Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Borneo Teraz to już c... z tego i tak co nie zmienia faktu że sposób w jaki ta sprawa była prowadzona przez rząd i ministerstwo spraw zagranicznych w 2010 to jest skandal. I nikt za to nie odpowiedział.
A to nie była trudna sytuacja bo przypominam że jak na Ukrainie rozwalili holenderski samolot to za chwilę go zabrali a wojna tam jest.
0
@HighestInTheRoom W sumie nawet nie wiadomo co z tego zostało. Prawda jest taka że gdyby to był amerykański to by go zabrali w tydzień albo szybciej i by nie było gadania.
0
@ViscaelBarca2007 O fck ale się chłop zniszczył no chyba że chory.
@Lucyfffer Masakra aż trudno uwierzyć że to nie ma z 10 lat różnicy.
5
@HighestInTheRoom Można się śmiać z teorii o zamachu w Smoleńsku. Ale trochę tych "wypadków" było wokół tego. A samolot jak leżał tak leży u ruskich i ani uśmiechnięci ani smutni nic z tym nie zrobili.
0
@Emhyr Z kiedy jest pierwsze zdjęcie?
0
@FcPortoFan1999 Myślałem że jednak Legia ale widzę że topi haha. W ogóle nie powinno być mistrza to by było chyba najlepsze...
4
RIP.
https://m.youtube.com/watch?time_continue=58&v=wwxvUE0ZnhU&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.ppe.pl%2F&source_ve_path=MzY4NDIsMjg2NjY&feature=emb_logo
0
@FcPortoFan1999 Na moje oko to oni są wstanie mistrza nie wygrać.
1
Jedno jest pewne. Tak słabego mistrza jaki będzie w tym roku dawno nie było w ekstraklapie nawet jak Jagiellonia wygra wszystko do końca to mają tylko 65 punktów....
3
@Kuba_1 Opinia jest taka że takie opinie to są o d.... rozbić. Gdyby nie ten bramkarz to by było jeszcze gorzej niż jest.
2
@Stinger_ Gdyby pisał z własnego byłoby "Jeśli z twarzy jesteś 1/10 to nie zakładaj Tindera, bo to można się tylko przybić ( ͡° ͜ʖ ͡°)".
0
@draxidox Nie ma lepszego zdjęcia tego chłopa?
1
@marcin62 Lepiej się weźcie za analizę tego jak wczoraj na oficjalnej uroczystości Kiewa w innej galaktyce przebywał haha.
6
Myśleliście że Ronaldinho Messi czy CR to są magicy? To patrzcie na ten zwód.
https://x.com/majkeI1999/status/1787070701771407791
5
@Misiaczek09 Przecież tu ludzie żyją od kadencji do kadencji za kilka lat będą tęsknić za kaczorem tak jak po pierwszej platformie. Po 8 latach pisu tęsknili do tuska i narracja była taka jakby oni nigdy nie rządzili. Nikt nie pamięta jaki był za nich burdel w np Locie albo afer hazardowej czy paliwowej. I tak samo będzie teraz.
9
@sevs Już samo to że kibice największego rywala krzyczą "Xavi zostań" daje do myślenia.
0
@sevs No nie wiem. Już bym wolał młodego z akademii. Roberto gra dobrze ze dwa razy w roku podpisuje ma następny sezon i zjazd (o ile można to zjazdem nazwać).
0
@Kgorecki2500 Pewno za machloje przy kasie z zachodu haha.
0
Dziś w Hiszpanii jakiś prima aprilis?
0
Nie ma sensu tego kontynuować. Tylko brak kasy jest argumentem za Xavim jako trenerem.
1
Dobra Xavi dzięki za mistrza i superpuchar. Ale już dość nigdzie nie zajedziemy.
1
@xvcWinterSoldier Może znów zmienią zdanie. Jeśli wylecimy z superpucharu.
0
Śmiech na sali.
0
Ważne że kontrakt podpiszą.
1
Piękne podanie.
2
Zamiast strzelać to my podajemy do bramkarza.
0
Powinien strzelać. I tak albo by wpadło albo by wybił do Lewego a w efekcie zero korzyści.
0
Znów na początku połowy prawie seta dla przeciwników...
1
Karny teraz już widać na 100%.
0
Ściął go ale czy w polu karnym to nie wiem.