Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBMati10 Myślę że pobije. 9 meczy jeszcze jest. A musi strzelić coś chyba 12. To jest 1 z hakiem na mecz. Bez problemu.
0
@Pedri16Future "Panie Boże" od razu co się będziemy chrzanić.
0
Chyba śnią. My wg Transfermarkt za Cou dali 135 a Dembele chyba ze 150. Rozumiem sytuację finansową i w ogóle. Ale bądźmy szczerzy sprzedamy go i co to da? Będziemy mogli wydać pewnie z połowę i co zrobimy?
Jeszcze jest inna sprawa a mianowicie jeśli wszystko pójdzie dobrze jego cena będzie rosnąć. Wiadomo że może się rozlecieć zdrowotnie jak Fati ale jak mamy zawsze zakładać że będzie łapał kontuzję każdy kto się wyróżnia to można zaorać ten biznes...
0
@ViscaelBarca2007 Był chłop nie ma chłopa.
0
Roque fajnie gra i to nie na swojej pozycji. Zobaczymy co będzie jak Lewy skończy i będzie na 9.
0
Czysto hahahaha.
0
No tu Robert ładnie.
0
@Barca-Messi10 Spokojnie już jeden z 10 po Leo był.
2
Jeden ogarniety... Masakra co chłop robi.
0
Przynajmniej coś się chłop rusza.
0
Nie było dziś śniadania chyba.
0
@mambeppe_yomenik Albo byśmy się śmiali. A tak to nastroje grobowe.
0
@Tuc Trenera za chwile nie będzie.
0
Albo nie strzelamy z dystansu wcale albo z każdej pozycji... Zero logiki.
2
Gramy tak że można usnać jak na ekstraklasie.
0
Oby tylko prewencja....
0
@Saviola88 No w sumie tak ale lepiej by było i tak hehe.
3
Matko. Zamiast 1:0 i spokojnie to strzał jakby chłop nie jadł tydzień.
0
Obudził się. W końcu.
0
Strzał żeby strzelić w sumie. Przewidywalne że szok.
0
@[Oli] Otóż się mylisz. Takie rzeczy pokazywali na Polsacie w wydarzeniach jako relacja z marszu równości w Warszawie kilka lat temu. Ostatnio na forum ktoś też wrzucał link z Twittera jak na paradzie równości chłop w damskich ciuchach wychodzi na krzyż i to mi przeszkadza. Na prawdę nie musisz szukać jakiś dziwactw żeby na takie rzeczy trafic. Więc się zastosuj do własnej rady nie pisz idiotyzmow.
A napisałem o tym co mi przeszkadza bo wcześniej w komentarzach było zdziwienie że taki artykuł tu się pojawił i jest tylko o homo związkach. Więc zwróciłem uwagę że mi (i podejrzewam że 99% innym) nie przeszkadzają normalni ludzie.
1
Niech sobie będą z kim chcą mi to nie przeszkadza ani nie boli nie moja sprawa co kto robi w domu. Powiem więcej kiedy wyszedł nowy Baldur zacząłem oglądać streamy jak grają Jen i Aliona (jedna to aktorka głosowa jednej z postaci a druga to reżyserka gry i jej dziewczyna) i ogląda się je bardzo dobrze. Są zupełnie normalne i NIE JADĄ na tym że są lesbijkami i tak powinno być. Nie ukrywam że są dla mnie że się tak wyrażę "estetycznie przyjemne" i dwóch kolesi bym nie oglądał. Podejrzewam że to jest kwestia mojej orientacji (bo chyba nie jest dziwne że mi się podobają kobiety (chociaż w dzisiejszych czasach to nie wiadomo co jest dziwne haha))
Natomiast problem mam z tym jak ktoś cały wizerunek robi na swojej orientacji (bo więcej nic ciekawego sobą nie prezentuje) oraz z marszami równości i to nawet nie z całymi. Przeszkadza mi jak są akcję typu chłop prowadzi drugiego na smyczy po ulicy z okazji marszu.
0
@FCBparasiempre Matko to było tyle lat temu. Nie pamiętam tego meczu. Ale bardzo dobrze pamiętam tamtą sytuację i sędziego. Ale ten czas za.... już 19 lat. Wtedy piłka była inna. Nie wiem czy lepsza ale na pewno się bardziej na mecz czekało (druga sprawa że było więcej czasu).
0
@lucca87 Po co? Czy do Barcelony mają przychodzić średniaki? Mamy ich już wystarczająco...
1
@Cochise Mi się wydaje że do każdej po prostu pasuje dany kolor włosów. Może to jest kwestia przyzwyczajenia ale np nie wyobrażam sobie Britney Spears czy Shakiry innych niż blond. Albo tej babki z teledysków Whitesnake (Tawny Kitaen) innej niż ruda. Mimo że miały nie raz inny kolor to jednak coś mi nie pasowało.
1
@insp1re Żadnego pomysłu. To jest dzień jak każdy inny. O kobiety się dba cały rok. A nie na zasadzie "kurde kupię dziś kwiatki bo dzień kobiet" ludzie nie bądźmy śmieszni.
Reasumując nie obchodzę tego "święta" bo to jest dzień wszystkich kobiet. U mnie obchodzi się urodziny i rocznicę bo to się święto konkretnej osoby i nasze wspólne.
0
@Pedri16Future No i ładnie. Tylko co dało uje.... tego pomnika w kontekście walki ze zmianami klimatu? To jest raczej walka z klimatem bo ktoś to chemią umyje.
1
@MESSIah16 Ja ją w pełni rozumiem. Mój pies był ze mną ponad 17 lat. To był członek mojej rodziny. I rozumiem co ona czuła. Gdyby jakiś c.... tak urządził mojego psa to bym mu łeb urwał (poszedł bym za to siedzieć ale z uśmiechem na ustach).
3
@bartoszplucinski "Nietykalni" to w sumie zaj.... film. Jak ktoś nie oglądał to polecam.
0
@Destroyer_of_Worlds A co zrobił?