Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
63
@esem91 Jak nie wyjdziemy wystraszeni to wszystko jest do zrobienia.
1
@Emhyr Pierwsza myśl kiedy zobaczyłam zdjęcie "k... ale ma okulary niedorobione"
1
@TR3YWAY Też mi się wydaje że musimy ich zaatakować. Tym bardziej że oni pewnie wyjdą ofensywnie i może być w obronie luźniej. Strzelić gola i cisnąć dalej. Bo jak będzie powtórka Romy / Liverpoolu to się chyba zastrzelę. I nie mam na myśli tego że odpadniemy tylko jakaś katastrofę. A czekanie na koniec od pierwszych minut tak się skończy.
1
@July_6_BcN No przecież wiem. Mój poprzedni komentarz to jest ewidetny żart haha. A to że politycy są sztuczni to nie żadna nowość.
0
@tomek8756 @Kgorecki2500 Nie wiem co się śmiejecie... Chłop ciupał w lola albo innego csa i czekał czy mu mecz nie wejdzie... SIŁA WYŻSZA nie dało się odejść od kompa.
0
@Szklaner Nie no Audi cup chyba jednak ma. A jest to spokojnie top 10 jeśli chodzi o puchary klubowe haha
0
@matirix20 Szczerze mówiąc nie spodziewam się żeby mecz wyglądał jak powiedzmy fifa sprzed kilku lat.
1
@matirix20 Widać że realizm przede wszystkim haha.
Swoją drogą ciekawe jak będzie ta gra wyglądać na nowym silniku który ma być bodaj od nastepnej wersji.
0
@matirix20 No to chyba i tak max. Chociaż patrząc na to że to gra to pieron wie. W sumie debilne że gość ma wartość 73 a oni 110 bez problemu dają...
W realnym świecie wątpię żeby 110 za niego ktoś dał.... mimo wszystko.
0
@matirix20 Za 60 milionów bym go nie dał. Tym bardziej do PSG. 85 i zaczynamy rozmowę.
0
@Hosh Bo co? Karny z .... dostali. Czerwona moim zdaniem słuszna bo chłop z Cracovii wygrał pozycje i leciał by sam na sam (był drugi obrońca ale daleko z tyłu i do tego gdzieś z boku). Raczkowski próbuje wydymać ale Cracovię.
1
@kamyk_23 Tip: jak zmienisz x na twitter to będzie lepiej wyglądało.
3
@Rupert_Haubica Fajnie że są pierwsi w konferencji a Messi strzela i asystuje haha.
0
@tomek8756 Biden ma wybory. Nie może powiedzieć nic innego.
3
Coś dla śmiechu przy niedzieli:
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie to "Starsi bracia w wierze z państwa z którym graniczymy przez morze śródziemne".
0
Patrząc na to że dziś nie ma pomocy ani w sumie ataku jak normalnie to nie ma co na styl narzekać. Dowieść to do końca i do zapomnienia.
0
Dobrze że bramkarz żywy.
0
@BorzyKrzys Jak jej nie pasuje to niech przyprowadzi koleżankę. On ją zdradzi i już "too perfect" nie będzie... Ma babka problemy bo jej jest za dobrze no niebywałe.
0
@Jackazz To już bym zmienił Felixa bo grał z PSG pół godziny i też może wyjść na rewanż. A nie chłopa co praktycznie nie gra i na PSG ma minimalne szanse.
2
Nie zmieniał bym Roque dziś. Ferran nie gra 60 minut nic.
0
Ferran nie wiem co by musiał zrobić żeby mnie przekonać że danie za niego 50 baniek to był dobry pomysł.
0
Pięknie wsadził. A ten się za głowę łapie haha...
0
@tbas Dla mnie jak ktoś z nadania politycznego ukradnie 1 zł to powinien być zdyskwalifikowany.
0
@MOLESTA Ciekawe jest że wczoraj Pogoń wygrała 5:0 a na flashscore xG maja 0.11 ta statystyka to jest pic na wodę.
0
@tbas Jak się od 30 lat głosuje na to samo tylko z inną plakietką to nie ma się co dziwić że brakuje. Pis jak zaczynał po pierwszej platformie to też brakowało. Po po drugim pisie zaczyna i brakuje. Jaki wniosek?
5
@Deviler I bez tego skoczy. Już Donek i "wesoła kompania" tego dopilnują.
0
@draxidox Wg Google.
35 060 000 Won południowokoreański to w przeliczeniu
102 225,80 Złoty
1
@fart Ciekawe czy żaba przeżyła tą przygodę.
9
@FCB_dimiC I on chcę tak strategiczny zakład ogarnąć. A nawet netto a brutto nie rozróżnia.... Widzę że ekipa tam jest udana.