Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Aż musiałem to wsadzić do tłumacza bo mówię niemożliwe żeby tu było napisane co widzę... Jednak możliwe.
5
Jeśli może być zawieszony ba El Clásico to znaczy że na 99% będzie (ten 1% daję z tzw ostrożności procesowej).
0
@tomek8756 Serio padło takie pytanie?
0
@Popitek12 Figo? Przecież on już dawno nie gra.
0
Komentarz usunięty
0
@Pawel13sz No bo na boisku miał wpływ na to co robią. Z boku jednak ograniczony a do tego gorszy poglad sytuacyjny. I reaguje bardziej emocjonalnie.
I jeszcze druga sprawa że kiedyś sędziowie nie dawali trenerom kartek.
5
Debilna czerwona. Lepiej by było dostać 4. Teraz pewnie zawieszenia dostanie dwa mecze bo bezpośrednią czerwoną chwycił...
1
Dobra dawać Tygrysa. Kiedy jak nie teraz?
0
Ładnie strzelił. Ale dziś i tak słabo.
1
Fermín dziś słabo.
0
@HypeR A nie wiedziałem że tak działa.
0
Marc mistrz. Znaki.
0
Brawo. Przyspieszyć i efekty są na stojąco to uj z takiego grania.
0
Nasz Niemiec w pomocy ewidentnie powinien odpocząć. 20 minut i nie wiem czy miał piłkę.
0
17 minut i kopanina trochę.
2
@Kgorecki2500 Przynajmniej nikt niepowołany nie zagląda w czasie głosowania. Od razu by dostał w łeb za próbę łamania demokracji i konstytucji (czy co oni tam mają).
1
@Linghunter88 Na to nic się już nie poradzi. Musiałby całkiem człowiek internet zgasić. Co jest praktycznie nie możliwe a jak masz firmę to już w ogóle. A co za tym idzie trzeba zaakceptować fakt że teraz każdy może o każdym wyrazić swoje zdanie nawet jak jest 10000 kilometrów stąd.
1
@Linghunter88 Wątpię bo już by to napisał. Nie ma szans żeby się nie zorientował co się dzieje na internecie. A za chwilę ludzie się dowiedzą co to za firma i pójdzie biznes w p....
0
Oby Dembele grał tak jak większość czasu u nas to będzie 11 vs 10.
1
@Arden Eee raczej nie. Przecież byśmy ich aż tak nie roznieśli.
1
@blakkudium Ciekawe jak to jest w Hiszpanii. Czy są jakieś przepisy że może trwać śledztwo max tyle i tyle. Czy tak jak w Polsce rozprawy sadowe po kilka a czasem nawet kilkanaście lat.
2
@NeroTFP1 Nie rozumiem po jaki c... ją zatrudnił? Nie rozmawiał z nią co ma robić i jakie ma doświadczenie z narzędziami jakich ma używać?
1
@Lionel_Messi10 Najlepiej to tu wyglądają 3 gwiazdki. Reszta to dodatek.
0
@ranger3120 Już sobie wyobrażam tą aplikację. Wyrażam zgodę na: i wszystko po kolei wymienione.
1
@fcbarcafan19 A na steam podobno jakieś promocje się zaczynają.
0
@Greenalley Widoczne mu to pasowało bo gdyby nie to by odszedł grać gdzieś w pomocy tym bardziej że widział jakie ma szansę na grę jak był Xavi albo Iniesta.
0
Z jednej strony kasa wiadomo się liczy i może fajnie byłoby w czym takim zagrać. A z drugiej czy w piłce faktycznie potrzeba więcej meczy? I to nawet nie z punktu widzenia Barcelony tylko ogólnie. Każde rozgrywki to turniej.... kiedyś był jeden mecz albo dwa w finale superpucharu i spokój komu to przeszkadzało? Pytanie retoryczne bo wiadomo że dziady z uefa chcą grać najlepiej po 2 mecze dziennie byleby było zapłacone.
1
@Lionel_Messi10 Bierz obie jaki masz problem? Najwyżej nie zjesz obiadu ze dwa razy haha.
2
@Lionel_Messi10 W takim meczu w tej minucie coś takiego za..... to szacunek.
0
@Greenalley Wiadomo że nie. Ale czy miał tyle dobrych żeby tyle lat być na koncercie (i to przez x lat pewnie nie małym) w klubie takim jak Barcelona?