1

@RosjaninBut Skaveni atakuja po raz pierwszy.

0

@messi564 A on jest wyposażony czy sprzedany? Bo w sumie nie wiem.

3

@draxidox No tak. Jak ktoś nie chcę wchodzić w d... ukrom to prorosyjski jak ktoś się nie zgadza z żydem to antysemita. WIADOMA sprawa.

0

@Encore Arka Tychy Motor nie miałbym nic przeciwko. Oby nie wisła a do tego jeszcze żeby Lechia nie weszła to by było fajnie.

0

@Kgorecki2500 Taktyk. Może ktoś znajdzie o co jej chodzi bo to "Twoje uzasadnienie gwałtów wojennych" jest jakby nawiązanie do czegoś. Chociaż to lewica więc nigdy nie wiadomo.

0

@Sulimo Z borówkami albo truskawkami.

0

@Emhyr Tu nie chodzi o kontuzje. Bo oni na to nie wpływają. Tylko na to kiedy wyrażają zgodę na powrót. Ile mówią że powinno trwać a jaka jest rzeczywistość.

0

@IMBALEO Myślę że po tym jak je wypowiedział to musiał przebrać spodnie.

6

@Kgorecki2500 Janusz jest jaki jest ale z Wiplerem ma rację. Gdzie chłop nie pójdzie to się robią problemy. Na miejscu Konfederacji bym go wywalił. Bo chłop jest strasznie śliski. Co nie znaczy że Janusza bym znów wziął. Bo on też nie raz przed wyborami odpalał takie coś że aż strach.

0

@marcin62 To wyjasnia dlaczego bramki dla Realu Madryt są zawsze uznawane "fajnie się chłopaki cieszą niech im będzie".

0

@Arden Tylko że na tą walke musi zgodę "wyrazić" dwóch zainteresowanych. To nie jest tak że ktoś mógłby walczyć z Vinim bo prowokuje.

4

@DLFCB W sumie bardziej prawdopodobne że padnie ze śmiechu jak zobaczy Hołownie niż że go ktoś dopadnie.

2

@MesQueUnClub96 Kocham ten sport. Nie to co piłkarze ci....

@Pawci023x Rzucasz rękawice oraz kij i walka kto pierwszy padnie. Potem jest kara bodajże 20 minut ale nie ma oslabienia i gry 4v4 tylko po prostu ci co się bili nie wchodzą na lód.

@Emhyr Kozak nie kozak. Są w drużynie goście od tego kiedyś na to mówili "obrońca gwiazd" czy jakoś tak. Z tego co pamiętam to taką funkcję pełnił w New Jersey Devils nasz rodak Oliwa (chyba nawet wygrał tam całe NHL ale to było dawno i mogę się mylić).

1

@Emhyr Chwała Jarkowi bo to on nam przewodził przez większość tego czasu haha.

2

@Kgorecki2500 Szczerze to jak się dowiedziałem to pomyślałem coś na zasadzie " jedni i drudzy są siebie warci j.... ich pies". I z perspektywy czasu dużo się nie pomyliłem.

Jakie były moje obawy? Nie miałem żadnych co mnie to obchodzi że np 1000 kilometrów (a w sumie wtedy to było jeszcze więcej) ode mnie coś się dzieje? Jaki mam na to wpływ? Tak samo musiałem robić swoje nic się z mojej perspektywy nie zmieniło. Nie mam tam o kogo się martwić i jest mi obojętne co tam się dzieje. Taki sam stosunek mam do tego co się dzieje w Izraelu.

0

@Azi Nie wiem czy tak czasem RAM nie piszczy w każdym razie u mnie jak był źle wpięty to piszczało z płyty głównej.

Czasem tak jest że się wydaje jedno a się okazuje drugie. Miałem tak u siebie. Myślałem że mi komp słabo idzie przez kartę a się okazało że procesor był źle ustawiony.

2

Chłop jest strasznie podobny do Dembele. Non stop 50/50 albo brawa albo śmiech.

0

Teraz bez cyrków na spokojnie i po sprawie.

1

Jedna dobrze akcja skończona i 2-3 zj.... Brazylijczyk za 60 milionów.

0

Brazylianiec ładnie.

0

Szkoda że to nie wpadło.

0

@tristan87 Do wszystkich co rządzili od "upadku" komuny.

1

@KrychaFCB @Tarins Ale pamiętajmy o tym że jest z KO więc spoko. Nie skompromitował się w przeciwieństwie do gościa z konfy co zapomniał na mównicy co chciał powiedzieć hahaha.

0

@tristan87 Zastanawia mnie czy mu za to płacą. Bo że aż tak po.... to trudno uwierzyć.

1

@Arden No to teraz "na złość mamie odmroże sobie uszy" Szymuś będzie zachęcał Putina do ataku żeby móc z nim wygrać. Przecież nie może być tak jak mówią pisowcy! Pisowcy to jedyne na świecie "zjawisko" którego nie lubimy bardziej od Putina.

11

@Lionel_Messi10 Fakt że gdyby wygrali wtedy z Niemcami to różnie mogłoby się potoczyć. Ale dobrze się skończyło. Ma Copa i ma Mistrzostwo świata i bardzo dobrze. Raz piłka była sprawiedliwa bo gdyby przykładowo nie miał nic z reprezentacją to by go było szkoda.

7

@Kgorecki2500 Po prostu nie mają się do czego doczepić merytorycznie to się czepiają byle czego.

0

@michal26 Mało kiedy chce haha.

0

@P33ck On pokazał jak rozumie piłkę będąc trenerem Cracovii gdzie z tego co pamiętam potrafili przegrać z Błękitnymi w PP. A pracę kończył bodajże 1 punkt nad strefą spadkową. Średnia punktów w całej pracy trenera też nie powala.

0

@MESSIah16 Zrównać to w cholerę i spokój. Przy okazji podnieść wiek emerytalny. Ustawić 120 lat to i ZUS odetchnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?