4

@Borneo Teraz to już c... z tego i tak co nie zmienia faktu że sposób w jaki ta sprawa była prowadzona przez rząd i ministerstwo spraw zagranicznych w 2010 to jest skandal. I nikt za to nie odpowiedział.

A to nie była trudna sytuacja bo przypominam że jak na Ukrainie rozwalili holenderski samolot to za chwilę go zabrali a wojna tam jest.

0

@HighestInTheRoom W sumie nawet nie wiadomo co z tego zostało. Prawda jest taka że gdyby to był amerykański to by go zabrali w tydzień albo szybciej i by nie było gadania.

0

@ViscaelBarca2007 O fck ale się chłop zniszczył no chyba że chory.

@Lucyfffer Masakra aż trudno uwierzyć że to nie ma z 10 lat różnicy.

5

@HighestInTheRoom Można się śmiać z teorii o zamachu w Smoleńsku. Ale trochę tych "wypadków" było wokół tego. A samolot jak leżał tak leży u ruskich i ani uśmiechnięci ani smutni nic z tym nie zrobili.

0

@Emhyr Z kiedy jest pierwsze zdjęcie?

0

@FcPortoFan1999 Myślałem że jednak Legia ale widzę że topi haha. W ogóle nie powinno być mistrza to by było chyba najlepsze...

0

@FcPortoFan1999 Na moje oko to oni są wstanie mistrza nie wygrać.

1

Jedno jest pewne. Tak słabego mistrza jaki będzie w tym roku dawno nie było w ekstraklapie nawet jak Jagiellonia wygra wszystko do końca to mają tylko 65 punktów....

3

@Kuba_1 Opinia jest taka że takie opinie to są o d.... rozbić. Gdyby nie ten bramkarz to by było jeszcze gorzej niż jest.

2

@Stinger_ Gdyby pisał z własnego byłoby "Jeśli z twarzy jesteś 1/10 to nie zakładaj Tindera, bo to można się tylko przybić ( ͡° ͜ʖ ͡°)".

0

@draxidox Nie ma lepszego zdjęcia tego chłopa?

1

@marcin62 Lepiej się weźcie za analizę tego jak wczoraj na oficjalnej uroczystości Kiewa w innej galaktyce przebywał haha.

6

Myśleliście że Ronaldinho Messi czy CR to są magicy? To patrzcie na ten zwód.

https://x.com/majkeI1999/status/1787070701771407791

5

@Misiaczek09 Przecież tu ludzie żyją od kadencji do kadencji za kilka lat będą tęsknić za kaczorem tak jak po pierwszej platformie. Po 8 latach pisu tęsknili do tuska i narracja była taka jakby oni nigdy nie rządzili. Nikt nie pamięta jaki był za nich burdel w np Locie albo afer hazardowej czy paliwowej. I tak samo będzie teraz.

9

@sevs Już samo to że kibice największego rywala krzyczą "Xavi zostań" daje do myślenia.

0

@sevs No nie wiem. Już bym wolał młodego z akademii. Roberto gra dobrze ze dwa razy w roku podpisuje ma następny sezon i zjazd (o ile można to zjazdem nazwać).

0

@Kgorecki2500 Pewno za machloje przy kasie z zachodu haha.

0

Dziś w Hiszpanii jakiś prima aprilis?

0

Nie ma sensu tego kontynuować. Tylko brak kasy jest argumentem za Xavim jako trenerem.

1

Dobra Xavi dzięki za mistrza i superpuchar. Ale już dość nigdzie nie zajedziemy.

1

@xvcWinterSoldier Może znów zmienią zdanie. Jeśli wylecimy z superpucharu.

0

Śmiech na sali.

0

Ważne że kontrakt podpiszą.

1

Piękne podanie.

2

Zamiast strzelać to my podajemy do bramkarza.

0

Powinien strzelać. I tak albo by wpadło albo by wybił do Lewego a w efekcie zero korzyści.

0

Znów na początku połowy prawie seta dla przeciwników...

1

Karny teraz już widać na 100%.

0

Ściął go ale czy w polu karnym to nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?