Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Lewy wczoraj też miał być może meczówkę na 2:0 i uj z tego.
0
@tristan87 Dokładnie to jak Gwidon roboty szukał. Gdyby ktoś chciał znaleźć. Bodajże "test na pracę" to się nazywało.
0
@tristan87 Na drodze siedzi chłop z "ostatniego pokolenia". Zbliża się do niego walec drogowy. Co robisz?
A) Ignorujesz go.
B) Rzucasz się i ratujesz aktywiszcze.
C) Wołasz pomocy ale sam nie ruszasz się z miejsca.
I co zaznaczyłeś?
D) Jadę dalej walcem.
0
@pres "Nie jest mi wstyd chodzić w nich na siłownię. Ponadto odkąd to robię, zauważyłem że patrzy się w moją stronę znacznie więcej ładnych kobiet w ciasnych legginsach." Patrzą bo plame masz i się zastanawiają jak Ci nie wstyd z plamą między ludzi....
0
Może tak wyciągnijmy wnioski i nie mam na myśli akurat Urugwajczyka. Tylko cały Klub od samej góry. Bo puki co to tylko o tym gadamy a kończy się jak zwykle od lat. Pieprzymy o DNA o tym że wróciliśmy a jak przychodzi co do czego to rozkładamy nogi jak .... Przecież to PSG nie było jakieś mega groźne. To samo Roma czy Liverpool w rewanżu. Ale przez głupie zachowanie sami ich podpisaliśmy do tlenu.... szkoda słów czasem. Powinien być koniec z gadaniem o wyciąganiu wniosków bo od gadania jak widać nie zmienia się NIC.
A wydaje się że potencjał w młodzieży jest.
0
Jeśli po takich błędach ktoś by go skrytykował za to że powiedział prawdę i szatnia by się podzieliła to że się tak wyrażę bardzo dobrze. Przynajmniej byłoby wiadomo kto powinien zostać a kto spadać.....
1
@July_6_BcN No nie mamy wpływu na to jak działa Klub czy jak grają.
Ciekawe jak piłkarze na coś takiego reagują. Bo czasem mam wrażenie że kibice bardziej się wku... niż oni. Za tydzień się wrzuci na tik toka czy innego instagrama filmik z treningu jakieś śmichy chichy i luz. A mi (i podejrzewam że 99% kibiców) morale jeb.... tak że się nic nie chce.
2
Naprawdę tu potrzeba trenera z zewnątrz. Skończmy pier.... głupoty o DNA i wyciąganiu wniosków bo tego się słuchać nie da. Wnioski wyciągamy od czasu Romy i dalej jest ten sam że "wyciągniemy wnioski". Nie mówię że ma być Klopp Flick czy inny De Zerbi. Dla mnie może być nawet Smuda i Brzęczek tylko skończmy pier.... o wyciąganiu wniosków i o tym że "wróciliśmy" kiedy tak naprawdę nic my nie osiągnęli ( bo wygranie meczu na wyjeździe to jest żadne osiągnięcie a tym bardziej dla Barcelony).
0
@Encore To Norweg nie ważne. Byle nie wygrało PSG.
0
@clyde Od Kluiverta czyli w sumie już widziałem wszystko haha.
5
Jutro City musi zrobić Real i liczyć że zrobią PSG w finale. KDB ze złotą piłką i mogę to zaakceptować.
0
Wiem że się łatwo mówi z pozycji fotela. I nie pierwsza taka sytuacja. Ale ta czerwona była bez sensu już lepiej było gola stracić 1:1 ale mecz w 11. K... jaki błąd.
0
Lewy też dziś zjebał. Miał okazję na 2. Miał też podanie być może na dogrywkę. W 10 godzinę to i tak my mięli kilka szans. Odpadnięcie winą Xaviego nie jest.
0
Jeszcze się odbiło....
1
Ale wybił.... Marc 2 razy zrobił co mógł.
0
Masakra. 4 nas było a on na siłę wali we wroga.
0
Oni chyba nie wiedzą że my w 10 gramy. Przecież wiadomo że napastnik w takiej sytuacji raczej będzie sam.
0
Ciężko będzie ale można to zrobić.
0
Komentator pijany chyba.
0
Nie panikować i myślę że to jest do zrobienia.
3
Najgłupsze co mógł zrobić.....
3
Brawo tak mamy grać. I presja na bramkarza non stop bo coś elektryczny.
1
Brawa. Tylko się nie cofać tak bardzo. Kontra i atak.
1
Dobra kurde. Bez strachu po zwycięstwo po awans. Visca el BARCA.
0
@mordini123 Matko... Już lepsza by była opcja dźwięku ze stadionu.
0
@tbas Broda go postarza (paradoksalnie bo i tak ma chłop swoje lata) bez niej nie byłoby takiego szoku.
PS: 93 u niego to jest lvl a nie wiek.
1
@Sulimo Pamiętam to jak dziś. Oglądałem na internecie ten mecz i mi padło przed samym wolnym. Jak wróciło to już było po wszystkim i tylko flashscore odświeżyłem. Widzę gol. Ale to była radość.
3
@BorzyKrzys Kogo jak kogo ale akurat Żukowskiej to bym w takim wydaniu oglądać nie chciał...
0
@draxidox Raczej Wiech złomuje Wiecha. A rządy w Europie obywateli...
1
@PolskiBarcelonista10 Wiadomo że jeśli alternatywa to jest mniejsza kasa i słaba liga czy klub to lepszy jest top i kasa. Przecież jak będę grał w jakiejś bieda lidze i do tego w średnim czy słabym klubie to i tak nic nie wygram i mnie nikt po latach pamiętał nie będzie. To co mi z tego że będę grał? Nie będzie mi się od tego lepiej żyło w perspektywie czasu.