0

W ogóle nie faul.

0

@chosenone No nie wiem. Wstydzić to się powinni ci co na prezydenta wybrali gościa który nie do końca wie gdzie jest. I każdy podmuch wiatru jest dla niego niebezpieczny.

0

@IronSanHybrid W sumie to z twarzy blondynka fajniejsza ale niżej moim zdaniem już brunetka jest że się tak wyrażę ciekawsza. Czyli oba mecze będą miały swoje plusy.

1

@tristan87 Nie rozumiem po co straż graniczna na granicy. Przecież przed wyborami było mówione wpuszczać wszystkich jak leci... Straż graniczna do domu po co im płacić za stanie tam.

Tusk znów pali kasę ewidetnie. A potem wyjdzie Wincent i będzie gadał " pieniędzy nie ma i nie będzie. Przynajmniej do końca tej kadencji".

0

@FcPortoFan1999 A tego nie wiem haha. Co oni tam robili mnie nie interesuje w tym konkretnym przypadku. Wiem że taka sytuacja miała miejsce.

2

@MesQueUnClub_87 A na OLX czasem w ogłoszeniu nie jest napisane "cena do negocjacji"? Kiedyś jak oglądałem psy to coś takiego widziałem. Więc może ktoś z automatu zakłada że do negocjacji. Ale i tak tekst na zasadzie "Za 1000 dzisiaj mogę po niego przyjechać i odebrać" słaby i z takimi nie ma co gadać.

0

@Bobo25 Z jednej strony tak z drugiej mają mecz w Manchesterze. W tej chwili stawiam 60 do 40 na City.

2

@IronSanHybrid Nie twierdzę że nie masz racji bo różnie może się dziś skończyć. Ale "kibicujemy często wbrew faktom, statystykom itp" no nie wiem czy wbrew. Patrząc na sklad PSG i nasz to nie wiem czy tam mamy się kogo obawiać poza atakiem. Obrona i pomoc to nie są jakieś orły w porównaniu do naszego ataku / pomocy.

Byleby nasi wyzbyli się "stresu pourazowego" bo jak wyjdą z nastawieniem Bayern Monachium Roma Liverpool no to będzie źle.

1

@Peciak Bardzo dobrze że się w końcu zrobiło ciepło. Szkoda że taka temperatura nie jest częściej. Nie rozumiem jak ktoś może woleć jak jest zimno i szaro albo leje.

5

@tristan87 X lat temu była taka sama sytuacja z Lechem bodajże i ich wpuścili. Więc dobrze że ci też pojadą.

0

Jak się komuś chcę coś zrobić to raczej się robi a nie informuje o tym. Co nie zmienia faktu że uważać trzeba zwłaszcza na takich wydarzeniach.

1

@Lionel_Messi10 Raczej Leomidas.

0

@Khajio Ciekawe na jakiej podstawie ona to wyliczyła. Biorąc pod uwagę że będą grać ludzie którzy się nawet nie urodzili. Takie samo pieprzenie jak to kiedy naukowiec mówi "za miliard lat coś się stanie" no to fajnie że się stanie ale nikt z żyjących obecnie tego nie zweryfikuje i można mówić wszystko.

Ja mówię że od roku 2104 przez 200 lat nie będzie innego zwycięscy niż Barcelona. I jest to tak samo prawdopodobne jak te "wyliczenia".

1

@bartekvisca Czyli po raz kolejny "gratulujemy wyborcą" BRAWO.

0

@Fizzy Womack @malicinho Z tego co wyczytałem w szeroko pojętym internecie. To właśnie ludzie polecają ten Whirlpool jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Beko to takie 50/50 zależy gdzie się patrzy.

1

Pytanie.
Ktoś robi z RTV / AGD i mógłby coś doradzić? Ogólnie potrzebuję wszystkiego do kuchni (lodówka zmywarka okap wiadomo). Jakie marki są najlepsze? W jakich sklepach szukać? Żeby coś porządnego wyrwać za rozsądną cenę.

1

@Emhyr Woleli nie ryzykować haha.

0

@Bobo25 Czy jest się z czego cieszyć to się jeszcze okaże. Tym bardziej że alternatywa też wesoła nie jest.

0

@bartekvisca Bo w Polsce na wszystkim Cię skubią ile mogą. Akcyza oraz inne podatko daniny na Kaczora i Donalda robią swoje.

1

@Pedri16Future Do tych tak. Całkowicie mam na te wybory wywalone.

@FcPortoFan1999 Patriota to Mel Gibson biegnący z flagą Stanów Zjednoczonych.

0

@July_6_BcN Zmęczony życiem chłop jest.

1

Wyjdziesz z Realu ale Real z ciebie nie.

1

Pięknie debilny wślizg w polu karnym...

0

@Bobo25 Już dawno to było wiadome:


0

Może by tak poczekać do końca sezonu. Zobaczyć kto będzie trenerem i co powie. To nie jest piłkarz o którego się będą zabijać więc jest czas.

0

@Rl9k1nG Z tego co widzę to jest ponad 800 ludzi to i tak nie jest słabo.

7

@NeKenI Ogólnie to podobno cisza wyborcza więc może dlatego.

0

@NeKenI Nie usunąłem tylko edytowałem. Bo mnie forma niezadowoliła haha. Czasem jak przeczytam to np jakieś słowo jest za dużo razy i mnie to denerwuje.

1

@NeKenI Ładne ma oczy i bardzo fajny kolor.

PS: Co to znaczy "wypłaty nie dostałeś znów czy jak"? Przecież żeby nie dostać znowu to kiedyś trzeba było dostać....

1

@Ojciec5tkidzieci Wie kogo orać może i się tego trzyma. Bo zdaje sobie sprawę że inaczej będzie z nim "brzydka sprawa" i tyle z orania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?