Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rupert_Haubica To jest najlepszy piłkarz w historii Klubu. W historii piłki nożnej i bardzo fajnie że piszą o tym jak mu idzie.
Przecież nikt Cię nie zmusza żebyś wchodził na ten news. Ba nawet na stronę nie musisz wchodzić. Przeżyjemy.
0
@Kgorecki2500 Gdyby to było referendum to by było niekonstytucyjne.
2
@Kessie Ciekawe komu żeście kasę zajumali na tyle jedzenia...
4
@tbas Co mam zrobić? Oczywiste że dzwonie po policję. Przecież złodziej przyszedł. Tylko dlaczego puka?
0
Czyli wynika z tego że u nas do sprzedania jest każdy kto popełnia błąd. I nie ważne ile miał meczy dobrych. Czyli w sumie cały zespół do odstrzału...
1
@maroon Myślę że konfa by prędzej poparła projekt lewicy jeśli by był realizacją ich programu niż na odwrót. Co zresztą pokazał projekt o kwocie wolnej o ile dobrze pamiętam.
0
@maroon No ja wiem. Ale podejrzewam że na La Bambie była by inna narracja. A nie że "raczej ok" "trzeba o tym gadać" czy coś w tym guście. Powiedzmy sobie szczerze że są tu ludzie którzy do konfy się dop.... o wszystko.
0
@Kgorecki2500 Ale by się tu zleciała ekipa gdyby taki "tłit" dał ktoś z Konfy hehe.
0
@qbuteq Ciekawe ile z tego trafi tam gdzie powinno hehe.
0
@krol211 Nie o to chodzi że może się trafi tylko napisałem żeby nikogo nie skreślać na starcie. Bo gdyby Pep nie dostał kiedyś szansy to dziś nie byłoby Pepa. Też bym wolał kogoś z zewnątrz ale nie ja decyduję i nie będę narzekał dla samego narzekania bo mi się trener nie podoba.
0
@blakkudium Ręką o ile to dotyka (na 99.9% tak). Przecież nawet nie ma jej przy boku. Karny ewident.
0
@ArcziArtt Wolał bym kogoś z zewnątrz. Ale kto by nie przyszedł będę w niego wierzył. Z Pepem się udało to może z Rafą też się uda.
Pół roku zawszę daje trenerowi czas żeby coś zrobić. Jeśli w tym czasie nie będzie widać poprawy to można narzekać. Gdyby się ktoś nastawiał od początku że ten czy tamtem to jest dno to .... z takimi kibicami.
2
@Alicja3500 Czyli to wszystko Twoja wina....
1
@FcPortoFan1999 Bez AI też są dobre rzeczy.
The Trooper Trumpa jest genialne haha.
0
@Kgorecki2500 @arasz1819 @Aragorn33 @Emhyr Może mi ktoś z łaski swojej wyjaśnić o co chodzi z tą babką? Co się jej tak uczepili.... Widzę że czasem ludzie tu wrzucają jakieś jej zdjęcia i "wszyscy święci" polityki na La Bambie komentują haha. Rozumiem że ma lub miała męża z pisu. No i co z tego? Ma zdjęć nie wrzucać czy o co chodzi? Według mnie nawet brzydka nie jest więc nie wiem co wam (niektórym) nie pasuje.
0
@Aragorn33 Czyli takie zdanie z jego ust nie padło?
0
@David_Beckham Czyli za to że Romek tam gdzieś był im punkty zabrali? Czy o co tam chodzi. Bo trochę to głupie.
1
@semafor Widzę że "rodzinna atmosfera".... Nie mówię że wszyscy mają mieć depresję bo jednak to tylko piłka nożna. Ale czasem by wypadało zachować powagę i nie wrzucać takich bzdetów zwłaszcza że teraz jest mecz z Realem i powinno być 100% zaangażowania i koncentracji czego zresztą z PSG zabrakło.
2
@RosjaninBut Minister widzę że się nadaje....
0
@tristan87 Ciekawe czy ekoterorysty się zastanowiły że te auta jak stoją to kopcą non stop hahaha.
3
@Safrani 3 miesiące to po byku...
3
Jeśli dadza dobrą kasę za sezon to może być nawet Lidl. Co to za różnica w sumie... Koszulki Barcelony i tak się będą sprzedawały.
1
Zgadzam się że w szatni powinni o tym rozmawiać. I zgadzam się że dziennikarze to rozdmuchują.
Ale to nie znaczy że czasem nie przydaje się publiczna krytyka tym bardziej że Gündoğan powiedział tylko to co i tak wszyscy widzieli.
Moim zdaniem dużo gorszej się w tej sytuacji zachował Ronald. To od jego wypowiedzi się zaczęła całą dyskusja. A wystarczyło powiedzieć "Przepraszam. W emocjach na boisku czasem podejmuje się decyzję w ułamku sekundy. To był błąd który nas dużo kosztował" tyle i koniec sprawy. Trudno stało się. A nie opowiadać o jakiś zasadach....
0
Z tym to się nie ma co spieszyć. Co jak co ale miejsce gdzie co chwilę będzie dziesiątki tysięcy ludzi nie może zawieść przez pośpiech.
5
@Kuba_1 Oby nie bo jeden mecz nie zmienia tego że chłop ma mega potencjał. I lepszego trudno będzie znaleźć a zwłaszcza tanio.
0
@Kgorecki2500 Dziś to early access weszło No rest for the wicked. Popatrz na gameplaye i może Cię zainteresuje.
0
@takisobiektos To nie jest ciężki wybór. Każdy jest lepszy niż chłop który nie wie gdzie jest i co robi. Ma swoje lata i mu wolno ale z tego względu nie powinien rządzić supermocarstwem atomowym.
0
@Lordzi Przecież nie mówię że to jest jedyny powód. To jest jeden z wielu powodów. Ale ok.
Załóżmy że przychodzi Flick. Przegrywamy z nie wiem Las Palmas 0:3. Flick na konferencji po meczu mówi że w obronie ta i ta sytuacja nie powinna mieć miejsca a w ataku grają samolubnie bo ktoś nie podał do kolegi na pustą. I że ogólnie tak to nie można grać bo wstyd.
Wtedy też będziesz mówił że "publicznie krytykuje"? Czy może to już będzie moment żeby się przestawić głaskać?
0
@Lordzi Myślę że po Romie rozmawiali po Liverpoolu też i po Bayernie rozmawiali na 100%. I jaki to przyniosło skutek?
Może właśnie otwarta krytyka przyniesie skutek i się wezmą do roboty.
Ostatnio piłkarze mówili że na treningu "zwiększyli intensywność" i było widać efekty. Szkoda że tak późno. Bo jak Xavi przychodził to była gadka że trzeba więcej pracować. No widoczne jednak nie pracowali tak ciężko skoro dopiero teraz o tym mówią.
Tu od lat jest "rodzinna atmosfera i panują dobre odczucia" czas z tym skończyć i do roboty. A nie głaskanie po główce. Już nawet nie mam na myśli meczu z PSG tylko ogólnie.
Dlatego tu trzeba trenera z zewnątrz Niemca albo jakiegoś Serba co ich chwyci za .... I skończy się "rodzinna atmosfera" w robocie.
Ktoś powiedział prawdę i płacz jak po meczu z Realem.
0
@normasubiektywna No tak. Lepsze jest kółko wzajemnej adoracji i wyciąganie wniosków (a raczej pier... o tym na okrągło). Lepiej jest mówić że sędzia zły albo trawa za długa. I żeby nie było bo czasem sędziowie też nas krzywdzą ale mecz z PSG to sami wypuściliśmy jak frajerzy. Wszystko mieliśmy pod kontrolą.