Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Sprzątasz u Żakow?
0
@MesQueUnClub96 Oby haha jak mamy wygrać tryplet to dla mnie może na skrzydle nawet Józek spod sklepu grać tylko wygrajmy.
0
@Kgorecki2500 Kraje na których można zarobić ustawiając je w roli kolaborantów z nazistami - Polska. I masz odpowiedź.
1
@kanver_ Klauzulę ma na niskim poziomie jak na dzisiejsze czasy. Nie powiedział bym że to jest "mission impossible".
2
"Chce go sam trener" i to jest odpowiedź. Powinni starać się pozyskać tych których chce trener. Podejrzewam że on przedstawił listę na daną pozycję kilku chłopa gdyby się nie dało ściągnąć pierwszego.
Żeby nie było sytuacji że trener chcę piłkarza A a nie dostaję nawet B czy C. tylko powiedzmy K bo agenta ma fajnego czy inny dyrektor go lubi.
0
@tristan87 No to dawaj chłopie do trzech razy sztuka. Spełniaj marzenia w końcu się uda.
0
Nam wyszedł 1 turniej w 40 lat albo lepiej. Jesteśmy przeciętni żeby nie powiedzieć słabi i tyle. Lewy Szczęsny i Zieliński skończą to nawet nie będzie jednego chłopa którego można uznać za gwiazdę (Lewy) albo znaczącego (Szczęsny Zieliński) w skali światowej.
0
@Kgorecki2500 Następny leków nie wziął i ma wizję mocarstwa europejskiego. No cóż doktor zrobi zastrzyk i do łóżka tylko pamiętać o pasach bo jeszcze chłop spadnie.
0
Grosicki na ratunek.
0
Brawo. Tylko żeby się nie podniecać bo to wygrać trzeba.
1
Co innego to by pewnie wsadził...
0
Gładkie 3:0 i wychodzimy z trzeciego.
1
Cena spadła o 5 milionów.
0
Williams już zrobił niż nasz lewy skrzydłowy w całym sezonie haha
0
Faktycznie tam sobie ktoś jaja robi z tego Klubu.
1
@JohnA To jest właśnie sztuka robienia tak żeby nic nie zrobić ale jednak coś było zrobione hahaha.
0
Co tam kwota wolna 60 tysięcy co tam paliwo po 5 zł. Ważne jest to. I nie mówcie że tylko krytykuję jak coś robią dobrze to potrafię to przyznać SUKCES RZĄDU jak nic.
0
@AFA I co? Udało się czy poległ na polu chwały?
0
@michaelski Ja to akurat wspieram Dallas Stars ale ich pomulili.
Ostatni jest chyba na Florydzie. Chociaż w Edmonton pewnie i tak będzie pełno ludzi.
17
@PatrychoO Serio ktoś może chcieć w piłce wygrać coś bardziej niż mistrzostwo świata?
1
@fart W Panthers wygrałem puchar na NHL 20 hehe.
1
@marcin62 Jak dwie krople wódy.
2
@fart Oby bo jestem tu za Edmonton. Ostatnio Kanadyjczycy wygrali w latach 90. Więc niech wygrają.
1
@fart Ogólnie to tylko raz była sytuacja w finale że było 0:3 i się skończyło 4:3 w serii. Jesli chodzi o całe playoff byly takie sytuacje 4 co daje 2% z wszystkich takich sytuacji.
Mi się wydaje że Floryda im oddała czwarty mecz bo myśleli że łatwo wygrają 5 u siebie i będą się bawić w domu a tu bum i może dostaną w muce.
2
@Kapitan hawk Raczej popitka.
1
@macio_944 W artykule na internecie znalazłem takie coś:
Jednolity standard świadczeń dla migrantów w całej UE?
Jednym z najczęściej cytowanych przepisów omawianej Dyrektywy jest jej motyw 11, zgodnie z którym nakłada się na państwa członkowskie obowiązek przyjęcia przepisów dot. przyjmowania osób ubiegających się o ochronę międzynarodową, które są wystarczające do zapewnienia im odpowiedniego poziomu życia i porównywalnych warunków życia we wszystkich państwach członkowskich. Harmonizacja warunków przyjmowania tych osób ubiegających się o ochronę międzynarodową powinna – zgodnie z tym przepisem - pomóc w ograniczaniu wtórnego przemieszczania się tych osób, na które wpływ ma zróżnicowanie warunków ich przyjmowania.
Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, minister rodziny, pracy i polityki społecznej była 17 czerwca 2024 r. pytana w Polsat News, czy wejście w życie dyrektywy azylowej oznaczałoby, że świadczenia socjalne dla migrantów w Polsce i Niemczech będą identyczne. Jej zdaniem "taka sytuacja jest trudna do wyobrażenia". Ministra podkreśliła, że "Polityka migracyjna musi opierać się także na integracji, także na zabezpieczeniu równego traktowania cudzoziemców, którzy do nas przyjeżdżają, ale równego traktowania, a nie uprzywilejowanego traktowania".
Czyli w sumie nie odpowiedziała na pytanie. Więc coś może być na rzeczy.
0
Prawda to jest?
https://www.facebook.com/reel/422903490750869/?mibextid=ZZyLBr
0
Brawo. Zasługują na punkty.
0
Zamiast 2:0 to jest 1:2. Posypało się.
0
Zje.... koncertowo Albańczyk i 1:1