Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widział ktoś to na żywo? Faktycznie tak było czy tylko dobra klatka?
0
@Szklaner Nie dało się nie dawać tej reszty? Cały czas krzyczeli że pis zły. To powinni anulować i tyle. To jak by nie było jest zaoszczedzone 1/4 całej kwoty. Inne rzeczy jakiś potrafią wstrzymać...
5
Przeglądałem sobie Twittera i jakież było moje zdziwienie kiedy to zobaczyłem. No przecież miało być inaczej. Oni tacy nie są hahahaha.
2
@Janas11224 Ale miał on jeszcze jedną krytyczną cechę i wtedy można a nawet trzeba.
3
Wypada pogratulować i życzyć powodzenia.
3
Jakby się zastanowić wszystko się składa w logiczną całość. Najpierw Laporta pojechał do Kataru sprzedać Klub co wyjdzie dopiero po tym jak kadencja się skończy. Ale do tego czasu u nas będzie już Makembe z Hohlandem w ataku. Pepula z Jürgenem na ławce będą się wymieniać co mecz między trener / asystent. A i w pomocy będzie KDB który przyjdzie z Pepem.
1
A ładna chociaż?
0
@Kengo Teraz taki serial by nie przeszedł.
0
@MESSIah16 Chyba w Pierwszej Lidze. I oby jak najdłużej.
0
@Fenelon Tak z ciekawości. Czy kiedykolwiek kiedy on pisał że "coś się dzieje" cokolwiek się wydarzyło?
0
@DonMatteo901 Bo za prawdę się nikt nie obraża haha.
2
@Hawajczyk W Polsce po latach komuny mają skrzywiony obraz bogactwa i sukcesu. Człowiek doszedł do czegoś to pewnie ukradł. Bo przecież nie zarobił uczciwie. Majątek się robi z SOCJALU a nie z pracy. A jeszcze jak się z kimś nie zgadzają to już w ogóle ból d....
2
@koksik2700 Bo w grach można zabijać całe armię ludzi. Można torturować. Urywać głowy i łamać kręgosłupy. Ale jak będzie za ładna kobieta a do tego seksownie ubrana to larum bo przecież kobiety tak nie wyglądają.
Większość zachodnich korpo już dochodzi do ściany w tym absurdzie. Przykład obrazów z WoWa gdzie kobiety zostały zastąpione przez.... owoce. Chociaż widzę że w Azji też to się zaczyna. Chociażbytu wspomniana Tifa ostatnio była zmieniona w którejś grze (ale nie wiem dokładnie bo tylko widziałem artykuł a w FF nie gram od x lat). Na 99.9% takiego patcha nie zrobią bo to jednak azjaci i by był to strzał w łeb. Ale to tylko pokazuje zjawisko jakie zachodzi i jeśli chodziłoby o zachodnią korporację to bym stawiał że to prawda.
Dlatego tak jak kiedyś człowiek czekał na kontynuację danej marki tak teraz się obawia co oni tam zrobią...
5
U nas to się idzie od jednej bandy do drugiej co 2 mecze. Zagrali jeden dobry i już hura optymizm. Zagrają szajs to go będą zwalniać. Xavi powinien zostać tylko jeśli wygramy LM. Przy lidze bym się mógł zastanowić chociaż przez większą część sezonu styl mi nie odpowiada a jego wypowiedzi mnie czasem denerwują więc raczej bym był na nie.
0
Komentarz usunięty
0
Messi tak. Ronaldinho myślę że też bo po latach dał nam LM. Wychowankowie którzy tworzyli siłę klubu z najlepszych czasów szkółki. Ale nie zapchajdziury. Guardiola. Suarez. Może Neymar. To tak z ostatnich 25 lat.
0
@Aragorn33 We Francji chłop jest ważniejszy niż Makaron. Kadencja się skończy i będzie po Makaronie a Makembe jest tylko jeden.
2
@Karzel Teraz "uchodźca" nie będzie płyną 7 dni wodą tylko w lawie i ścigać go będą dinozaury do których jego znajoma Kopaczka będzie kamieniami rzucać.
0
@Trojanek23 Może skomentują kto wie. Ale racja że jak się wrzuca coś przeciw nowej władzy to mało kto się wypowiada. Ale jak walniesz w konfe albo pis to są wszyscy hehe. Dobrze trzeba mieć w życiu pasję.
1
@Lionel_Messi10 Prędzej żeby go nie bolało szejki każą się kibicom zamknąć hehe.
7
Ciekawa akcja trzeba przyznać.
0
Jeśli to co mu zarzucają się faktycznie wydarzyło (a mam nadzieję że sąd dokładnie zbadał tą sprawę) to stracił mój szacunek na zawsze (i każdego normalnego człowieka).
Z drugiej strony co innego dzieło a co innego artysta i na pewno jest legendą pod względem sportowym i osiągnięć. Czy powinni go skreślić? Nie mnie oceniać mądrzejsi podjęli taką decyzję. I tak zawsze będzie się kojarzył z Barceloną.
Swoją drogą ciekawe czy gdyby przypatrzeć życie całej tej listy to inni też nie powinni wylecieć.
0
Bardzo ciekawy film o zmianach w edukacji (między innymi). Ciekawe czy się z tego wycofają. O CPK to szkoda mówić bo to już powoli podchodzi pod zdradę stanu.
0
@FutureFCBarcelona W sumie mnie zastanawia co on robi na tej imprezie. Patrząc np na "zdjęcie" na koszulce z tyłu to musiała być gruba impreza haha.
1
@Arden Oni chyba nie rozumieją co ta statystyka oznacza haha. Bo podejrzewam że to miało na celu pokazanie "patrzcie jak nas krzywdzą".
0
@Kengo I nawet drugi Spartacus jakoś się wpasował. Po tym jak Andy zmarł. Teraz takiego serialu już nie zrobią raczej. I może lepiej bo pewnie byłaby jakąś abominacja.
1
Zmiana w Realu Madryt
1
@Pawci023x Ta kara w sumie nic. Bo oba są "osłabione" i dalej jest grane 5v5. Ale w hokeju jest za parę rzeczy kara 2 minuty (czasem więcej) i wtedy grają 5v4 do momentu aż się skończy lub aż ci co grają w przewadze strzelą bramkę. Bramkarz też może dostać karę ale wtedy idzie za niego ktoś z "pola".
0
@Pedri16Future Ciekawe. Zwłaszcza że "większość komentarzy podkreślała prawdziwą płeć". Czyli się zorientowali że baba to naprawdę chłop to już plus haha.
Szczerze mówiąc gdybym miał taką samą sytuację to też bym do niego mówił jak do mężczyzny bo nie daje sobie robić wody z mózgu.
0
@Aragorn33 No to może z 10 na mięso armatnie i reszta do kieszeni oligarchów. Nowa willa w Egipcie czy innej Chorwacji czeka.