Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Imperator kontynentu.
0
@Terapuls W reprezentacji unii też by pewnie znalazł różnych ciekawych ludzi gdyby ktoś się interesował tego typu "gwiazdami".
0
@Kengo Racja. Ale myślę że Leo gdzie się nie pojawi tam będą tłumy. To jest najważniejsze w promowaniu klubu.
0
@karolszymek Coś mi się wydaje że licznik jest kręcony haha.
0
@jacobFCB Przykre ale musi zginąć Polski żołnierz i wtedy dopiero co niektórzy przejrzą na oczy.
1
@Faro Moim zdaniem najgorsze co my robili to było wydawanie nasy kasy na Griza Cou i Komara.
Komar - chłop po jednym sezonie w BVB za bodaj 150 baniek a do tego robił cyrk żeby tylko tu przyjść to powinno pokazać jakie ma podejście jak mu coś nie pasi.
Griz - 120 milionów na pozycje Messiego. To samo praktycznie było z Cou tylko jeszcze "lepiej" bo ponad 130 milionów....
1
@HighestInTheRoom Fajne by było ale. Ani Kimmicha ani Nico nie ma i może być ciężko żeby byli.
0
@4drian0 Licze że będzie coś z PoE 2 i Space Marine 2. Chociaż nie wiem czy w ogóle mają być.
0
@tristan87 Zakład psychiatryczny już na horyzoncie.
0
@Kgorecki2500 Czy jest w stanie to się jeszcze okaże jak będzie po wyborach. Ciekawe co wtedy będą gadać.
0
@Xirrus Lepiej niech jada do parlamentu europejskiego bo za chwilę wybory to sobie chłopaki zarobią.
0
No niech mu dobrze idzie bo talent (albo farta) pokazywał. Mam nadzieję że fizycznie drużyna będzie top i wsyscy na tym skorzystają. Zawsze lepiej jak ktoś ze szkółki wchodzi bo nie trzeba płacić milionów na tym chorym rynku gdzie za byle grajka chcą 50 baniek.
0
@Kgorecki2500 Jak co prawdę napisał.
1
Fakt faktem że jeśli na zostać to tylko w momencie kiedy wszyscy inni będą zarejestrowani. Nie powinno być opcji że on będzie zarejestrowany a kogoś innego nie damy rady. Miał parę momentów i dzięki mu za to. Ale nigdy nie był więcej niż uzupełnieniem składu. A w tym momencie taką funkcję może pełnić ktoś z drugiej drużyny i będzie pewnie z 10 razy tańszy i z szansą że "zatrybi".
0
@misterio Takie to nie problem znaleźć (wystarczy śledzić co on mówi i już można na każdy dzień mieć nową rocznice). Znajdz taką żeby realnie wpływała na to że w Polsce się lepiej żyje i była spełniona.
0
@Kgorecki2500 Niektóre widać nie mają prawa do myślenia. Ale obawiam się że tego żadne ustawy rozporządzenia nakazy czy rozkazy nie zmienią.
0
@AlexDark00 Niekoniecznie w sumie.
1
@AlexDark00 Innymi słowy czarno-biały.
0
@tomek8756 Incognito.
0
@supraomnes1 No chyba jednak nie " osiągnął równie tyle co on". 2 medale mistrzostw świata u Leo to jest jednak dużo więcej.
0
@JohnnySilverhand Ostatnio nasze DNA polega na klepaniu podań bez sensu i praktyczne całkowitym zakazie strzałów z dystansu. Nie wiem czy na tym opiera się dziś piłka.
0
To jest ciekawe "Z kolei otoczenie Faye uważa, że jego cykl w Barçy Atlétic dobiegł końca" o tym to chyba nie "otoczenie" decyduje. O tym co się dzieje jak otoczenie wchodzi na głowę to już powinni wiedzieć na przykładzie Moriby. Będzie dobry to dostanie szansę i tyle. A nie otoczenie będzie decydować kto ma być w pierwszej drużynie.
1
@PatrychoO Co to znowu za afera?
0
@Adriatique To nie można napisać np jakiegoś upoważnienia jak kiedyś np do odebrania dowodu? Upoważnianiam tego i tego do uzyskania informacji o moim stanie zdrowia.
0
@JohnnySilverhand A co jest nie tak w przygotowaniu fizycznym? Albo w tym że trzeba odejść od sposobu grania który od lat nam nic nie daje?
1
@doc Spoko już widziałem nowy "transfer" Deco i będzie Uefalona.
1
@tristan87 Ja bym był za tym żeby zakazać wieszania banerów wyborczych. I spokój. Idą w tv spoty na internecie są reklamy i jak wyjdziesz na ulicę dalej ich oglądasz... Ileż można.
0
@PatrychoO Puchar prawie jak za mistrzostwo świata - PRAWIE.
0
@tristan87 Może utkną w pierwszej lidze na lata. Fajne by było. Bez ekstraklasy to tam pewnie kasy coraz mniej. Oby oby.
0
@tristan87 Kto odszedł? Słyszałem że wywalili jakiegoś Kike Ramireza czy coś takiego.