1

@4drian0 Podejrzewam że te % na PC zwłaszcza to jest fake. Bo jest to pewnie brane z osiągnięć które się nie robiły przy modowanej grze. Ja go zabiłem (tak jak wszykich innych a osiągnięć mam na steam może ze 3.

0

@Sulimo Aresztowali go czy od razu zastrzelili haha? Przecież teraz to się takich rzeczy nie mówi bo jeszcze się kto obrazi.

0

@NeroTFP1 Co to? Spis katastrof?

0

Ruszył. Teraz nic nas nie powstrzyma.

0

@tbas Brutalne wejście a Wy się śmiejecie.... Patrzcie jak chłopa wybiło.

2

@Hosh Serio kogoś tak nazywali?

0

@jacobFCB Cała trójka załamana widzę.

0

@Worny Lepiej teraz niż na euro.

0

Di María by to strzelił.

2

Następny? Masakra...

0

Zapachniało Argentyną haha.

0

@Tarins A fakt. Sorry zwracam honor. Pomyliłem ze Skórasiem.

0

@FCB_dimiC Dzięki za zwrócenie uwagi. Literówka. Chociaż jak się okazuje chłop ma trwałość makaronu.

0

Widać że Świderski.... Gol z niczego i kontuzja.

0

Świderski widzę że trzyma poziom - dalej jest dramatyczny jak z Ukrainą.

7

@JarekS @Roobo Serio myślicie że tu większość tych co się czepiają wiedzą o czymś takim jak flagi mają być ustawione? Albo lepiej że ich to obchodzi? Przecież oni widzą Braun albo Konfederacja to od razu jest odpał w mózgu " muszę się przyspieszyć" bo im przeszkadza ale ci sami ludzie by się dali pokroić za złodziei z KO albo PiS. Afery im nie przeszkadzają ale Konfa to jest za dużo dla nich.

1

@FabianekMrozek Mają zmieniać grafikę. Tylko nie wiem czy w następnym czy dopiero kolejnym.

1

@Ojciec5tkidzieci Minusem jest to że pewnie będzie jej mniej w mediach a wydaje się że jako rzecznik robiła dobrą robotę. To samo moim zdaniem Braun. Chłop zniknie z Sejmu co może wpłynąć na Konfe albo dobrze albo źle zależy w którą stronę patrzeć.
Gdyby z Konferencji było dwóch innych też nie było by źle.

1

@Arden No to wiem. Ale czy to jest już na nowym silniku meczowym czy dopiero następny. Bo podobno coś mają zmienić jeśli chodzi o mecz w managerze tylko nie wiem kiedy.

0

@tristan87 "nie było miejsca na rozmowę o ludziach, o rozwiązaniach dla rozwoju Polski" Gdyby nie tragiczne byłoby nawet zabawne.

3

@fcbarcafan19 Może nie zachęci. Ale powiedział bym im prawdę. Coś w stylu "Panowie. Panowie gramy z Holandią i Francją ludzie nie spodziewają się po nas na tych mistrzostwach nic. Gramy ofens. Nie ważne że stracimy 3-4 gole bylebyśmy ze 2 strzelili. I wszyscy będą w kraju zadowoleni bo nie chowamy się za podwójną gardą licząc na cud jak z Argentyną".

0

@Arden To już będzie na nowym silniku?

1

@Fenelon Po co im to mówisz? Jeszcze im klapki z oczu spadną. A tak chłopaki sobię żyją w błogiej nieświadomości i są szczęśliwi.

11

@marcin62 A dla mnie to jest żaden przykład jeśli chodzi o karę śmierci. Bo uważam że kara śmierci powinna być w sprawach pewnych. Np jak ten chłop co zabił prezydenta Gdańska. Albo ten c... co rozwalił siekierą głowę dziewczynki przy bibliotece. Gdzie świadków jest multum i nie ma najmniejszej mowy o pomyłce.

2

@MesQueUnClub_87 A mi się wydaje że gdydy się zagłębić w życiorysy polityków z innych krajów też by się coś znalazło. Głównie tych co skazani być powinni ale ich chroni immunitet. Ale skazani może też by się znaleźli. Po prostu nas to nie interesuje za bardzo. Mimo że ludzie w różnych miejscach na świecie siedzą.

0

@Kgorecki2500 Bez różnicy. Ważne że może ktoś będzie ostrzegał co w tym kołchozie knują.

0

@GeneralXavi Który komunista z lewicy wszedł?

9

@Pedri16Future Jaką afere miał Braun? Nie porównajmy zgaszenia świecznik (które mam nadzieję nie zapłoną w grudniu) z okradaniem kraju. Biedroń bijący matkę to jest (powinna) afera a nie to.

2

@Aferzysta Przecież ludzie myślą że hitler to była prawica. Nazwa partii nic im nie mówi.

2

@tristan87 Z Polski. A z Niemiec jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?