innemu też mało nie dadzą a jeszcze będzie sztab chciał itd). Ale czy rozwojowo? Wątpię.
9
PSG z automatu cena + 100%.
0
@PatrykBarca
0
@PatrychoO A USA które od wojny zbombardowało chyba najwięcej krajów?
0
@DonMatteo901 Skoro i prawica i lewica mówią to samo znaczy że gruba akcja. Ale wiadomo "bezcenny Izrael" może robić i mówić co chce".