Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Byłoby śmieszne gdyby nie było tragiczne...
0
@Gall Moim zdaniem to chyba dobrze że chcą żeby więcej ludzi było rozpoznawalne a nie zawsze jedni i ci sami.
Wiplera bym całkiem wyp.... bo chłop gdzie się nie pojawia zawsze wszystko się rozpada.
0
@Xaviball Myślę że się popłaczę a może nawet narobi w gacie. I jeszcze jest w sumie możliwość że zignorują ten fakt w całej koalicji rządzącej.
1
@pt9 Pamiętajmy że o tym jaki piec jest AKTUALNIE ekologiczny decydują urzędasy w Brukseli / Berlinie. Kilka lat temu ekologiczny był gaz. I to ludziom wciskali. Ale rura się rozleciała. Niemiec robi pompy ciepła i to one są AKCEPTOWANE.
A to czy będziesz jechał po tym jak piłeś zależy tylko od Ciebie.
Ludzi powinno się karać za to na co mają wpływ. A nie za to że urzędnik zmienia zdanie co parę lat.
2
@Michael24 Czego się spodziewać? Przecież "dziennikarze" pokroju lisa ataki terrorystyczne na zachodzie nazywali "incydentami".
3
@HighestInTheRoom Przecież wiadomo że nie będą dużo (o ile w ogóle) mówić że żydy są złe. Prędzej by mundur zmoczyli.
0
@Monegros Pieron wie czy to prawda bo 1 kwietnia to różny kit sprzedają. Dziś nie wierzę w żadne info.
0
@Visca_barca No ok. Ale wtedy to były jakieś województwa. Moim zdaniem to jest tylko dlatego bo ktoś sobie wymyślił że teraz to wypada dać tam Ukrainę. Ciekawe czy w starszych podręcznikach tam była zaznaczona.
0
@Visca_barca Moim zdaniem to jest robienie wody z mózgu. Skoro to jest zajęte przez Wielkie księstwo litewskie to po co to zaznaczyli. Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby osobny kraj. Dlaczego Panstwo moskiewskie nie ma zaznaczonych "prowincji"? Rozmiarowo są pewnie jak ta Ukraina.
0
@tomek8756 No i niech ktoś udowodni że kiedyś było lepiej.
0
@AFA A potem minęło 3 lata i Leo podniósł puchar świata a CR7 płakał po Maroko.
1
@OBSERWATOR2021 "Czy tusk serio uwaza, ze ludzie sa tak glupi i juz zapomnieli jak wygladala polityka PO za ich poprzednich rzadow wzgledem ruskich ? " Dokładnie tak uważa. I ma rację niestety.
1
@Bulbulator To jest takie gadanie. Chłop jest w tym miejscu gdzie jest bo trafił tam gdzie trafił. Gdyby poszedł do innego klubu to nie wiadomo co by się stało. A po fakcie wszyscy mądrzy. Przykład Dembele przyszedł tu i co? Kontuzja jedna druga trzecia masa zmarnowanych sytuacji i kilka przebłysków ale każdy pamięta Liverpool i "koło fortuny" jak mu się wylosuje. A poszedł by np do Monachium grał bez kontuzji i robił liczby. I by było gadane "pamiętam że był blisko Barcy".
1
@HighestInTheRoom Miałem podobną sytuację z psem w któreś święta wielkanocne. Sobota po święceniu. Zostawiłem koszyk na stole no i czymś się zająłem. Wróciłem do kuchni za godzinę czy dwie a tam pies jakby nigdy nic stoi na stole i je kiełbasę z koszyka. Podszedłem do niego i mówię " możesz mi powiedzieć co ty tu robisz?" A on dalej je. To go stuknąłem palcem. A on się odwrócił do mnie zaczął merdać ogonem z takim uśmiechem że całe zdenerwowanie wyparowało. Cudowny to był pies. Nie dało się być na niego zły.
0
@Rastafarnianin Ciekawe. Kiedyś gadałem z jednym mnichem (chyba tak się nazywają goście co siedzą w zakonach). I on twierdzi że to co się stało z żydami w czasie II światowej to była kara właśnie za to co ztobili z Jezusem. I to szybka bo w Biblii jest chyba napisane że rok boski trwa 1000 lat ludzkich.
Wiadomo że to tylko takie gadanie ale patrząc na yo co mu zrobili.... Kto wie może ktoś na górze pomyślał "ja wam tego c... nie popuszczę".
0
Sami sobie kłopoty wpuszczają i potem zdziwienie....
6
Nie no ludzie bez jaj....
0
Wpuścił by Brazylijczyka jakiegoś bo brakuje....
Edit: Wystarczy skrytykować i efekt jest.
0
@Derean Widać że absorbuje bramkarza hahaha....
8
Aż szkoda słów.
0
@tomek8756 I teraz ciekawe zagadnienie. Czy można ich pozwać za zabójstwo jak napisał kolega @Kgorecki2500? To by oznaczało że ( o ile były na tym samym etapie ciąży) w świetle prawa zabito człowieka. Czyli że w brew temu co mówią ludzie za aborcją już człowiek był. Więc aborcja w 4 miesiącu powinna już być zakazana.
Ale jeśli ta co miała mieć aborcję była na wcześniejszym etapie to sprawa jest jasna. Błąd lekarza / pielęgniarki i powinni być sądzeni za zabójstwo jak nic. Tylko po co wtedy te dwie sprawy ze sobą zestawiać?
2
@MichuZ44 Brawo. Cieszy jak mądrzejszy wygrywa. Bo zwykle głupi ma szczęście. No nie tym razem.
0
@HighestInTheRoom Dawno tego chłopa nie oglądałem. Nie wiedziałem że on jeszcze robi YouTube. Pamiętam kiedyś miał taką serię o spiskowych teoriach i przepowiedniach nawet w miarę się tego słuchało.
2
@PIWOSZ89 Probierza nikt normalny nie wywali po euro. Wszyscy wiedzą że to jest grupa śmierci a dokładniej naszej śmierci. A zmiana trenera nic nie zmieni bo to by był który 3 czy 4? Trener w 2 lata. Jadą na ten turniej bez żadnych oczekiwań i niech na spokojnie Probierz coś buduje. A nie nowa budowa co chwilę a w efekcie nic więcej jak tylko pusty plac i tak w sumie od Nawałki.
3
Przeglądając nasze forum dziś zauważyłem że padło dziś kilka ciekawych pytań. To ja teraz zadam jedno hipotetyczne pytanie (może i nawet trudne).
Finał mistrzostw świata.
Mecz Brazylia z Vinim w składzie kontra Portugalia z Ronaldo w składzie. Za kim jesteście?
0
@Rl9k1nG Nie bo dziecka sama sobie nie zrobiła.
3
@Sulimo To była fajna bajka. Szkoda że odcinków w sumie nie było dużo.
0
@jakub1906 Nie dużo to da. Jest tam obcja dodaj grę spoza steam do biblioteki. Ale jak dasz graj to i tak się odpala normalny launcher np Ubisoftu.
0
@Transu96 Nie dość że cheater z brudną łapą to jeszcze w składzie biedak z realu.... WSTYD.
0
Szczerze mówiąc może to być nawet marki Biedronka. Byleby tylko dali kasę. Nie robi mi różnicy jaki tam jest znaczek. Jedni dają 50 drudzy 100 to się nie ma co zastanawiać tylko sprawdzić czy ktoś nie chcę dać więcej. I brać tego co da najwięcej. A Barcelona to taki klub że koszulki i tak się sprzedają czy będą Puma Adidas czy inne Nike.