2

@Sulimo Oby nie awansowali do baraży. Na razie nie jest źle ale daleko do końca.

0

@RosjaninBut Wybory idą. I kombinuje żeby wynik lepszy zrobić.

0

@aspr1me Roque i Spartakus zawsze w wygranych?

1

@Hosh No nie wiem. Patrząc na to jacy są u nas politycy to mam obawy że chętnie by nas wkręcili w tą maszynkę do mięsa.

6

@Kgorecki2500 W Polsce jako w jednym kraju okupowanym za pomoc żydom groziła kula w łeb bo taka była skala pomocy. Sprawiwdliwych wśród narodów świata też jest najwięcej Polaków bodajże. A oni teraz na Polskę plują bo jest interes do zrobienia.... Szkoda to komentować dalej bo w cenzuralnych słowach się nie da.

1

Serio? Przecież to jest zdrada stanu. Co nam taki pakt daje? My jesteśmy w NATO a za Ukraine nie mam (i podejrzewam że większość społeczeństwa też) zamiaru zdychać.


4

Gratulacje dla chłopa.


0

@TR3YWAY Może będzie ten co miał być co robił swego czasu bodaj w Chelsea.

0

@Magicc89PL Ja już bym chciał z DNA skończyć. Więc wolę Niemca. A jak wyjdzie zobaczymy.

0

Warhammer.

Byle do września i za Imperatora i maszerujemy za Macragge.



Dodatkowo doTotal Wara wchodzi pieseczek :)



Oraz zapowiedziano Space Marine VR.

11

Będzie wiadomo kto trenerem to niech sobie decyduje kogo chce a kogo nie. A nie żadna "dyrekcja sportowa".

1

"Niektórzy członkowie zarządu naciskają jeszcze na Márqueza." Niektórzy członkowie zarządu powinni wylecieć bo ewidentnie stoją w miejscu. Najwyższy czas skończyć z mitycznym DNA. Bo po pierwsze piłka się zmieniła przez lata a po drugie nie ma piłkarzy na poziomie Xavi Iniesta Busi Ney albo Luis już nie mówiąc o Messim.

4

@PatrychoO Iniesta z Chelsea (bo nie tylko w reprezentacji) Iniesta w finale mistrzostw świata. Xavi w el clasico. Dziękuję za uwagę.

1

@zodiak_10 Proszę Cię bardzo.

https://ibb.co/x73XfDq

1

@Krozzzyx Tylko że Casillas i Raul to byli piłkarze pożegnani w słaby sposób w sumie. Inaczej się żegna gościa w roli trenera zwłaszcza jak nie widać progresu. Mt sobie możemy zarzucić tylko sposób w jaki odszedł Leo i tyle trener to inna bajka.

"Nie podoba mi się, jak ludzie wyśmiewają lub obrażają Xaviego." Zawsze się trafi 1 na milion ale nikt normalny tak nie robi. No chyba że masz na myśli ogólną krytykę ale po mojemu to nie jest krytyka to nie jest obrażanie kogoś.

0

@cules100pro Moim zdaniem patrząc na to że Barcelona to jest specyficzny klub. Ciągła wizją DNA i mentalne zatrzymanie w czasach Pepa jest spora szansa że po sezonie to wszystko pier.... z takim hukiem że aż strach. No chyba że ci co rządzą też w końcu zauważyli że świat poszedł do przodu.

1

@Radioactive9705 Sukces na miarę przypomnienia remis ze Szkotami u siebie..... Trochę słabo haha.

0

@arasz1819 Masz rację. Sekta nigdy nie skrytykuje. Nawet jak tusk zaora caly kraj będziecie go usprawiedliwiać.

Ja jego usprawiedliwiać nie muszę bo nie wiem nawet kto to jest. Pierwszy raz słyszę o takim gościu. Szczerze mówiąc jak zobaczyłem Ryszard to myślałem że błąd i chodzi o Adama bo Adam Wilk mi coś mówi.

W całej tej historii mnie oburza tylko jego zachowanie względem policji bo widzę różnicę w tym co gość robi w czasie prywatnym (gdyby się opił i spał w rowie czy nawet się po***ł co komu do tego?) a w tym jak się zachowuje na uroczystości państwowej w ROBOCIE to raz. I to tylko o nim świadczy. A dwa gdzie jest napisane że on się pobił z policją?

1

@Destroyer_of_Worlds No nie wiem. Rijkaard przed Barcelona był asystentem w Holandii i miał 58 meczy jako trener. Pep był w drugiej drużynie tylko. Enrique w drugiej Barcelonie 124 mecze i 81 jako trener Romy + Celty. Więc jakiegoś szału też nie robili a wynik mięli niezaprzeczalnie.

0

@Kgorecki2500 Hahahaha jak on był trzeźwy to ja jestem miliarderem.

@arasz1819 Tak samo jak wtedy kiedy jesteś w robocie najebany i widzi cały kraj z tą różnicą że na ulicy robisz to w czasie wolnym :) A poza tym to już nie tacy byli w historii polskiego parlamentaryzmu.

5

@Kgorecki2500 @97ketrab @arasz1819 Przynajmniej się nie wykręca jak minister z pewnej partii.

0

Przecież wszyscy wiemy że oni zaczną w 90:01 odrabiać z 3:0 i się skończy 3:4 w 96:05.

1

@PatrychoO Też nie mogłem uwierzyć.

2

@MesQueUnClub96 To już w sporcie dziewczyn nie ma?

0

@Rastafarnianin Nikt się chyba innego wyniku nie spodziewał. My na mistrzostwach nie grali 20 lat a hokej w Polsce jest jaki jest.

0

@RosjaninBut Nie no. Od razu pod ścianę.

10

Oj chyba bądzie po 1 z10 haha.


1

@Nazio_87 Nie daje nikomu żadnego roku. Ale też nie oczekuję sukcesu w pierwszym sezonie (chociaż tu Xavi mnie zaskoczył). Natomiast zawsze daję trenerowi czas do grudnia (jeśli przychodzi w czerwcu) na to żebym coś w grze zobaczył. Jakieś automatyzmy jakiś plan bo myślę że pół roku to już rękę trenera chyba widać. U Xaviego tego w sumie nie było widać (kilka błysków było ale to tyle).

Wiadomo że nie zawsze wygrasz bo są lepsi od ciebie. Nie masz farta albo milion innych czynników. Ale chcę wiedzieć że gramy z planem że wiemy co mamy grać. I nie chcę słuchać że byliśmy lepsi mimo że my przegrali.... Tego oczekuje od trenera kto by nim nie był.

0

@Matan_Zajcev Ja bym zaczął od odebrania socjalu a to są miliony jak nie miliardy złotych i można budować.

1

@RosjaninBut Jeśli się do niego zgłaszali DOBROWOLNIE to nie powinni go skazać. Co najwyżej można by się zastanowić nad oskarżeniem ludzi którzy promują bzdury typu "dziś chcę być chłopcem jutro będę dziewczynką a za tydzień helikopterem".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?