63

@esem91 Jak nie wyjdziemy wystraszeni to wszystko jest do zrobienia.

1

@Emhyr Pierwsza myśl kiedy zobaczyłam zdjęcie "k... ale ma okulary niedorobione"

1

@TR3YWAY Też mi się wydaje że musimy ich zaatakować. Tym bardziej że oni pewnie wyjdą ofensywnie i może być w obronie luźniej. Strzelić gola i cisnąć dalej. Bo jak będzie powtórka Romy / Liverpoolu to się chyba zastrzelę. I nie mam na myśli tego że odpadniemy tylko jakaś katastrofę. A czekanie na koniec od pierwszych minut tak się skończy.

1

@July_6_BcN No przecież wiem. Mój poprzedni komentarz to jest ewidetny żart haha. A to że politycy są sztuczni to nie żadna nowość.

0

@tomek8756 @Kgorecki2500 Nie wiem co się śmiejecie... Chłop ciupał w lola albo innego csa i czekał czy mu mecz nie wejdzie... SIŁA WYŻSZA nie dało się odejść od kompa.

0

@Szklaner Nie no Audi cup chyba jednak ma. A jest to spokojnie top 10 jeśli chodzi o puchary klubowe haha

0

@matirix20 Szczerze mówiąc nie spodziewam się żeby mecz wyglądał jak powiedzmy fifa sprzed kilku lat.

1

@matirix20 Widać że realizm przede wszystkim haha.

Swoją drogą ciekawe jak będzie ta gra wyglądać na nowym silniku który ma być bodaj od nastepnej wersji.

0

@matirix20 No to chyba i tak max. Chociaż patrząc na to że to gra to pieron wie. W sumie debilne że gość ma wartość 73 a oni 110 bez problemu dają...

W realnym świecie wątpię żeby 110 za niego ktoś dał.... mimo wszystko.

0

@matirix20 Za 60 milionów bym go nie dał. Tym bardziej do PSG. 85 i zaczynamy rozmowę.

0

@Hosh Bo co? Karny z .... dostali. Czerwona moim zdaniem słuszna bo chłop z Cracovii wygrał pozycje i leciał by sam na sam (był drugi obrońca ale daleko z tyłu i do tego gdzieś z boku). Raczkowski próbuje wydymać ale Cracovię.

1

@kamyk_23 Tip: jak zmienisz x na twitter to będzie lepiej wyglądało.

3

@Rupert_Haubica Fajnie że są pierwsi w konferencji a Messi strzela i asystuje haha.

0

@tomek8756 Biden ma wybory. Nie może powiedzieć nic innego.

3

Coś dla śmiechu przy niedzieli:


1

@FcPortoFan1999 Dokładnie to "Starsi bracia w wierze z państwa z którym graniczymy przez morze śródziemne".

0

Patrząc na to że dziś nie ma pomocy ani w sumie ataku jak normalnie to nie ma co na styl narzekać. Dowieść to do końca i do zapomnienia.

0

Dobrze że bramkarz żywy.

0

@BorzyKrzys Jak jej nie pasuje to niech przyprowadzi koleżankę. On ją zdradzi i już "too perfect" nie będzie... Ma babka problemy bo jej jest za dobrze no niebywałe.

0

@Jackazz To już bym zmienił Felixa bo grał z PSG pół godziny i też może wyjść na rewanż. A nie chłopa co praktycznie nie gra i na PSG ma minimalne szanse.

2

Nie zmieniał bym Roque dziś. Ferran nie gra 60 minut nic.

0

Ferran nie wiem co by musiał zrobić żeby mnie przekonać że danie za niego 50 baniek to był dobry pomysł.

0

Pięknie wsadził. A ten się za głowę łapie haha...

0

@tbas Dla mnie jak ktoś z nadania politycznego ukradnie 1 zł to powinien być zdyskwalifikowany.

0

@MOLESTA Ciekawe jest że wczoraj Pogoń wygrała 5:0 a na flashscore xG maja 0.11 ta statystyka to jest pic na wodę.

0

@tbas Jak się od 30 lat głosuje na to samo tylko z inną plakietką to nie ma się co dziwić że brakuje. Pis jak zaczynał po pierwszej platformie to też brakowało. Po po drugim pisie zaczyna i brakuje. Jaki wniosek?

5

@Deviler I bez tego skoczy. Już Donek i "wesoła kompania" tego dopilnują.

0

@draxidox Wg Google.

35 060 000 Won południowokoreański to w przeliczeniu
102 225,80 Złoty

1

@fart Ciekawe czy żaba przeżyła tą przygodę.

9

@FCB_dimiC I on chcę tak strategiczny zakład ogarnąć. A nawet netto a brutto nie rozróżnia.... Widzę że ekipa tam jest udana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?