Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby się chłop pospieszył to by wstał 4 razy...
0
Czasem aż się prosi żeby z dystansu walnąć. Nawet nie dlatego że jakaś wybitna pozycja. Ale ileż można podania klepać....
0
My to jesteśmy udani....
3
@tbas Znaczy nie wiem czy dziwne. Nie znam chłopa ale różnie ludzie działają po alkoholu. Druga sprawa że ciepło to też inaczej. Zresztą uj z nim pijany to pijany będą memy. I tak mu nic nie zrobią bo w polskiej polityce liczy się czy cię wódz partii lubi a nie co robisz.
1
@tbas Nieudane miał. Aż tak nawalony że nie trafił haha. Potem kolega dmuchnął i pyk 0.0. Nikt inny problemów z dźwiękiem nie miał tylko on. Moim zdaniem podejrzane a poza tym tylko winny się tłumaczy.
Haha "prędzej uwierzę ze to nie on dmuchal." Widzę że idziemy tym samym tropem.
3
@zadafcb Szkoda że na koniec jak odchodził to się nie wy.... byłaby piękna puenta.
Chłop powinien natychmiast wylecieć z sejmu. Bez jaj ale gdyby w normalnej firmie przyszedł do roboty nawalony to by było do widzenia a ten reprezentuje naród co ma ponad 1000 lat... ŚMIECH.
Edit: I to nie są problemy z dźwiękiem bo inni ich nie mięli. Z tego co jest na YouTube.
0
@Khajio A nie wiem nie grałem w Advance Wara czy Wargroove haha.
0
@Borneo Rozumiem Twoje racje i argumenty poza tym jednym że mogą to roz..... Bo jest w zasięgu. No sorry ale na takiej zasadzie to tu się nie powinno nic budować a na wschodzie to tylko puste pole powinno być.
Ale nie wierzę w to że tylko ekipa Tuska i Ty to widzisz a 99% innych co się znają na tych sprawach zgłupiała na punkcie CPK. Po prostu w to nie wierzę. To się musi na dłuższą metę opłacać bo inaczej już by był raport czy inna analiza że tak nie jest. A nic takiego rząd nie pokazał (chociaż podejrzewam że szukają ze wszystkich sił). Ja Ci nie podam argumentów dla czego to się opłaca bo się na tym nie znam. Wiem co mówią mądrzejsi ode mnie w tej sprawie.
https://www.youtube.com/live/Y12A-qrbuqw?si=Nfnu2BP8mv4M1sGr
Chłop robił w LOT za po i za pis. Na X miał nitkę o tym CPK. Nie jest jakimś prorokiem z lasu. Nikt mi nie wmówi że nie widzi tego co Ty wyżej opisałeś. A jednak całkowicie popiera budowę CPK.
0
@Borneo Bez sensu jest rozbudowywać cokolwiek co jest trudne do rozbudowy jeśli w momencie otwarcia CPK było by do zamknięcia. Druga sprawa to to że CPK jest nam potrzebny ze względów bezpieczeństwa i o tym nawet pisali amerykanie. Bo ma umożliwić ładowanie super ciężkich transportowców. A trzy to nawet nie chodzi o transport ludzi. Tu chodzi o transport towarów np z Azji nie ma się wąsko patrzeć na Europę. Mamy pod tym względem za.... położenie geograficzne tylko trzeba to CHCIEĆ wykorzystać.
Bo prawda jest taka że jak "uśmiechnięci" to zaorają to zrobi ktoś coś podobnego. Już dawno jest wiadome że Austriacy budują. Niemcy mówią że u nich by się takie coś przydało a CPK to dla nich zagrożenie. A wczoraj słyszałem że Węgry będą swoje lotnisko rozwijać żeby przejąć transport towarowy.
Wszyscy wiedzą że to jest dobre. Tylko nie tusk z kolegami. Albo właśnie wiedzą że to dobre i dostał rozkaz zaorać (nawet nie wiem co gorsze). Miały być audyty do końca pierwszego kwartału i co? Podobno były analizy że to się nie opłaca a jak wystąpili o informacje publiczną to się okazało że nie ma takich analiz. Koalicja ściemnia w tej sprawie jak ściemniali za pierwszych rządów w wielu innych (a żeby było śmiesznie to za ich pierwszych rządów się w ogóle CPK urodziło).
0
@Khajio Fan turowych rpg czyli Baldur's Gate 3 Divinity Original Sin 1 & 2. Turowych strategii polecam Total War Warhammer 3 (we wtorek nawet wszedł patch).
0
@LukaszFan Moim zdaniem to xG jest o d... rozbić. Już kiedyś było 5:0 i xG mniej niż 1 na flashscore. Coś tu jest nie tak.
0
@Stinger_ Tu cała czołówka topi. Widziałeś co się działo ostatnie kolejki na górze tabeli.
0
Proponuję nie przyznawać mistrza Polski w tym sezonie. Dziękuję za uwagę.
0
@Emhyr Po tym jak Xavi ogłosił że zostaje to było pewne.
5
@Kgorecki2500 On serio myśli że "Będziemy walczyli o to, żeby znieść zasadę jednomyślności w Unii Europejskiej!" Jest korzystne dla Polski? Chyba że już tak zgłupiał że nawet nie udaje dla kogo pracuje.
0
@Borneo No dobrze. Może jest tak jak Ty mówisz ja się na lotnictwie nie znam. Ale właśnie dlatego że się nie znam słucham tych co się znają a wszyscy mówią że rozbudowa Okręcia czy Modlina jest nie opłacalna bo i tak lata z tego max bo blokują normy środowiskowe a przez to że to jest w mieście ciężko latać w nocy. Rozbudowa w sensie fizycznym też jest trudna z tego samego powodu. Nie ma ani jednej analizy która pokazuje że to się opłaca bardziej niż zrobienie CPK. Wszystko wskazuje na to że tusk chce to zniszczyć bo się utarło że to jest projekt kaczafiego.
2
@Borneo Przede wszystkim kładka jest na poziomie tusk trzaskowski i to jest według nich szczyt marzeń i ambicji Polaków. A CPK no cóż wygląda na zaorane. Ale tego oficjalnie nie powiedzą. Wystarczy że będą robić baaaaaardzo powoli.
4
Byłoby śmieszne gdyby nie było tragiczne.
1
@Katalończyk 99 Więc jeśli te warunki zostaną spełnione jesteś w stanie głodować?
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem. Raczej to była próba ratowania. Ale za późno. Już samo wywalenie chyba najbardziej debilnego pomysłu w historii o tym świadczy (veto zrywające sejm).
A teraz mamy czerwoną konstytucję czerwonego komucha kwacha i kolegów.
1
@TR3YWAY Kminiś lepszy by był może by co wykminił.
0
@Emhyr Wysyłam tylko co widzę na X. Takie pokazali.
0
Też ciekawe. Kolejny kwiatek Kwiatkowskiego?
0
@Trojanek23 Wiadomo że nie. Mimo wszystko to kolejny przykład na frajerstwo pogoni. Też powinni tego pilnować. Bo 10-15 metrów i jest inna sytuacja. Zwrócił by który uwagę to może i sędzia by wstrzymał wykonanie.
6
No i ..... z tego. Pogoń to są frajerzy.
0
@VegetaPolska Jak pogoń coś wygra to trafiacie.
0
Nie mam k.... pytań. Mam nadzieję że pogoń nigdy nic nie wygra śmieszny klubik.
0
@Antimadridista_WR Mi się kojarzy z GTS mimo że G wywalili to wszyscy pamiętają jakie to k....
0
Nie wiem za co 7 minut.
0
Obronił cud. Masakra....